Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (57)


Recommended Posts

Neatza si de la mine! Sunt la serviciu da' n-am chef de nimic. Acum nu sunt o companie prea placuta, asa ca mai vorbim zilele urmatoare. V-am pupat! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Criss dar ce ati facut la Iasi?Cum a fost la ziua Andradei,unde ai facut-o pana la urma? Mihaela uite un nr de tel de la Petrovici,e pt programari(al asistentei):0742301533 Adriana voi ce mai faceti,Lara mai merge la gradi?S-a acomodat?Acus veniti in RO,o vei da pe Lara in continuare la gradi,nu?Veniti tot in Buc?Moama ce de intrebari ti-am pus [:D] Carmen bafta Stefaniei,sa se acomodeze repede,vad ca vrei tare mult sa ne intalnim,pe mine cred ca o sa ma sariti,cu programul asta haotic al meu,cu scoala,gradinita....in vacanta am dus-o boiereste,de acum iar a inceput 'nebuneala[bang]!! Laura voi ce mai faceti?Sper sa treaca repede perioada asta de acomodare,voi pana la urma cat ati dat pt amenajarea clasei?Ziceai tu de o suma mai demult,cam cat ajunge masa pe zi la voi?Va intreb pt ca sunt doar curioasa! Cristina ce mai face Stefan,banuiesc ca l-ai tinut acasa,nu?Imi pare rau ca treceti prin faza asta nasoala,tin minte ca si Lora a avut probleme la un mom dat,ca nu vroia Iustina sa mai mearga la camin,si a vb cu educatoarele,si le-a explicat ca fata ei nu e invatata sa se tipe la ea,banuiesc ca poate au vb cu el mai dur,nu stiu ce sa zic,vb un pic cu ele,vezi ele ce parere au.Bafta! Alexa e bine ca s-a acomodat repede,se vede ca el a fost invatat cu cresa si cu mersul in colectivitate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, multumesc, ai fost rapida. Nasa noastra era bolnava de ceva vreme si n-a mai rezistat. Intre timp am editat mesajul, am zis sa nu va incarc cu lucruri triste [:(], mai e si vreema asta ciudata, frigul asta a venit asa de repede, ma deprima si mai tare. Da, pe Stefan l-am tinut acasa si am avut atatea discutii cu multe persoane ca am ajuns sa simt ca trebuie sa ma justific ca l-am tinut acasa, ca nu l-am lasat acolo sa planga si ca-l tin acasa unde am alternativa cu d-na pe care oricum o tineam in continuare. Stiti ce ma deranjeaza cel mai tare? Ca toata lumea crede ca stie ce e mai bine pentru tine, ca trebuie sa faci anumite lucruri pentru ca "trebuie" nu pentru ca asa simti tu ca e cel mai bine pentru tine sau pentru familia ta. Si vorbesc si in general, nu numai cu referire la gradinita. Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! ce face fetele cucuietele. vad ca ati fost ocupate cu inceputul scolilor. bafta micutilor in noul an si acomodare cat mai rapida celor mici. carmerstefi, am vazut-o pe stefi la tv, pe un post local, luau un interviu de la o gradi. super scumpa si cuminte. lunna, ce-a patit cristina, ca vad ca si-a editat mesajul?[:-/] eu sunt bine, pe la servici, nimic special in rest. va pup http://tt.lilypie.com/QU01p3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, Lara merge cu placere la gradi aici, vorbeste acasa de colegii ei, vorbeste germana mult mai bine, s-a acomodat. Insa are si ea inca perioade cand zice ca nu mai merge: odata s-a plans ca o fetita negresa, Josephine n-o lasa in pace si ca ea nu mai merge at. la gradi. Insa una peste alta e bine. In Buc. o s-o dam la o grdinita cu predare in germana. Mai cautasem noi si anul trecut, sper ca acum sa ne si inscriem si sper sa nu fie prb. mari de acomodare. Cristina, nu trebuie sa te superi! nu pune totul la suflet! stii doar ca oamenilor le place sa dea sfaturi si fiecare crede ca asa cum procedeaza el e mai bine. Normal ca tu trebuie sa faci asa cum crezi TU ca e mai bine pt. tine si familia ta. Mai tarziu se vad consecintele, si vedem daca am procedat bine sau nu. Sau uneori nu realizam niciodata ca am gresit undeva, poate e mai bine (sau poate nu?) -- imp. e sa fii tu multumita cu alegerea/hotararea ta la mom respectiv, lasa-i pe altii! asculta-i, da vezi-ti de drumul tau! Sper sa fie totul bine! Multa putere si rabdare! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana multumesc de urare. Dana am fost sa ne luam diplomele de licenta ca de abia acum ni le-au dat dupa 2 ani, iar sotul meu s-a inscris si la un master ca ii trebuie la servici. Ziua Andradei i-am facut-o la DODO. A fost frumos, a avut multi copii, iar eu am cheltuit o groaza de bani. Dar asta e, asa e la moda acum [:D], nu stiu daca e bine sau rau ca am invatat-o cu petreceri dar mie parintii nu imi faceau. Chemam doar o colega doua, cativa verisori si o droaie de adulti, de parca era ziua lor . Si je mai si exilau intr-o camera sa nu-i deranjam [:D]. Eu vreau sa tina minte, sa fie in centrul atentiei, sa se sima bine. Criss [mamica] de [copil] Alessia si [zana] Andrada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca ati inceput si voi gradinita..[:D] Aceleasi probleme pe care le-am avut si noi anul trecut..istoria se repeta an de an, se pare... O sa treaca toate cu bine, o sa vedeti! Cristina, mult calm si incearca sa stai cate putin cu el la gradi, tu sau d-na Eugenia, ori sa-l lasati putin cate putin, incepand cu o ora pe zi...crezi ca ar merge? Oricum, decizia iti apartine si fa cum simti tu ca e bine pentru voi! Carmen, Laura, Ianusca, pupici si micutilor "gradinari" incepatori! Multa bafta in continuare! Sa stiti ca si a mea a plans putin in prima zi (doar atunci a mers, ca dupa aia am plecat si a tras chiulul..[:D]), zicea ca merge inapoi acasa ca ei ii este somn...asta pana a intrat in cl;asa si am iesit eu, ca apoi a inceput deja sa se joace cu o fetita, iar cand am mers s-o luam dupa-amiaza nu voia acasa, zicea ca vrea inapoi la gradi ca-i e dor de copii...asa ca nu inseamna ca daca e al doilea an nu mai plange, sa stiti... Restul ce mai faceti? Am citit din urma, insa in fuga... Noapte buna! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...