Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicia mea a fost o minciuna? (2)


Oaspete marius

Recommended Posts

[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=119104&whichpage=25"]Casnicia mea a fost o minciuna?[/url] Marius Pernes www.marius.rdsor.ro / [url="http://community.webshots.com/user/mariuspernes"]Mai multe...[/url] [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Anna,nu are rost sa te framanti ca ce zice el,tu esti o femeie desteapta ,ai facut o facultate, nu te-a tinut el la o facultate cu bani,ca sa aiba dreptul sa te faca proasta sau nerealizata. Bucura-te de primavara,de florile care infloresc.... nu sta in casa cand esti libera,iesi si te plimba,du-te la o cafea cu colegele. Nu ti fie frica copii nu o sa-i poata cumpara cu cadouri,pt ca sunt marisori,fii prieteana cu ei si discuta cu ei ce te framanta. Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by hoppe
Marius, daca se poate, poti sa faci legatura intre capitole? iti multumesc. anna "Un invingator este victorios mai intii in minte si in inima si apoi cistiga!" - Happy
Ok gata. Marius Pernes www.marius.rdsor.ro / [url="http://community.webshots.com/user/mariuspernes"]Mai multe...[/url] [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Continua. Acum mi-a spus ca sunt o problema intre el si copii, ca trebuie sa ma elimine. Imi spune ca sunt o piatra de moara atarnata de gatul lui. Ca vrea partaj, dar ca nu imi va da nimic.Ca nu merit nimic. anna "Un invingator este victorios mai intii in minte si in inima si apoi cistiga!" - Happy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai daca te elimina pe tine....e fraier,ca sa nu zic altfel....ca -si elimina si copii [bang] iar la partaj ce face? va lasa pe drumuri? din prea multa iubire pt copii?! crede ca acum copii or sa fie mai fericiti?! ori e trilu-liru...ori ..la fel.... dar acum,in stadiul acesta multe o sa mai zica.... mai tarziu cand isi va reveni(peste 1-2 ani,sau cine stie cat?!) nci nu o sa mai recunoasca ca a spus el asa ceva [bang] tu tb sa fii tare si sa te departezi de el,ca te "contamineaza" rau.... nu-ti face bine sa auzi ce abereaza el... tu ai grija doar de tine si de copii si lui da-i ignor.....cat poti ...de preferat cat mai mult... nu e treaba ta ce face el...n-are mama? sa sune un prieten![:D] pupici, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adica cum sa te elimine? E chiar haios! Normal ca te simte ca o piatra de moara de gatul lui! Atatia ani totul a mers perfect, nu i-ai facut niciodata nici un soi de probleme si, deodata,surpriza: femeia asta are chiar personalitate, stie ce vrea, nu ma lasa sa mai fac ce vreau eu! Asta da, necaz! Cu totii ii intelegem supararea si "compatimim impreuna". Ana, cu cat e el mai suparat, cu cat te jigneste mai mult, cu cat te ameninta mai tare, cu atat inseamna ca tu te descurci mai bine. Bravo! Tine-o tot asa! Nu te certa cu el, nu ii raspunde la acuzatii sau amenintari, refuza orice alt subiect de discutie decat copiii, nu te enerva niciodata ori nu plange in prezenta lui! Bine?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cica m-am injosit la proces.Nu am fost in stare sa vad adevarul. El nu s-a pus la mintea mea, si a recunoscut tot doar pt ca este un domn.Iar el o sa ajunga si mai sus, iar eu o sa raman un nimic.
quote:
Originally posted by Contrapunct
Adica cum sa te elimine? E chiar haios! Normal ca te simte ca o piatra de moara de gatul lui! Atatia ani totul a mers perfect, nu i-ai facut niciodata nici un soi de probleme si, deodata,surpriza: femeia asta are chiar personalitate, stie ce vrea, nu ma lasa sa mai fac ce vreau eu! Asta da, necaz! Cu totii ii intelegem supararea si "compatimim impreuna". Ana, cu cat e el mai suparat, cu cat te jigneste mai mult, cu cat te ameninta mai tare, cu atat inseamna ca tu te descurci mai bine. Bravo! Tine-o tot asa! Nu te certa cu el, nu ii raspunde la acuzatii sau amenintari, refuza orice alt subiect de discutie decat copiii, nu te enerva niciodata ori nu plange in prezenta lui! Bine?
anna "Un invingator este victorios mai intii in minte si in inima si apoi cistiga!" - Happy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...