Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicia mea a fost o minciuna? (2)


Oaspete marius

Recommended Posts

Si vreau sa-ti mai spun ca ma lupt singura cu toate, nu am niciun ajutor, in conditiile in care programul meu este de la 9 la 18. Si cand ajung seara acasa, nu stiu cum sa ma impart si cum sa rezolv toate. Si cand suna ceasul la 5 dimineata imi vine sa il arunc. Ai dreptate, nu fac nimic pentru copiii mei. Ar trebui sa ascult tot ce imi spune fostul sot, sa ma doboare din nou la pamant, sa ascult amenintarile cu luarea copiilor, sa vad zilnic cat de rau a devenit (nu v-am povestit). anna "Un invingator este victorios mai intai in minte si in inima si apoi castiga!" - Happy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna ziua tuturor! Este prima data cand postez aici, dar sunt prea impresionata de povestea ta, Hoppe. Te sustin, si sunt alaturi de tine si copii tai.Spune-mi te rog, daca si-ar pune cenusa in cap si te-ar ruga sa il ierti, l-ai primi inapoi? Macar pentru copii tai? anamariamata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu era nevoie sa isi puna cenusa in cap, dar macar iertare sa isi fi cerut!
quote:
Originally posted by anamariamata
buna ziua tuturor! Este prima data cand postez aici, dar sunt prea impresionata de povestea ta, Hoppe. Te sustin, si sunt alaturi de tine si copii tai.Spune-mi te rog, daca si-ar pune cenusa in cap si te-ar ruga sa il ierti, l-ai primi inapoi? Macar pentru copii tai? anamariamata
anna "Un invingator este victorios mai intai in minte si in inima si apoi castiga!" - Happy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar de dimineata, in drum spre serviciu ma gandeam la tine si la copiii tai. Este foarte greu sa dai sfaturi pertinente in cazuri atat de delicate cum este al tau. Si asta o spun din prisma copilului al caror parinti s-au despartit tot din cauza gargaunilor din capul barbatului. Si eu, si fratele meu am suferit enorm, dar mai ales mama., Si amandoi am ramas cu sechele, iar mama, din pacate, nu mai este.......In fine, este prea mult de povestit, probabil ramane pe alta data. Astept noutati. anamariamata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa nu! Am primit si astazi mesaje. Sper sa nu fi facut vreo prostie si sa dezactivez pm. Cum pot verifica?
quote:
Originally posted by anamariamata
Mi se scrie ca nu accepti mesaje private. Chiar as vrea sa vorbim. anamariamata
anna "Un invingator este victorios mai intai in minte si in inima si apoi castiga!" - Happy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum stiti, baiatul meu a fost astazi la scoala.Mi-a spus ca s-a simtit tare bine. Dupa ore a fost la un coleg ca sa lucreze la un proiect pentru scoala.Si asta cred ca este un progres, ca pana acum nu dorea sa dea ochii cu copiii. Si, cica acasa ma asteapta o surpriza. Am uitat sa va spun ca luni le-am cumparat baietilor 2 hamsteri.S-au bucurat mult, si toata ziua zmotocesc animalutele alea, spre disperarea mea (nedeclarata) pt ca imi este teama de soareci. Maine va spun ce surpriza am gasit acasa. A, si tati iar a stabilit intalnire cu ei pentru diseara, fara sa spuna ceva. anna "Un invingator este victorios mai intai in minte si in inima si apoi castiga!" - Happy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt sigura ca el vrea sa se intoarca la TINE, si la baietii tai, dar fir-ar sa fie de orgoliu....ne opreste sa facem lucrurile pe care le simtim de teama de a nu fi etichetati in mod gresit. Parerea mea este sa te vezi cu el, sa fii un pic mai toleranta....In fine, sa-ti dai tu seama in adancul sufletului tau ceea ce vrei cu adevarat. Si dupa aceea actionezi in consecinta. anamariamata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca vreti sa gasiti un exponent pentru orgoliu si mandrie atunci priviti catre fostul meu sot. Daca nu imi dadeam seama ca ma inseala, sau mai bine zis daca taceam din gura, astazi povestea ar fi fost alta.
quote:
Originally posted by anamariamata
Sunt sigura ca el vrea sa se intoarca la TINE, si la baietii tai, dar fir-ar sa fie de orgoliu....ne opreste sa facem lucrurile pe care le simtim de teama de a nu fi etichetati in mod gresit. Parerea mea este sa te vezi cu el, sa fii un pic mai toleranta....In fine, sa-ti dai tu seama in adancul sufletului tau ceea ce vrei cu adevarat. Si dupa aceea actionezi in consecinta. anamariamata
anna "Un invingator este victorios mai intai in minte si in inima si apoi castiga!" - Happy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Surpriza de la baiatul meu: o oita neagra, imbracata cu un tricou alb pe care este imprimata poza lui.Bineinteles cu autograf, "mami, te iubesc!" anna "Un invingator este victorios mai intai in minte si in inima si apoi castiga!" - Happy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...