Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (83)


Recommended Posts

Yasmi nu imi vien sa cred..ti-ai mai adus aminte si de noi!![:D] Si tie bataita ca nu ai mai trecut pe aici. Frumoase poze! Chiar ca Yasmi are un zambet de topeste inima...si o mama frumoasa! Si vad ca deja are si un admirator [;)] Mai fetelor, pe bune ca voua v-a priit f bine sarcina, aratati de nota 10 toate! sunt chiar invidioasa![pup] Edit ca am uitat: ce faceti voi acolo? O duci deja la innot??? briza_marii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oaspete bb_yasmi

briza, am fost cand avea vreo 3 luni cu ea la AquaGym dar am renuntat ca era cam rece apa in ultimul timp. dar a fost super si pt ea si pt mine [:D] .

multumim de complimente!!

noapte buna!

 

.................................................................

Cea mai fericita sotzie si mamica!!!id="purple">

 

.................................................................

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!id="red">

 

..................................................................

mami [vampa] si bubulina [copil] IASMINA ALISSAid="red"> 31.10.2007id="red"> [zana]

 

http://porcusorul.com/porcusor/mic/bb_yasmi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super mamici si super bebelici! Briza,Nico cum e vremea pe la Bucale? Maine ajung si eu pe-acolo si sa stiu ce haine sa-mi iau.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
[url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/"]prajituresc[/url] si [url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/"]bucataresc[/url]
Mrs. Perfect for more than 1 year
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu...abia trezita din leneveala. Dar imediat trec la somn ca Bianca asta face deja. Kitzy super frumusica Diana. Sati traiasca si sa fie cuminte, fara nopti albe pt mami si tati. E adevarat ca pana isi face program e mai greu. Sau cel putin asa am auzit. Bianca manca la 3-4 ore si in rest dormea, atat in spital, cat si in primele 2-3 saptamani cand am venit acasa. Pupici la amandoua. Bb_yasmi ti-ai adus aminte de noi.. Tare duce s-a facut Iasmina. Ce repede trece timpul... Imediat incepe sa traga tot de prin casa, va trebui sa ridici tot mai sus obiectele fragile, florile.... Ca altfel...are ea grija [:D] Cu sarcina e ok acuma, dupa stresul care l-am avut in ultima perioada. Am facut ieri si analizele si au uesit bune, asa ca mai stau putin si apoi ma pregatescde facut bagajul pt spital. si marea intalnire cu bebeliana la care inca nu i-am ales un nume. Pupici si mai asteptam vesti si poze de la voi. Cami La Multi Ani Georgianei, sa creasca mare si frumoasa. Noi am fost la tara in minivacanta de 1 mai. A fost lumea Biancai. Nu mai puteam sa o bagam in casa. A alergat in toata curtea , s-a dat cu bicicleta, s-a jucat cu mingea.. a fost super incantata. Dar si suparata cand ploua ca nu poate iesi afara. O sa pun si poze cand le descarc de pe tel sotului, ca am uitat aparatul foto acasa. Tata a plantat niste pomi fructiferi in gradina. Si ghiciti cine il ajuta? Bianca punea pamant la radacina pomilor, apoi se aseza in iarba...Tare mult i-a placut. Desi acuma simte putin alergatul asta ca ii curge nasucul, dar fara alte probleme (febra, tusesau altceva). Asa ca stam cu picaturile de nas la indenmana si batista la nas mereu. [pup] noricile si fug la somn. [mamica]Andreea [gravi]31+ si [copil] Bianca Maria [url="http://community.webshots.com/user/bb_bibi?vhost=community"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aly azi a fost de maneca scurta. Maine sunt anuntate 19grade. Eu zic ca maneca scurta si o geaca subtire e f bine. Ce rau imi pare ca maine sunt in audit, ca poate ne vedeam si noi la o cafea[V] Andreea sa va ajute DD sa fie bine. O sa ma rog pt voi 2. Sa ne tii la curent cand poti. briza_marii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bb yasmi- bine ai revenit, am vazut pozele, superbe si mamica si bebelina kitzy- frumoase poze si ale tale, spitalul mi s-a parut ok, patul era cam zgariat andreea- asteptam poze si cu bubulina la cami- la multi ani pt fetita! aly-drum usor briza- spitalele si doctorii de la noi te baga in boala, eu am inceput sa pun bani la ciorap pt o nastere la un spital privat pt la anu daka ne ies socotelile asa cum vrem noi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nico vb serios? Au anuntat ploaie maine? Eu nu ma uit la stiri, am pe calc un program si pana acum chiar asa a fost vremea. Ala mie maine imi arata 20%sanse de ploaie, in schimb joi ploua si doar 15 grade. Sper sa nu fie ploaie maine, ca nu am chef sa innot in fusta prin baltoace. Si zi asa..ganduri de bebe la anu'?!![:D] Chair, ai idee costa nasterea la un spital privat? Ca eu sunt prima care s-ar baga la asa ceva (hihihi, o sa ajungem sa face credit si pt nastere[:D][bang]) briza_marii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Briza, Nico mersi. O sa ma uit si pe site-uri si la stiri sa vad, dar vorba aia, mai bine pregatita.

 

Briza asta e, si mie imi pare rau, dar oricum nu stiu daca aveam si eu timp, ca am multe de rezolvat si vremea scurta.

 

[pup] fetele.id="Comic Sans MS">

 


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.id="red">id="Comic Sans MS">
id="left">id="size1">

prajituresc si bucatarescid="size1">

Mrs. Perfect for more than 1 yearid="Book Antiqua">id="red">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...