Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (83)


Recommended Posts

Lasa Kitzy ca eu am o prietena medic stomatolog. Si am fost o data la ea la cabinet. Colega ei (tot medic stoma) are o dantura[xx(] si imi povestea ca ea nu are curaj sa ii umble nimeni la dantura. Ca ii e frica de nu mai poate, desi ea asta facea zilnic la altii. briza_marii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ciao fetelor. Azi am terminat un pic mai repede cu masa si am putin timp si de forum. Briza nu cred ca aveau cum sa ma invete acasa, pentru ca persoana care a facut slujba asta inainte este aici si cam greu sa imi arate diverse chestii peste ocean si cu 7 ore diferenta de fus orar. Asta e, daca n-ar fi dorul de casa, ar fi foarte bine, pentru ca zau daca ma pot plange de conditiile pe care mi le-au oferit ca sa vin aici la training. Si da, si pe mine ma enerveaza reclama la pampers, dar asta e. Multe noutati n-am, incerc sa-mi tin timpul cat mai ocupat ca sa treaca repede (f. greu nu-i pentru ca este mult de lucru cand sunt la birou si inapoi la hotel ajung tarziu, abia mai apuc sa mai rezolv una-alta). Sper sa se faca vreme buna pe weekend sa putem merge la Niagara (ca acum e urat rau, ploaie si innorat de zici ca se sfarseste lumea) si prin Cleveland si... cam atat. Kitzy tu nu-ti dai seama cat de repede creste ca o vezi in fiecare zi. [:D] N-ati zis daca mai aveti sarbatoriti in iunie, eu va astept.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
[url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/"]prajituresc[/url] si [url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/"]bucataresc[/url]
Mrs. Perfect for more than 1 year
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu la spartul targului.. Nico tu deja erai in lista [:D]. Briza te cred, sper doar sa se faca vreme buna, adica sa nu ploua, ca de cald e cald rau. Azi am vazut intr-un final lacul Erie, unul dintre Marile Lacuri. E chiar frumos, dar trebuie sa mai merg o data, sa fac si niste poze. E super aproape de birou, dar no, pana acuma n-am ajuns.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
[url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/"]prajituresc[/url] si [url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/"]bucataresc[/url]
Mrs. Perfect for more than 1 year
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce inviorare?!! Ca imi e un somn de nu va vad...Cred ca in weekendul asta o sa stau sa lenevesc. Sotul avea iar "chef de duca" dar eu parca ma simt cam obosita. Aly adica tu stai pe langa marile lacuri si nu ai fost sa le [foto]? Mai mai...Chiar asa mult te munesc aiai pe acolo? briza_marii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor![hia] Aly,daca ai sti cu cata nerabdare te asteptam cu pozele alea din State...si daca ai timp,te rugam,mai intra si povesteste-ne ce minuni mai vezi pe acolo![pup] Nico,tinem pumnii pt. examene,sunt sigura ca le treci cu brio! Briza,cred ca vremea asta ne trage la somnik,eu de dimineata abia m-am trezit la ora 8,as fi dormit mai mult dat trebuia sa ajung la ex.,offf,mai am 2 si scap.Nu stiu cum e la voi,pe aici ploua de doua zile,nu f. tare dar destul sa nu ne putem plimba.[pup] Pupici tuturor![pup] Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor Ete ca sunt matinala si sriu si eu, in sfarsit. Nico [s] si tot ce iti doresti (pt maine ca nu stiu daca intru si nu vreau sa raman "datoare" [:D]). Am reusit sa citescprintre randuri ce ati mai facut. Din pacate neuronii ma cam lasa si nu pot nominaliza pe fiecarein parte, asa ca imi cer scuze si [pup] pe toate. Noi suntem bine, cu exceptia contractiilor lungi si dureroase pe care le am din ce in ce mai des. dar scap eu si de ele in curand. Tot asa ma incurajez. la odisee fetele vorbesc desprebagajul de spital, cumparaturi si eu abia am reusit sa cumpar hainite pt scos din spital. Sper saptamana asta sa cumpar tot ce trebuie si sa imni facsi bagajelul pt spital. Nu de alta, dar cu Bianca eram pregatita cu taote de la 30 de saptamani. daca toate sunt bune si nu intervine nimic sambata vrem sa dam o fuga la Brasov pt cumparaturi. Sper sa rezist la drum. Dus-intros sunt 200 de km. dar vedem cum ma simt dupa ultimul examen di viata de student inainte de licenta. Asta e sambata dimineata si mai vad daca merg sau nu, ca inca nu am invatat nimic. Asta e restanta din ziua nunti pe care inca nu am dat-o. Nici nu stiu cum arata profesorul. Nu am mers niciodata la restanta si am niste emotii... Potate imi da o nota de trecere cand ma vede cu ditamai burtoiul si i se face mila de mine. Am noroc ca dau cu cei din anul 1 si sora mea e si ea acolo. Sper sa fie bine. In rest..mai am defacut 3 referate. Apropo dereferate. Aveti careva ceva materiale cu ceva teme din relatii publice, protocol sau ceva asemanator. Am de facut referat cu orice tema din domeniul asta. Daca aveti careva, [ruga] ajutati-ma si pe mine. Nu mai sunt in stare sa caut pe net unde probalil as gasi cate ceva. [pup] noricile si sper sa mi intru si sa mai pun si ceva poze. daca e sa nasc intre timp va anunt eu cumva. [mamica]Andreea [gravi]36+ si [copil] Bianca Maria [url="http://community.webshots.com/user/bb_bibi?vhost=community"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...