Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (83)


Recommended Posts

Si eu am intrat tot asa sa ii urez lu' Nico sa aibe parte de tot ce e mai bun in lume, sa fie santoasa si la punga groasa![:D]. LA MULTI ANI! Andreiut din pacate nu te pot ajuta cu referatele. La exam sigur treci tu cu bine, ca doar nu e om sa nu fie impresionat de o burtica de [gravi]. Ii spui si tu ca esti emotiva ca si dc pici e posibil sa [bebic] la el pe catedra [:D] briza_marii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nico [s] Sa ti se implineasca toate dorintele! Andreea din pacate nici eu nu am nimic pe temele respective. Pe noi nu prea ne-au chinuit cu referate in timpul facultatii. Bafta oricum sa treci de toate cu bine. O sa-ti poarte bebelina noroc, vei vedea. Cami astept si eu sa vin acasa, iti dai seama. Sambata am vazut cascada Niagara. Din pacate nu ne-au lasat sa trecem la canadieni, dar a fost ok si asa. E intr-adevar frumos, nu trebuie ratat daca ai ocazia sa mergi. Singura parte proasta a calatoriei a fost ca am facut intoxicatie alimentara si m-am ales cu bubitze pe burtica (desi am mancat la ceva restaurant fitzos de nici nu vreau sa ma gandesc cat am platit pe mancare). Duminica am fost sa vad Cleveland-ul. Nu mi-a facut o impresie nemaipomenita, dar e ok. Cel mai mult mi-a placut parcul lor (au un parc imens, te pierzi in el cu usurinta) si muzeul de arta. Briza eu sunt langa unul din marile lacuri. Cred ca mi-ar trebui ceva sa le vad si pe celelalte. Nu-i vorba ca m-ar munci extrem de mult astia, dar in general dupa program aveam altele de rezolvat si in pauza de pranz preferam sa merg la cantina sa nu mai dau banii pe mancare in alta parte.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
[url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/"]prajituresc[/url] si [url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/"]bucataresc[/url]
Mrs. Perfect for more than 1 year
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata gagici. Nico, bantui : cu auditurile mele, dupa papucei, sa imi puna astia scutul la masina si... m-am tuns. Pt mine e scurt (dc il strand in codita, are max 10 cm). Din clasa a 8 nu l-am mai avut asa de scurt! Nu va zic ce fata a facut mama: Ti-ai tuns parul!!! Dar mie imi place asa mai scurt, nu imi vine sa cred ca cap usor am, parca nici nu am par [:D] briza_marii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza [:D]. Nico in 16 plec de aici, in 17 la pranz ajung in Cluj. Briza sa-ti fie de bine tunsul.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
[url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/"]prajituresc[/url] si [url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/"]bucataresc[/url]
Mrs. Perfect for more than 1 year
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by NicoletaB eu ma plictisesc sa ma vad cu aceeasi moaca de la 15-70 de ani, de aceea experimentez tunsori si culori diferite
Da? Eu in afara de roscat inchis si o data suvite blonde nu am experimentat (eu sunt satena inchis de la mama natura). Am o prietena care ma tot bate la cap sa ma fac bruneta ca cica ea crede ca mi-ar sta bine, dar eu nu ma vad cu o astfel de culoare. sincer m-as face rascat aramiu, dar mie tare frica sa nu se faca morcoviu dupa cateva spalari. briza_marii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor! briza-daca nu incerci nu ai de unde sa sti cum iti sta negru nu pune ca nu-l mai scoti decat cu foarfeca, poate un saten inchis, dar nu negru am fost si eu morcov in cap de la o decolorare pe roscat, cand m-am vazut, mi-am pus sapca in cap si am luat o culoare spre saten inchis sa revin la culoarea de la mama natura, ca ziceai ca-s florareasa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...