Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (83)


Recommended Posts

Yupiii inca o norica isi anunta venirea. Kitzy cum adica o sa ceri epidurala?? Nu se face la orice nastere? Ca doar nu se gandesc dr aia sa te lase sa nasti fara nimic [:(]. Sa nu cumva sa pleci la spital fara sa ne zici!! Ca sa stam aici si sa [ruga] pt tine si Diana briza_marii Edit - ca maine nu cred ca pot intra decat tot pe seara: Aly iti doresc sa ai o prima zi usoara la noul loc de munca! Si neaparat sa intri de acasa sa ne zici ce colegi ai. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Kitzy,iti doresc sa ai o nastere cat mai usoara si mult,mult curaj,nici o durere nu se compara cu bucuria de apoi,cand iti vei tine puisorul in brate,e un sentiment unic si uiti repede de tot,ai sa vezi!Eu am nascut ambii copii normal,nu prin cezariana,cu epidulara si totul a mers ok,deci...daca pozitia copilului este cea normala,cu capul in jos,poti naste normal fara probleme!Pupici si sa auzim ca Pastele il veti petrece impreuna cu bblina,acasa![pup] Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor Marina [s] si numai fericire si impliniri si din partea mea . Briza nu se face peste tot epidurala. Eu am nascut-o pe Bianca fara. Aici la noi nici nu am auzit sa se faca. Asa ca... Kitzy incet incet..si uite ca ajungi imediat sa iti ti in brate printesa. Nastere usoara iti doresc si o printesa mancaciaosa si cuminte. Mephala bine ai venit la norici. Poate faptul ca te vezi rar cu soacra ta o face sa fie buna. Eu ma vad cu ea foarte rar, dar asta nu ma imipedica sa o consired rea. Apropo..ca tot uit, Aly te rog sa o pui si cu bold. De mult tot vreau sa iti spun, dar tot uit. Sarcina e de vina. oricum, eu n-am mai vorbit cu ea din luna iunie anul trecut. De atunci am fost de 2 sau de 3 ori la Tg Mures, dar pe la ea n-am trecut. Luni, din pacate mergem din nou la Tgb Mures. Nici de aceasta data nu o sa mergem la ea. Spun "din pacate" ca era un drum neplanificat si mergem la un control de urgenta pt bb2. Medicii de aici spera sa fi vazut ei gresit anumite chestii si de aceea m-au programat la Mures. Sper sa fie totul bine, ca daca nu...va trebui sa fac intrerupere de sarcina [q] [q] [q] Sunt disperata. de marti n-am mai reusit sa dorm decat 4-5 ore pe noapte cel mult. Si plang mereu. [pup] noricile [mamica]Andreea [gravi]28+ si [copil] Bianca Maria [url="http://community.webshots.com/user/bb_bibi?vhost=community"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...