Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (83)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Briza si pe la noi e cam aceasi vreme. Pe la 5.30 m-au trezit tunetele, dupa-aia ploaia si tot asa. Cred ca ma duc un pic in pat ca ma ia somnul aici la birou in fata calculatorului. Am fost la dr, nimic nou sub soare, fata e hotarata rau sa mai stea, a zis ca e maricica, dar daca nasterea incepe rau, nu ma lasa sa ma chinui. Ma mai duc marti la o monitorizare si daca tot nu se declanseaza ceva, joi imi face internarea, deci tot nu scap nenascuta saptmana viitoare. Poate vine pe lume de 1 mai [:D] [gravi]39+ cu[fetita] Diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Cu scuzele de rigoare, ieri am ajuns si destul de tarzior acasa si am avut de pregatit bagajul pentru sotz, ca azi a plecat la Bucuresti in delegatie, nici vorba sa apuc la calculator. Andreea imi pare rau ca ne dai asa vesti. Sper totusi sa nu fie nimic grav si sa poti duce sarcina la capat cu bine. Doamne-ajuta! Dennise bine ai venit. Te-am trecut si pe tine in listuta. Daca doresti (ca nu-i obligatoriu) sa ne dai si data nasterii. De noul serviciu nu pot sa spun deocamdata foarte multe lucruri. Pare ok, colegii sunt super tineri (cica media de varsta pe firma e 27 de ani, oricum, cred ca eu sunt cea mai baba din echipa in care lucrez), seful meu de aici din Romania e binisor mai tanar decat mine, asa ca e putin bizara situatia. Dpdv material/dotari/etc nu pot sa spun decat de bine, totul e nou si arata f. bine. De ce presupune jobul in sine inca nu pot spune nimic. Luna viitoare o sa plec o luna la training in State si abia atunci o sa ma lamuresc exact cu ce se mananca. Singura parte nasoala (intotdeauna trebuie sa existe si ceva naspa, asa-i?) este ca dimineata la 7 trebuie sa fiu deja in statie, si acasa ajung dupa 5, dar no, nu le poti avea pe toate. Sunt cam obosita si fara chef (azi mai aveam mici maruntisuri de rezolvat la partea de curatenie dar n-am nici un chef), ma intreb daca deja aveam de lucru serios pe acolo cat de obosita as fi fost. Sunt si singurica pe acasa...[q]
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
[url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/"]prajituresc[/url] si [url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/"]bucataresc[/url]
Mrs. Perfect for more than 1 year
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Aly draga de tine, se vede ca "ata" te trage tot la americani. Te inteleg ca tie greu sa pleci fara sot, si mie mi-ar fi la fel, dar....e AMERICA!!!! Imi aduc aminte acum cativa ani cum ma uitam la Dallas, si la "turnurile" lor, nu mai zic de fermele alea...intre timp am mai crescut [:p][;)] dar tot m-as duce asa o "fuga" pana acolo. Ma bucur ca ai colegi tineri, si mai ales sef tanar [cool] (nu te gandii la prostii, am vrut sa zic ca e mult mai usor decat cu unul mai in varsta sictirit de viata). Kitzy chair ca strumfita ta se lasa cam asteptata. Si ce greu trece timpul cand astepti ceva... Nico nimic nou sub soare. Si acum o sa intru intr-un audit, mai am si maine si apoi concediu o sapt. Pe 5 mai revin la munci..evident tot intr-un audit[:D], ca sa ma "trezesc" dupa concediu. briza_marii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Nico chiar ca-i place la caldurica la strumfa mea, dar nu i-a ajuns cat a stat? [:D] Brizutzo ce fain ca ai concediu, sa te odihnesti cat poti si sa te intorci cu forte noi. Aly lasa ca o luna o sa treaca repede daca ai o ocupatie pe acolo. [gravi]40 cu[fetita] Diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...