Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (83)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata!

Ma bucur ca va plac pozicile!

Briza da, aia e maternitatea, proaspat renovata [:D]

Azi trebuie s-o sun pe dr ca trecem si pe completare ca mancacioasa asta mica nu se satura de la mine si ieri am fost in prag de depresie ca toata ziua a fost agitata si-a plans, si m-am apucat si eu de plans ca nu mai stiam cum s-o ajut, era si obosita, nici nu stiu ce mai era cu ea, noaptea a ramas sotul cu ea ca sa ma odihnesc eu, la 9.30 am cazut lata si m-am trezit o data la 5 dimineata si dupa-aia la ora 8 si el saracul a mers dimineata la servici cu 3 ore dormite.

Asta este, pana isi face un program Diana, suferim alaturi de ea [:D]

 

Poze Diana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!

 

Kitzy asta e, o sa va obisnuiti voi. Desi te cred ca e super obositor acuma la inceput.

 

Cami sa-ti traiasca Georgiana, sa creasca mare, frumoasa, desteapta si sa aiba parte de tot ce e mai bun in viata [s]!

 

Fana sa stii ca te asteptam.id="Comic Sans MS">

 


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.id="red">id="Comic Sans MS">
id="left">id="size1">

prajituresc si bucatarescid="size1">

Mrs. Perfect for more than 1 yearid="Book Antiqua">id="red">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pup la gagici. Kitzy te cred ca esti franta. Am inteles ca prima luna e mai grea, pana isi intra si bebe si mama in ritm. Ma bucur ca sotul tau te ajuta asa mult (marea majoritate baga in fata" eu maine merg la servici..."). Jos palaria pt el [disco] Fanna dc doar ai bagat nasul pe aici si nu mai treci dam bataie la tine, ai inteles? [pup] Iar plouaaaaa, si mie imi vien sa dorm cu nasul pe tastatura... briza_marii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete bb_yasmi
helooo norici!! woww ce de vesti bune!! kitzy felicitari mamico!!! sa iti traiasca printesa!! e o frumoasa!!! kitzy capul sus!! primele 2 luni sunt mai greute apoi e asa frumos!!! doamne ca nu mi-as fi imaginat in primele doua luni ca e asa frumos sa fii mama!!! acuma radiez de fericire cand imi vad puiutza!!! raza, ce fetita mare ai deja!!!! ptiu-ptiu pe ea , ce frumoasa e!! andreiutz, cum merge sarcina...mai ai asa putin!! ce zice bie de surioara ce v a veni?? ................................................................. Cea mai fericita sotzie si mamica!!! ................................................................. Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !! .................................................................. mami [vampa] si bubulina [copil] IASMINA ALISSA 31.10.2007 [zana] http://porcusorul.com/porcusor/mic/bb_yasmi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Briza sa stii ca am mare baza pe sotul meu, inca m-ar ajuta si mai mult daca ar putea, saracul. Yasmi e greu acuma pt mine, dar cand o vad asa de scumpa, mi se topeste inima, o iubesc enorm de mult, nici n-am crezut c-o pot iubi asa de mult. [url="http://www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/"]Poze Diana[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA"]Montaj Diana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...