Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (25)


Recommended Posts

miro ce super e ca v-ati putut intalni dodo nici un semn>cum iti mai e? dbunny si eu vreau sa vad cum iti sta tunsa si asta pana nu-ti mai creste sa devii nemultumita de bob (sau poate nu) Dariei nu-i mai pun pampers nici la amiaza iar dimineata e de multe ori gol.Deci sper ca baxul de pampersi din dotare sper sa fi fost ultimul pe care i l-am mai cumparat legat de ce spuneai tu angi cu plecarea lui Mircea la bere cu baietii vreau sa va spun ca soacramea iese ca din pusca cand apar eu acasa.E drept ca sta cu ea atatea ore si mai are si ea pe ale ei dar parca nu mi-ar strica sa mai stea macar un pic sa-mi trag sufletul.Of,of,of Mihaela mami de DARIA-STEFANIA -16 nov 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui dastefa dbunny si eu vreau sa vad cum iti sta tunsa si asta pana nu-ti mai creste sa devii nemultumita de bob (sau poate nu)
Deocamdata n-am de gand a-l mai lasa sa cresca...cand se strica tunsoarea jap foarfeca, nu mai vreau par lung!!! Am doar o singura [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/2873928660/"] poza[/url]...nu ma incadrez singura...or fi ele ocazii, langa Danitzu meu Dbunny si [copil] Daniel [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] I never said it would be easy, I only said it would be worth it...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dbunny..iti sta ff bine.ti-am zis eu ca te va prinde. sa-ti fie de bine.de cand m-am tuns...nici eu nu mai vreau par lung,deocamdata :) dolores si [copil]David Cristian -22.11.2006-
"Planteaza un cuvânt de iubire adânc în inima unui om. Hraneste-l cu un zâmbet si cu o rugaciune si priveste ce se întampla."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetele, azi numai frezatele prin zona? imi pare rau sa va stric gasca - dar eu sunt numai late de la un timp - plang de fiecare data cand ma tund - asa ca am hotarat sa-mi las iarasi parul lung - asa ca mai in coada - mai sub banderola - astea latele mele si imi plac asa cum sunt. noi am incercat azi sa mergem la teatrul de papusi. Am intrebat in dreapta si-n stanga unde se tine - etc. am gasit si pe net locatia - azi a fost Hansel si Gretel. Duminica viitoare este Guliver in tara papusilor. Ma rog - am ajuns mai devreme - ca cica tre sa ocupi loc daca vrei sa vezi ceva - s-a cam plictisit pana a inceput - trebuia sa inceapa la 11 si au mai intarziat 10 minute. Dupa 20 de minute de reprezentatie se aude in sala - acasa - acasa mama acasa. era Kara. am mai incercat noi sa o lungim - nu a tinut - asa ca scuzandu-ne printre cei care inca urmareau spectacolul am iesit afara. Afara scandal ca nu voia sa plece - dar mai apoi nici sa mai intre inapoi. In fine - am imbracat-o si am plecat home. Mai incercam si duminica viitoare. Cele doua zeci de minute cat a rezistat acolo - a cam stat cu gurita cascata si se vedea pe ea ca urmareste si ca-i place. Poate ca mai mult nu se poate ea concentra - poate ca nu i-a placut ca stateam pe intuneric - nu stiu ce sa zic - ca de speriat - nu prea avea de ce s-o faca. no - om vedea si saptamana viitoare cum e. v-am pupacit - fug in sanul familiei [pup]
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dbunny subscriu si eu la aprecierile facute de dolores.Si eu am in planceva schimbari la capitolul freza dar nu f spectaculoase m-am bucurat ca am vazut cu ocazia asta si ceva poze din urma cu Dani,nu stiu de ce mi-au scapat miro eu cred ca e bine pt inceput.Oricum nu cred ca reusesc sa se concentreze mai mult de 30 min oricat le-ar place.Dariei ii place f mult "Alba ca zapada" si mai nou "101 dalmatieni" dar nu cred ca a stat vreodata mai mult de jumatate de ora,se mai invarte prin casa si mai revine .Si eu ma gandeam sa merg azi ca era programat un teatru pt copii in aer liber-tocmai pt a mai putea pleca cand se plictiseste dar vremea e destul de ciudata [pup] cu drag toate fetele Mihaela mami de DARIA-STEFANIA -16 nov 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, da, dastefa si eu ma declar multumita pentru prima data. oricum o mai ducem sa vedem cum se va comporta in continuare. am la cuptor niste trandafirasi vanilati - ca de mult timp pofteam - abia acum m-am incumetat sa-i fac. sa nu uit de ei! - sa nu uit de ei! saptamana asta ma duc la scarbici sa-mi fac cererea de reintrare in campul muncii - aveti careva idee de cum o suna asta? si inca una cu contul in care sa-mi vireze salariul - of ce repede a trecut timpul - iar in campul muncii. fetele - ceva poze noi nu mai vedem? Dolores - pozecu puiul de om, cu micuta nepotica? nimic? iar observ o absenta totala - dar o pun pe seama w/e-ului - sa vad de luni care cum apare la orizont. v-am pupat - fug la cuptor
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miro, uite mi-am insusit critica ;) . si noi venim de la teatru de papusi ( azi a fost a 3 oara) i-a placut desi mie mi s-a parut cam aiurea piesa ... cica sa mai mergem :) . P sta nemiscat si participa la spectacol - adika il vad incruntat sau vesel depinde d emomentul piesei. As incerca si la opereta dar momentan vom face o pauza . noi am mers asta vara de 3 ori la cocnert de orga ... si acum imi spune sa mai mergem la concert :) - semn ca i-a placut . in rest, casa e in reparatie si cred ca maine ma voi duce sa fac si cerere de debransare momentana de la net ca ne vom muta la coto si apoi in concediu la mareeeeee :) . pupici si revin !!! D [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunard20061129_-8_P.png"]BeBelusca[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of danita - cum adica debransare de la net? - asta inseamnaca nu ne mai vedem o buna bucata de vreme - sa ai grija de voi mami. Petrecere faina la mare. io nu mai vorbesc de piesa(de teatru) bineinteles - ca la noi - Hansel si Gretel - incepu brusc si dintr-o data cu copiii jucandu-se - apoi ma-sa i-o trimis la nani - si lor le era foame - la care asta cica - acum ne culcam si uitam de foame. Sau alta - de maine scapam de voi - scapam de saracie. [bang] Ma rog - multe alte replici dintr-astea de mama fara inima - ma tot uitam la Kara daca are vre-o reactie la ele - nu prea intelegea ea situatia - dar de vorbit imi vorbeste doar de nenea din piesa - el plangea dupa copii - la tanti zice - brrrrr. S-o fi prins ca ea era cea rea? Mai povesteste de fetita si de baietel si de pisica cu care s-au jucat - apoi de niste copaci in padure. Cand i-au lasat parintii a doau oara in padure atunci noi am plecat - deci n-a apucat ea sa vada adevarata cotoroanta - a ramas cu ideea ca in aceasta piesa mama era raul si tatal era binele. Cel putin asta observ eu dupa reactiile ei.
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dayanara - acum am citit si eu subiectele - si m-am infiorat - amscris si acolo ce. Asta: Citat: citat din mesajul lui Bfly ... de regula, ii dau sa bea cam un pahar. Cand mergem undeva in oras ii cumparam si lui o bere, dar nu poate s-o bea pe toata, asa ca o termina taica-sau!. de regula primeste copilul doar un pahar. in rest - daca ar putea ar fi lasat sa termine acea bere cumparata special pentru el??? [bang]
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...