Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (25)


Recommended Posts

pana la urma am fost la teatrul acela dse care va scriam .A durat cam 1 ora dar noi am ajuns cam cu 20 min inainte de a se termina asa ca Daria a avut rabdare pana la sfarsit[:D].A fost destul de dragut.Cred ca am sa incerc si un spectacol in sala.Si daca iau dupa mine si o punga cu biscuiti voi avea si mai mult succes o saptamana buna va doresc Mihaela mami de DARIA-STEFANIA -16 nov 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare fetele. Am ajuns acasa. super rupta ca nu dormisem deloc sambata. am stat la nunta pana la 5 si apoi nu am dormit. am ajuns tarziu la cj si am adormit ca rupta dupa un dus. nici nu stiu cum. alex a fost super pe drum. fara maraieli si alte chestii. la timisoara a fpst mega marait. nu stiu de ce, dar vroia agatat de mine si urla la orice tentativa de a-l lasa cu altcineva. asa ca...a fost destul de greu. M-am vazut cu Mirona si familia ei. Fetelor vreau sa va spun ca parca am mers la o prietena veche. sotul meu e mai reticent la intalniri "cu necunoscuti" si a spus cum sa mergem la oameni acasa, nici nu ii cunoastem , ii putem deranja, etc. ma gandeam ca la fel gandeste sotul Mironei. Eu i-am zis ca ii cunoastem si pentru mine Miro e prietena mea. (chiar asa simt). ei...s-a simtit si el super si eu la fel. parca ne stim de o viata si asa natural a decurs totul. Miro, multumim inca o data. chiar m-am simtit perfect. multumeste-i si sotului tau. Copii s-au jucat intruna, alex tot vroia sa o pupe, karina plangea ...dar in rest totul a fost perfect. Miro este super de treaba si sotul ei la fel. Kara e o frumoasa. ce mai...a fost foarte fain. Miro sper sa intoarceti vizita odata. Dbunny super bine te prinde freza. Koko, bine ai revenit. Va pup si sper sa mai intru azi [url="www.sonia.as.ro"]Ajutati-o pe Sonia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de azi dimineata ma tot chinui (cu Dani la telefon bineinteles) sa REPAR calculatorul. Damai - nu stiu ce l-a apucat si se tot blocheaza - ba schimb aici memoriile intre ele, ba ma baga in bios si schimb ceva la MHz - ca nu prea pricep eu ce fac - si iar intru si iar se blocheaza si tot asa. pana nu pica iar calcu - am intrat - v-am citi pe fuga si va pup pe toate. [pup] Roana - exact la fel ne-am simtit si noi - chiar m-a mirat reactia lui Dani - care si el e la fel de reticent cu intalnirile cu necunoscuti - ba inainte imi spune - auzi? du-te tu prima - ii cunosti si daca ti se par OK ne intalnim data viitoare in familie. [bang] De data asta - chiar am simtit si noi la fel - sunteti super ok si mi-a placut enorm de voi (faza cu "virgula" si acum o mai pomenim [;)]) pupam. of- aia cu intorsul vizitei - zau ca nu stiu cum si cand ... [pup] Dastefa - nu stiu ce sa zic de biscuiti. Sunt totusi copii in jur - poftesc unul de la altul. De exemplu pana sa inceapa spectacolul la noi am mai misunat prin sala- ca nu mai avea rabdare Karina. Erau adunati pe micascena mai multi copii - asa ca a vrut si ea. Si alergau pe scena si mergeau in 4 labute si hop apare un baietel mai marisor cu o punga de chipsuri in mana. Toti copiii se uitau la el si salivau. Unii au primit - altii nu. Eu mi-am luat fata de acolo- ea nu stie ce-s aia si nici nu-i dau sa pape asa ceva. Cand a trecut copilul pe langa mine - l-am apostrofat ca de ce papa acolo sa doreasca si alti copii. A iesit afara din sala si s-a intors (inainte de inceperea spectacolului) cand avea punga goala. Deci - nu stiu daca e buna varianta cu a papa ceva in sala. Koko - gata musafirii? te asteptam la povesti - sper numai sa mai pot citi aceste povesti - adica sa ma lase calcu. va pupa Miro pe toate [pup] trimit repede mesajul pana nu se blocheaza iar.
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirona, chiar ma bucur ca a fost asa. e prima intalnire asa "in familie" cu cineva de pe forum. Al meu sot nu prea e deschis la asta. si vad ca nici al tau [:D]. cred ca asa sunt barbatii. dar chiar ne-a placut mult de voi. ma bucur ca ati simtit la fel[flo]. Si virgula s-a simtit super bine. ca sa stie si fetele de ce vorbim, sotul meu il alinta asa pe Alex. ca asa doarme el, ca o virgulita. [:D]. si mirona s-a distrat maxim de faza. Io mor de firg. da frig frate. mi-au inghetat mainile pe tastatura. de ce nu ne dau astia caldura...acasa e asa bine. va pupicesc... [url="www.sonia.as.ro"]Ajutati-o pe Sonia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor Eu la servici... intre doua rulari mai scriu cateva randuri... Ieri la pranz am avut niste musafiri la masa. Si mi-a mai facut si Mircea o surpriza, a adus din piata niste peste, care normal ca trebuia curatat de solzi, prajit, etc... asta in conditiile in care a venit din piata cu 5 minute inaintea musafirilor. Si pana atunci nu am putut sa fac nimic cu Iulia... [bang] A incercat el sa stea cu Iulia, insa ea a fost tare capoasa, vroia doar la mine si nu oricum, ci in brate [bang][bang]. Asa ca am pus-o pe nasa sa curete pestele, sa il prajeasca, sa faca mamaliga, etc... ca doar eu trebuia sa stau cu copilul. Bine ca a fost cuminte la masa, a stat ca noi toti pe scaun la masa si a mancat singurica mamaliga cu branza si smantana. Seara am fost la ziua Anei, o prietena de-a Iuliei. A facut 3 ani. A fost foarte frumos, Iulia a fost cea mai mica de acolo. Cum am intrat, cele doua fete care aveau grija de copii, i-au lasat pe ceilalti copii si au venit repede la Iulia, sa se joace cu ea, sa ii faca poze... iar ea nu este foarte sociabila, in sensul ca daca vrea sa se apropie de ea cineva pe care nu il cunoaste se pune pe marait... Oooffff, si parca toata lumea vroia sa o ia in brate si sa o pupe... Incet-incet s-a obisnuit si a fost totul OK. S-a jucat in piscina cu bile, a intrat in casutele de printese, s-a dat pe tobogane, a spus poezii, a dansat... Avem [url="http://picasaweb.google.com/angighita2/2008_septembrieOctombrie#"]aici[/url] cateva poze si filmulete. Iar de dimineata, Iulia imi facu o surpriza... Ii pregateam papa de dimineata in bucatarie, si ea isi dadu pantalonii jos, se aseza pe olita, facu pisu, apoi isi ridica singura pantalonii la loc. Si aparu in bucatarie batand din palme spunand "baboooo" (bravo)... Ce sa mai, am copil mare, mai am un pic si ii leg cheia de gat [:D]
"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare" Angi [url="http://picasaweb.google.com/angighita2"]poze[/url] [url="http://www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]"]Iulia[/url] [copil] - 3 noiembrie 2006 - [url="http://www.geocities.com/angighita"]Jurnal[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am avut o zi de fiasco total la gradi! A intrat singurica in clasa, si acolo s-a pus pe plans! Eu fraiera am asteptat sa ma cheme ele, m-au chemat cand deja vomita de plans! A vrut sa mai stea cu mine, dar apoi s-a razgandit! Directoarea mi-a zis ca mai bine nu mai incerc azi ca o stresez degeaba! Era o mamica pe hol care mi-a zis ca ea a stat doua luni cu fi-sa cate o ora la gradi...acum era OK! Directoarea mi-a zis sa vin cu e acat este nevoie, citez:"pana nu ma va mai baga in seama"(cica va veni si vremea aia), cand se va imprietenii cu copii si educatoarele si se va simti in siguranta nu va mai fi numai cu okii pe mine si atunci e momentul sa o las cate putin! Am zis ca deocamdata o las in pace , daca cere la gradi (ca ea cere nu o duc eu cu forta) o duc si stau cu ea...asta e, trebuie sa ne dezlipim cumva! Am de gand sa o bag si pe maica-mea in concediu sa stea la noi o luna, poate se mai obisnuieste si cu altcineva pentru inceput! Angi...ai o printesa mare si frumoasa! mama din 16 nov 2006 [url="http://good-times.webshots.com/photo/2063415880101635539ItSsAm"] Draga mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carla, imi pare rau de alex, poate totusi se va obisnui roana juram ca esti din bucuresti , dar auzind ca te.ai intalnit cu mirona m.am uitat si.am vazut cluj :) mirona, aia de la parintii intreaba a zis in gluma faza cu paharul si cumparatul unei sticle, oricum eu nu ii dau nici fara alcool pt ca eu de exemplu cand eram gravida beam o bere fara alcool, scria clar 00, leo intr.o zi mi.a schimbat marca si a luat una pe care scria doar fara alcool si alea au 0,5% pe care eu l.am simtit imediat sincer, cum nu.mi place sa beau nici macar de revelion am simtit acel 0,5% acum nu te gandi ca suntem sfinti, am in casa colectie de bauturi de wisky/wiskey in mare parte dar ivan nu va pune gura asa cum nu are voie sa bea clor sau detergent nu va bea nici bere sau vin sau alte bauturi alcoolice, nici chiar cafea dbunny, in poza se vede tunsoarea f bine, iti sta super cum am zis, si am vazut si o poza noua cu dani cu burtica :) andaramona, dai un link cu pozele lui kari? eu il am dar nu.l pun asa fara voia ta, parca am mai scris, uit mereu [url="http://community.webshots.com/user/dayannara"]ivan si dayanara[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scrisei un mesaj si il pierdui ca nu merge netul cum trebuie. Recompun: Dbunny, imi pare rau ca trebuie sa-ti spun, dar mie imi placea mai mult cum iti statea cu parul mai lung. Nu spun ca nu-ti sta bine asa... nuuuu, iti sta foarte bine... insa parul mai lung parca iti da un alt aer... Dar cel mai important este sa iti placa tie si sa te simti bine [pup] Miro, Roana, ce "love" intre Alex si Kara... Se vede insa ca Alex era un pic cam insistent. Lasa, ca mai creste copilul si invatza [pup] Miro, foarte frumos la Karina la gradi. [pup] Carla, poate ca a reactionat asa din cauza ca a trecut un week-end in care s-a obisnuit foarte mult cu tine si uitase cum e la gradinita. Asa e si la noi dupa week-end, ii trebuie bonei cam o jumatate de ora sa ii intre Iuliei in gratzii, si asta dupa aproape 3 luni in care a stat cu bona. Nu dispera... Rabdare [pup] Va pup pe toate [pup]
"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare" Angi [url="http://picasaweb.google.com/angighita2"]poze[/url] [url="http://www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]"]Iulia[/url] [copil] - 3 noiembrie 2006 - [url="http://www.geocities.com/angighita"]Jurnal[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...