Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (25)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

asa cum am promis.... [url="http://picasaweb.google.ro/loredana.tran/SeptembrieOctombrie2008#5249512539903196386"]POZE CALDE[/url] dolores si [copil]David Cristian -22.11.2006-
"Planteaza un cuvânt de iubire adânc în inima unui om. Hraneste-l cu un zâmbet si cu o rugaciune si priveste ce se întampla."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dolores
asa cum am promis.... [url="http://picasaweb.google.ro/loredana.tran/SeptembrieOctombrie2008#5249512539903196386"]POZE CALDE[/url]
Bebitica e mare! Ce ma distreaza David cu curu' sus, si Dani are body portocaliu si mai doarme asa [:-)))][:-)))]...sa-i mananci nu alta. Cortul ala rosu tip masina de unde l-ai luat? vreau si eu... Tare frumos lunganu'tau [pup]. Am vazut si poze de Kara eleganta la gradi(Dani vine ca un porcusor de la gradi, nu mergem noi eleganti si frumusei ca voi la gradi), si Kara cu Alex...si nu mai stiu ce vazui...cautasi poze de koko din Grecia, dar pauza... Vestea buna...ieri n-a mai muscat Dani la gradi...sa vedem cat il tine...ca deja mi-era frica ca mi-l exmatriculeaza! Dbunny si [copil] Daniel [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] I never said it would be easy, I only said it would be worth it...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vazut pozele cu puiul de om - super tari. vazut si mica printesa - cat e de mica si de frumoasa. [olala] eu sunt tare trista. azi am primit vestea ca job-ul meu e pe duca - vineri primim concedierile si firma se inchide - asadar eu nu mai am unde ma intoarce la lucru din noiembrie. asa-mi trebuie - cand am avut ocazia sa plec, nu am facut-o - acuma primesc rasplata. sunt tare, tare trista. cu doua rate si cu un salar - nu cred ca-mi voi mai permite nici sa dau fata la gradi - oare va intelege ea de ce nu mai merge la copii si la educatoarea ei - Alina? cum sa-i explic asta? of - mii de ganduri - mii de probleme - taman acum - cand si asa am destule pe cap. va las - ca va intristez si pe voi. [pup]
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miro, las ca gasesti tu ceva, ca te stiu fata cautatoare si descurcareata, nu stai tu cu mana-n san...daca o scoti pe Kara o luna-doua de la cresa pierzi locul? chestia e ca-i strici obiceiul in curs de creare...tinem pumnii sa gasesti ceva cat de repede. Dbunny si [copil] Daniel [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] I never said it would be easy, I only said it would be worth it...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miro imi pare tare rau. dar nu gasesti altceva? cauta vreo luna si doar atunci renunta sa o mai duci pe kara la gradi. hai ca gasesti tu ceva. tin pumnii. Dbunny ma bucur ca nu mai musca dani. sper sa il tina. Dolores, e mortal david. si mare si frumos. si tu esti tare frumoasa. si aia mica chiar mare. inca o data felicitari surorii tale. va pupicesc [url="www.sonia.as.ro"]Ajutati-o pe Sonia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc Dbunny si Roana ca sunteti alaturi de mine. caut si iar caut - imi intind antenele in toate directiile.
Citat:
citat din mesajul lui Dbunny ...daca o scoti pe Kara o luna-doua de la cresa pierzi locul? chestia e ca-i strici obiceiul in curs de creare...
s-ar parea ca DA - pierd locul - sunt foarte multe cereri pentru cresa - asa ca la cea mai mica abatere esti OUT din gradi - iar eu cum sunt deja pe lista neagra dupa certurile din prima saptamana ... tare ma tem ca s-a cam incheiat perioada de gradi la noi. om vedea. sunt trista - derutata - pesimista - am picat iar intr-o oala adanca, adnca. [q]
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirona, stai calma si cauta solutii , nu dispera, aia la gradi nu or fi chiar asa sa tina cont de certurile de la inceput , de fapt niste nemultumiri care au fost constructive-eu zic ca ar avea de pierdut. Iar cu locul de munca...stiu ca e greu...dar nu imposibil, hai ca eu cred ca treci si peste asta! Noi cu gradinita suntem in pauza, nu vrea nici sa mai iasa din casa, asa ca mai astept o saptamana doua si mai vad cum abordez problema. Alex deja a slabit un kg, de cand nu o mai duc a inceput sa doarma si noaptea ca ma zapacise (ma striga din 5 in 5 minute). Partea cu slabitul e buna :), arata si ea altfel mai subtirica! Am vazut poze, muulte poze cu toata lumea, superbe toate! mama din 16 nov 2006 [url="http://good-times.webshots.com/photo/2063415880101635539ItSsAm"] Draga mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mirona
multumesc Dbunny si Roana ca sunteti alaturi de mine. caut si iar caut - imi intind antenele in toate directiile.
Citat:
citat din mesajul lui Dbunny ...daca o scoti pe Kara o luna-doua de la cresa pierzi locul? chestia e ca-i strici obiceiul in curs de creare...
s-ar parea ca DA - pierd locul - sunt foarte multe cereri pentru cresa - asa ca la cea mai mica abatere esti OUT din gradi - iar eu cum sunt deja pe lista neagra dupa certurile din prima saptamana ... tare ma tem ca s-a cam incheiat perioada de gradi la noi. om vedea. sunt trista - derutata - pesimista - am picat iar intr-o oala adanca, adnca. [q]
Poate-i mai bine sa stea acasa iarna asta cu tine(eu iti garantizez ca ceva banuti economisesti pe medicamente) s-apoi la primavara reinnodati. Important e sa puteti platii ratele... Dbunny si [copil] Daniel [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] I never said it would be easy, I only said it would be worth it...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carla imi pare tare rau ca alex nu s.a obisnuit, cum ai de gand sa procedezi in viitor? la ce metode te.ai mai gandit? poate s.o duca altcineva la gradi... mirona si tu cu munca vad ca nu esti bine, la tine se obisnuise kara si acum n.o mai poti duce, imi pare rau, situatia e urata in toata lumea din cate se vede, mai cauti sau ramai acasa cu kara? nu te deprima , gandeste.te ca ti se pare imposibil sa stea kara la gradi si uite...un servici vei gasi pana la urma dbunny a citit ca dai imunogrip, e din romania asa.i? ca pe aici n.am gasit nimic asemanator, acum n.am de gand sa dau dar imi fac temele pt cand va intra in colectivitate cum ti.e cu parul scurt? cum dormi noaptea cu el neprins, te-ai obisnuit ? kokorina ai recuperat cu odihna? ce.ai rezolvat cu pielea sophiei ? dolores un scump david si nepotica frumusica sa va traiasca [pup] [url="http://community.webshots.com/user/dayannara"]ivan si dayanara[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...