Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (25)


Recommended Posts

gand la gand cu bucurie, si eu ma intrebam de bamboletta, sa vedeti cum am ajuns la gandul asta vb cu dolores si o admiram , am intrebat.o cate kg avea in poze, zice ea 50 la 1.70 m, zic eu in gand la fel ca si kokorina care zicea la randul ei ca bambo are aceeasi inaltime :))) si asa mi.a venit bambo in gand [pup] pe antonia dbunny ma duc ca incepe duque pe telecinco, manca.l.ar mama ! [url="http://community.webshots.com/user/dayannara"]ivan si dayanara[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

se vede cat e ceasul,nu? da? no haideti la o cafa matinala cu mine. [cafea] v-am pove ca unde sunt acum nu am acces la net? este net - dar momentan eu lucrez in draci - si ca sa invat - si ca sa demonstrez ceva si pentru ca majoritatea asta fac si nu este timp efectiv pentru net. no bun - asta inseamna ca intru si bag rapid un ochi DOAR la asemenea ore - si scurt unul seara cand ajung acasa. M-am mai obisnuit cu programul - insa cu faptul ca o vad abia seara pe Kara - imi cam strange inima. Kara la gradi are si ceva apaucaturi - adica - o micacrizade gelozie - fiindca educatoarea nu e acolo numai, si numai, si numai, si numai, pentru EA. [bang] Ieri s-a apucat sa si capaceasca unii copii si nu mi-e mie ca-i capaceste - caae educatoarea grija si o opreste la timp - insa si-a si gasit pe cine. o fetita Samira - care este de acasa antrenata sa se bata. DA- ati auzit bine - ii se spune ca nu se lase - sa zgarie, sa muste, sa dea inceilalti copii - numai sa-si obtina scopul/ jucaria dorita/ etc. Ei bine - Kara i-a zilnic pe cocoasa de la asta, ba cate o palma, ba o trage de par - ier a muscat-o pe Karinne - asa ca a mea - vede si copiaza. Ieri in baie - cat Alina era cu alt copilas si-l spala pe maini - in spatele ei astea doua s-au luat de par. No- poate va pun curand opoza cu Kara machiata natural. [q] cam atat - fug sa ma pregatesc si sa o intind. va pupa Miro pe toate si abia astept sa citesc din urma si sa mai raspund si eu. mi-e dor de voi regasitelor! [pup]
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza, david al meu a inceput sa dea, sa mushte si sa ciupeasca. cred ca si el si-a luat-o [:D]. invatza sa se descurce..stiti ca va spuneam ca inainte cand tipa un copil, el incepea sa planga, daca venea un copil aproape de el mai intzepat, el se ascundea dupa mine...acum lucrurile s-au schimbat. la cresha nu e mami cu el sa-l apere si e pe cont propriu. nu ma mandresc cu faptul ca a inceput sa faca toate aceste lucruri insa ma mandresc ca a inceput sa reactioneze, sa se descurce... koko, iti trimit pe mail pozele. dolores si [copil]David Cristian -22.11.2006-
"Nu cred in sfaturi spuse pur si simplu, cred in sustinere, in omul care iti e neconditionat alaturi, fara interese. In cel care are rabdare sa te asculte si te indruma sa-ti urmezi instinctul"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor, Noi am fost din nou in spital. Iulia a dat in diaree de la medicamente (acu, asa cred eu), iar miercuri dimineata a baut doar apa, nu a vrut sa manance nimic si a vomitat. Era foarte suparata, maraita. Am fost la spital si ne-a oprit acolo pentru ca se deshidratase. I-au facut 3 perfuzii, una dimineata, una dupa-amiaza si una noaptea. Aia de noapte a fost de la 10 seara la 4 jumate noaptea, si nu s-a terminat pentru ca s-a trezit Iulia si a inceput sa traga de perfuzie si si-a scos-o singura. A trebuit sa i-o opresc, oricum nu mai era mult din ea. A fost foarte greu sa o tin cuminte la perfuzie, Ieri dimineata iar a vomitat apa chioara. Dupa-amiaza insa a mancat, nu a mai vomitat, a baut apa inghitituri mici si dese. In schimb pe mine m-a rupt, ca a inceput sa o doara burtica (are gaze) si a trebuit sa o tin mereu in brate. Azi o vazu iar doctora, zise ca este mult mai bine, este hidratata, insa pe ea tot o doare burta. In continuare nu vrea decat in brate si nu ii convine nimic. Azi-noapte m-a pus de vreo 9 ori sa o iau in brate. Bine ca aseara am plecat acasa, ca daca ma punea sa o iau in brate noaptea prin spital ma vedea soarele, sigur nu mai dormea deloc, cred ca bateam toate coridoarele. Acum doarme (tot in brate adormi) si ma duc sa ma intind si eu un pic, poate ma mai linistesc si eu. Mai intru cand pot. Va pup [pup]
"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare" Angi [url="http://picasaweb.google.com/angighita2"]poze[/url] [url="http://www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]"]Iulia[/url] [copil] - 3 noiembrie 2006 - [url="http://www.geocities.com/angighita"]Jurnal[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

angi, sa se faca bine iulia.sa treaca cat mai repde aceste perioade urate de ivan..numai cuvinte de lauda.am vazut poze.barbat in toata regula[:D]frumushel rau aaa..si pe blondinul de dany l-am vazut..ce ochi albastri are,mama mama. seamana cu mami, dar la privire cred ca seamana cu tati,nu-i asa? dolores si [copil]David Cristian -22.11.2006-
"Nu cred in sfaturi spuse pur si simplu, cred in sustinere, in omul care iti e neconditionat alaturi, fara interese. In cel care are rabdare sa te asculte si te indruma sa-ti urmezi instinctul"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] am intrat sa va salut si sa va dau o [papica] ca-i pranzul[;)] [pup] [grup]
  • -insanatosire grabnica bolnaviorilor
  • -Un wk frumos tuturor regasitelor
  • -Tot binele din lume[asia]

Blogul lui [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://bd.lilypie.com/2fxOp3/.png"]Varsta lui BB2[/url] Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! [ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mirona, de asta ma lovesc si eu in parc, de fapt ma loveam ca slava domnului acum nu mai vin copiii respectivi, vreo 3 copii romani, erau indemnati sa fie ca pitbulli sa.i bata pe ceilalti, dar pai ce sa fie prosti? altii spuneau cand ii vor da la gradinita ca o sa.i invete sa bata!! si nu zic ca are importanta ca.s romani, dar majoritatea care.i stiu asa fac si sustin ca e bine, sa se descurce nene :( si am vazut si.un spaniol chiar acu cateva zile care.si indemna copilul sa.l bata pe unu de fata cu mama aceluia, pt ca ala datea in el si masa cica n.ar fi zis nimic normal ca nu.s de acord si n.am sa.l invat pe ivan asa ceva dar, daca la gradinita si in parcuri va fi impins, batut si muscat asa ceva va face si el, nu tre sa.l invat eu, obiceiurile rele le capata unu de la altu f repede dolores, multumim frumoaso [pup] kokorina, parul meu era asa drept incat imi ieseau urechile prin el, printre fire asa :)) dbunny si mie mi se pare frumoasa ideea cu un model din mai multe placi de gresie! pe avion ce.i iei lui dani? acum e mai mare nu stiu daca mai merge ca anu trecut...eu ma gandesc cu groaza cand vom pleca! si voi faceti vreo 2.3o ore asa.i? eu 4 multa sanatate iuliei! [url="http://community.webshots.com/user/dayannara"]ivan si dayanara[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dayanara pe avion ce.i iei lui dani? acum e mai mare nu stiu daca mai merge ca anu trecut...eu ma gandesc cu groaza cand vom pleca! si voi faceti vreo 2.3o ore asa.i? eu 4
Tin-te bine...[:D] Play Station Portable...adica psp-ul lui tac'su, e trucat, baga o gramada de filmulete cu Mickey si cantajuegos pe el...3 tone de pufuleti, o carticica si inca 17 000 de masinute... mai aveti vreo sugestie???...avionul face 2 ore 45" Koko ...adica sa sparg si restul gresiei ca sa fie simetric?[:D] nu-i rea idea...In a 3-a poza arata burtica, dar avea body pe el, de obicei trage bluzica-n sus, arata buricul sa-l pupam si sa-l gadilam...multumim de aprecieri, gandesc la fel despre el, ca doar e pui de cioara, tu nu pui poze din conced? Miro si dolores...prin d'astea tot o sa mai trecem, ba vin zgariati, ba muscati, ba cu bilet cum ca musca sau bat...oricum idea de copil bataus ma scoate din sarite, si daca-i al meu, si daca-i al altuia... Dolores da, e alb si blond si cu oki albastrii, dar forma fetei tot a lu' tac'su ii Angi pare rau de Iulia mica...sa se faca repede bine, ceva ceiut de musetel pt colici ii dai? Dbunny si [copil] Daniel [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] I never said it would be easy, I only said it would be worth it...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dbunny, eu nu l-am invatzat pe david sa bata, ba mai mult, si-a incasat-o destul de rau si des si asta pt ca mereu am considerat ca nu trebuie sa sara la bataie daca un altul da in el, ca nu trebuie sa-si ia cu fortza inapoi jucaria care i-a fost luata si tot asha..dar cu sigurantza ca aceste deprinderi le-a capatat la cresha si asta e. asta inseamna ca a fost imbrancit, zgariat si altele si baiatul a inceput sa vada cum sta treaba. acum doar n-o sa stea ca prostu` dolores si [copil]David Cristian -22.11.2006-
"Nu cred in sfaturi spuse pur si simplu, cred in sustinere, in omul care iti e neconditionat alaturi, fara interese. In cel care are rabdare sa te asculte si te indruma sa-ti urmezi instinctul"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haideti ca eu doua zile am fost la maica-mea si doua zile n-am avut net (ca a uitat sotul sa-l plateasca)! Despre bataie-fi-mea si-a luat-o azi in parc de la o fetita de 1an si 5 luni, nu a zis nimic- mor cand o vad asa, parca ar fi normal sa o altoiasca altii! Sper s aii treaca! Cu gradi am fost in pauza dard e luni o luam de la capat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...