Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Decizie...


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui XIO
De ce e mirare ca si-a gasit unde sa stea? daca maine as pleca de acasa as avea sa aleg locuri unde sa stau , nu ar trebui sa caut . Si aici ma refer la prieteni , nu la "agatamente". da' rele mai sunteti...[:D] "Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc " ***Fur is for petting** http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100 http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/
da' mai mama, da' tu esti necasatorita,n-ai obligatii, nu dai socoteala nimanui.La tine,normal,altfel sta situatia.Probabil ca ai prieteni-si vb in adevaratul sens al cuvantului-care te-ar intelege ca te-ai certat cu mama si ca simti nevoia de a evada . Dar la un om casatorit altfel sta situatia. Nu cred ca sunt multi dispusi sa te primeasca cu valiza in mana ca tu te-ai saturat de atmosfera de acasa. Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele. ajutati-l pe Bogdanel! http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114245
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui tierry
Revin..cu decizia finala:) Inevitabilul s-a produs..in urma unor fapte recente, am facut o analiza la rece a situatiei, si din pacate nu a iesit bine. Motivele? Venit acasa cat de tarziu (22-23 sau chiar si 3 noaptea), pe motiv ca s-a intalnit cu clientul X sau Y, lipsit week-endurile de acasa pe acelasi motiv, iesirea in oras cu orice, fara sa ma includa si pe mine, etc. Consider ca atata timp cat un barbat prefera sa faca orice altceva inafara de a isi petrece putinul timp liber cu sotia (pt. ca la noi e intr-adevar fff putin), e simptom clar al unei relatii bolnave, care trebuie finalizata cumva. Intrucat la noi tot s-a discutat, a zis ca se schimba si la fel face, nu cred ca mai e cale de intors, asa incat..azi si-a luat o parte din bagaj...aaa, si pentru ca sa fie si mai supriza mare, in mai putin de 1 zi el si-a gasit deja unde sa stea..[recevere] Nice!
Bravo! Cu toate ca finalul este "tragic" ..eu ma bucur! Si stii de ce?! Fiindca un barbat care insala nu merita nicio a 2 -a sansa! A inselat o data, va insela si a 2-a oara ...si tot timpu! Eu asa cred! Parerea mea! tierry - sa fii sanatoasa si fericita; bine ca ai scapat de el![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...