Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

O alta Timisoara (13)


Recommended Posts

Buna fetele Ideea cu noni e super ... noi fugim de mall . Daca mergem in timp de saptamana ...cred ca e ok dupa 4,30 ..nu??? joi sau vineri la noi e ok numai sa stim . Miro - merci de "infiere" poate asa nu mai calca copilasul(eu) in strachini pe de-alaturi. L-am mutat pe andrei la mine la gradi si vad ca e ok ..sper tot asa. va pup Diana si Andrei (3,4 ani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

deci...asadar....si...prin urmare...... cand ne intalnim? Azi a avut piticul prima lectie de inot....cum s-a vazut cu aripioarele pe maini cum a zburat in bazin, spre disperarea ingrijitoarei care era sa faca infarct[:D]. din 6 copii cati sunt in grupa, doar 2 au fost azi...restul or fi bolnavi. Antrenorul a fost super multumit de Marco, s-a tot minunat de el, nu se astepta sa fie asa din prima. Iar eu....numai nu-mi rodeam unghiile acasa ca oare ce face puiul? o fi intrat in piscina,[:-@]. Am fost si la eco morfofetala, totul ok si bine...tot baiat a ramas...avea steagul ridicat[:D], asa ca ne-am distrat putin. Vorba doctorului, are 21 degete, caci eu speram sa fie un deget pe-acolo[:D]. Bine ca totul e ok si nu se vad malformatii sau alte minunatii. Placenta este anterioara, chiar in fata, mi-a zis sa am grija la lovituri sau alte chestii, sa nu ajung la dezlipire de placenta. Cam asta e tot, a venit primavara si la noi....daca o mai lungim mult, ajungem cu piticii in Botanic sau in alt parc[:)]. [pup] si dati de stire cu intalnirea asta.... _________________________ Gio[gravi]19+ si Marco(06.01.2006) [url="http://community.webshots.com/user/ioananemes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

no salut gagici, vad ca daca nu pun eu mana pe telefon - nu va organizati si nu spuneti nika concret. [bang] -Gio si Simina nu puteti luni si miercuri. -eu am termin la dr. marti. -am vb cu Cosmina -si are Vlad al ei dansuri - luni, miercuri si vineri. -am vb si cu Dia - frantzuzoaica si pleaca in Franta in saptamana 16 -20 martie - asa ca ne ramane o singura zi sa ne vedem - JOI. deci ne vedem JOI 12 martie la ora 5.30 - 6 la Noni. Stiti cu toatele unde este? Pe Alecsandri - din Uniri inspre centru - pe stanga - parca dupa prima strada la stanga - exact pe colt. E magazin de jucarii - si imediat la intrare - tot pe stanga e locul de joaca. Daca e totul stabilit - voi suna sa intreb daca nu cumva au ceva rezervat - dar ma gandesc eu ca nimeni nu face chef in timpul saptamanii, nu? No - dati-va cu parerea si haideti sa ne vedem cu copii cu tot. va pup pe toate si pe toti. P.S. Gio - beton blondinul tau - la vara te bazai sa valuam cu noi la Mako in fiecare sambata??? [bibe] sa aiba si Kara cu cine s-o balaci cu aripioarele. Si asa zici? Are Edy 21 de degete? inseamna ca seamana mult cu bebe Raul. [;)] pupam
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miro eu sper ca pana la vara sa inoate fara accesorii. daca tot si-a facut matusi-sa piscina la casa, trebuie inaugurata...caci mako nu stiu cat prindem anul asta... Ok, joi la 17.30 ne intalnim la Noni. Noi spunem prezent de pe acum. _________________________ Gio[gravi]19+ si Marco(06.01.2006) [url="http://community.webshots.com/user/ioananemes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Si noi spunem prezent..e ok joi... Miro...nu am reusit deloc sa sun pentru cursuri...la lucru nebunie, de doua zile are dejan diaree si suntem acasa la regim....o sa sun azi dar cred ca e totul ocupat....oricum incerc si daca nu e pentru seria asta macar pentru cea viitoare... Tu la ce ai inscris-o pe Kara? Ioana..parca mi-ai mai zis dar unde merge Marco la inot??? Exact as a facut si Dejan ...fara frica in apa iar eu cu frica pe margine..... Va pup si daca tot sunt acasa poate mai intru.. Simina si Dejan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Diana cred ca va fi bataie pe trenuletul Thomas. Sunt convinsa ca ala va fi atractia pt. baietii nostri[:D]. Ma bucur ca s-a acomodat asa de bine Andrei la gradi. presupun ca-i mai faci vizite in timpul zilei..... Simina merge cu gradi la inot, la Arena Aqua Sport. Vroiam sa-l duc eu la Beaty Center, era mult mai ieftin, stateam si eu la fitness cat avea el inot.....dar din cauza [gravi], planurile s-au schimbat. Insanatosire grabnica lui Dejan. faceti-va bine pt. intalnire. Miro pe Ingrid ai anuntat-o? ii scriu si eu pe mess. pt. orice eventualitate. [pup] _________________________ Gio[gravi]20+ si Marco(06.01.2006) [url="http://community.webshots.com/user/ioananemes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa va fac cunostinta cu bb Edy: http://www.dropshots.com/ioanaP# la eco de 7 luni, va arata si el mai uman, acum aduce cu un mic "extraterestru", dar sunt convinsa ca va iesi ceva frumos[:D]. ce-si lauda cioara puiul[:D] _________________________ Gio[gravi]20+ si Marco(06.01.2006) [url="http://community.webshots.com/user/ioananemes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele Giova]-normal ca va iesi ceva frumos ...uita-te la Marco . La Andrei la gradi nu cobor in timpul programului ca nu e indicat ... ar chitai dupa mine si intrerup activitatea (de cate ori am coborat se auzea ca invatau ba o poezie ...ba cantau ...). Bineinteles a facut si nazbatii deja - a mazgalit felicitarile pe care le lucrase cu muuuulta grija educatoarea pt 8 martie[bang]...noroc ca nu multe [:D]. Ieri mi-a zis ceva super dragut: mama... merci il intreb pentru ce mami si andrei zice pentru tot imi venea sa-m mananc de drag. va pup diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...