Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

O alta Timisoara (13)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

da - da - da CONFIRM. miercuri in botanic pe la 6 - poate 6 si ceva. Eu voi sta maxim pana pe la 8 - 8.30 ca la 9 avem baita la Raul.

 

va pup - dau acum sfoara si pe mess.

 

va pup si abia astept sa va vad

mi-e un dor de voi

[pup]

 


Miro cu Karina Ioanaid="red">( 3 noiembrie 2006)id="size1"> si Raul Cristianid="blue">( 5 aprilie 2009)id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete dragi, poate ma lamuriti intr-o problema...

Cele care sunteti in CIC si ati depus dosarul pt indemnizatia de 85%, ati primit banii sau tot 8 mil au intrat in cont? Mie nu mi s-au virat echivalentul a 85% din venituri...La primarie primesc informatii sau la Agentia de Prestatii Sociale de pe str. Mercy primesc informatii?[alcool]

Multumesc!![flo]

 

o mamica fericita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of - ca nu mi-e dat nici azi sa va vad - si aveam atatea sa va spun ...

iar s-o apucat stiu eu cineid="size1"> de incantatii sa vina ploaia cand propunem vre-o intalneala ... [bang]

 

no - bun si asa rau - ne vedem data viitoare

[pup]

 


Miro cu Karina Ioanaid="red">( 3 noiembrie 2006)id="size1"> si Raul Cristianid="blue">( 5 aprilie 2009)id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

gagici pe cand o noua intalnire?

Noi joi plecam in Alba, am intaln irea de 10 ani de la terminarea liceului si trebuie sa aducem trusoul bebeului, caci le-am depozitat la socrella.

gabi bine ai revenit. mersi, sa dea DD sa decurga totul bine. mai e putin, dar tare greu......

 

[pup] si o sapt. buna sa aveti.

 

_________________________

Gio[gravi]30+ id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

pozeid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salutam fetele,

 

pe cand o noua revedere?

Simina - repetam figura cu Botanicul saptamana asta? poate ni se mai alatura si alte fete. noi sapt viit plecam la OR pe W/E - poate ramanem acolo si o saptamana doua - om vedea.

 

Gabi - merci de intrebare - suntem binisor - ne luptam cu colicii - inca. Bebe e bine - daca va continua sa ia in acest ritm ALERT in greutate - nu ma prea vad bine cu spatele. .... [bibe]

Si zici ca l-ai vazut pe Dani singur cu amandoi? Nu stiu exact cand fu asta - ca nu se prea intampla sa ramanem vre-unul cu ambii - in permanenta trebuie sa ne impartim- poate era si una din bunici - sau poate fugisem eu dupa pita, cine stie?

voi ce msi faceti?

 

pupam pe toate

 


Miro cu Karina Ioanaid="red">( 3 noiembrie 2006)id="size1"> si Raul Cristianid="blue">( 5 aprilie 2009)id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...