Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

O alta Timisoara (13)


Recommended Posts

In sfarsiiiiiit !! [majoreta]

 

Eu marti nu pot, merg la dentist, of course; si atunci o sa vad cand ma mai cheama, sper ca nu joi..

Asa ca pana marti dimineata ar trebui sa ne hotaram daca ne intalnim miercuri sau joi, ca sa stiu cand ma mai pot programa.

 

Si mai zic sa discutam din timp daca mergem la fumatori sau la nefumatori, dupa cum prefera burticile din dotare [pup] [:D]

 

Nah va tzuc pe toate [pup]

 

 

[biz]

 

 

hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Albi` Si mai zic sa discutam din timp daca mergem la fumatori sau la nefumatori, dupa cum prefera burticile din dotare [pup] [:D]
asta-i tare - pe cuvant!!! asa ... sa se vada cat tii la noi. [pup][pup][pup] fug s-o sun si pe Laura - sa fie 3 burtici prezente ... sa atarne mai greu in cantareala. [pk]
Miro[gravi] 26+ si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mirona
Citat:
citat din mesajul lui Albi` Si mai zic sa discutam din timp daca mergem la fumatori sau la nefumatori, dupa cum prefera burticile din dotare [pup] [:D]
asta-i tare - pe cuvant!!! asa ... sa se vada cat tii la noi. [pup][pup][pup] fug s-o sun si pe Laura - sa fie 3 burtici prezente ... sa atarne mai greu in cantareala. [pk]
Miro[gravi] 26+ si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
io stii ce sustin, da ? deci imi alatur kilele [pk] [ramase [:D]] cauzei nobile a celor 3 burtici [pup] [pup] si pt fumatoare, sa nu se supere [;)] [biz] hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

Nu am mai intrat pe forum de un car de ani .

 

Am citit vestea despre burtica Giovei . Ca de a Mironei stiam de la ultima intilnire.

 

Felicitari Giova, sarcina usoara, si iti doresc sa ai multi bani ca sa cumperi tanga ! Da inainte de tanga poate va trebui sa iei niste "papuci rosii cu inimoara roz si cu toc" asa cum imi tot cere a mea a mica sa ii cumpar [bang][:D]

 

Fetelor , poate nu o sa puteti sapt asta sa va intilniti si o lasati pe aialalta [:D] ca eu mine plec pina in Franta si stau o saptamana. Vedeti voi, deci eu sapt viitoare nu pot, dupa da.

 

Merci Miro de mesaj

Va pup pe toate

 

Am uitat parola de cind nu am mai intrat pe forum!! Si acum tot astept sa primesc pe mail parola , sper sa pot trimite mesajul asta ca deja astept de 15 min sa primesc mailul cu parola!! [bang]

 

Dia mami de [zana]Caroline Iulia (14 iulie 2002) si [zana]Stephanie Daria (9 martie 2004)id="size1">

 

... noi ...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Eu vin oricand, asa ca va hotarati si ma anuntati. Dar vreau la nefumatori, pleaseeeee. Nu pot sta nici 5 min. in fum, asa ca aveti mila de mine[q] si de celelalte[gravi]. Albi esti mortala[pup], multumim ca esti alaturi de noi. Diana pai as face credite daca trebuie, ca sa cumpar numai roz cu accesorii. Doar ca nu e dupa mine....miercuri mergem la eco si sa vedem, daca tot cofrag de oua a ramas, sau ne da DD o tanga. [pup] si o sapt. buna sa aveti. sa va decideti rapid pe cand cu intalnirea. _________________________ Gio[gravi]15+ si Marco(06.01.2006) [url="http://community.webshots.com/user/ioananemes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce-mi auzira ochii...va pup gravidutelor...sa fiitzi sanatosi..si 2 in 1...si mai departe...io-s cu burtica langa mine de aproape 9 luni...

 

va pup pe toate [pup]...

 

mihi

 

ceata lui pitzigoi

 

 

"Viata este pretioasa, ai grija de ea. Viata este iubire, bucura-te de ea. Viata este tristete,

invinge-o. Viata este viata, apar-o." Tereza de Calcutta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ok.. pt a ne putea fi alaturi si frantuzoaica Dia [:D] am hotarat sa ne vedem miercuri 11 februarie ora 19.00.

La locul stiut, dar la NEFUMATORI.

Am schimbat ora pt ca burticile merg la culcare mai devreme [;)].

Doar celor care aveti motive serioase [:D] va dam voie sa intarziati [:D][:D][:D]

 

 

Va [pup] si sper sa fim toate [olala]

 

 

[biz]

 

 

hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce bine....poate mai imi ridicati moralul[bang]. ieri la eco tot cofrag de oua s-a vazut, chiar si batul....degeaba tot insistam eu ca e cordonul, caci a dat dr. pe culoare si se vedea clar pe unde circula sangele...si printre picioare nu[q].

tare greu imi e sa ma obisnuiesc cu gandul ca voi fii mama de 2 baieti, noroc ca nu-l fac maine si mai am timp 4 luni jumate.

 

Mihi sa-ti traiasca americanul mic...tare dulce este!!![pup].

 

_________________________

Gio[gravi]16+ id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

pozeid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare, mai intru si eu din an in paste pe forum. va pup pe toate - abia astept sa ne vedem. miercuri la 7, da? pupam. Gio mama - te pup apasat si nu dispera - gandeste-te numai ce bine ii va fi lui Marco cu un fratior si cat de mult se vor juca impreuna, masini - alea alea - nu cu o fetita pe care ar fi tras-o numa de codite si i-ar fi zvarlit in colo toate papusile ca nu ar fi avut el loc pentru razboinicii lui si sleahta de masini [;)]. [pup] Mihi - te pup tare [pup] si multumim foarte mult. pupam si noi ceata lui pitzigoi. [pup]
Miro[gravi] 28+ si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...