Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

O alta Timisoara (13)


Recommended Posts

si eu dau, si eu dau cu semnatu'.

La Giovanna, nu? mi-e pofta de cateva zile de pizza, dar mai rezxist pana miercuri, caci pe urma nu am ce servi acolo.

de dim. ma durea tot corpul, cred ca m,a paste vreo gripa, am luat preventiv osscillo, sper sa fiu in forma sa nu bolesc acasa.

Miro frumos ce zici tu acolo, dar eu gasesc alte zeci de mii de motive sa fii avut fetita[:D].

Tu esti o fericita, sa vezi ce pereche frumoasa vei avea[olala].

[pup] si ne vedem...cand ne-ntalnim.

 

_________________________

Gio[gravi]16+ id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

pozeid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu te pot ajuta alina cu asa ceva. S-a deschis bazinul de pe dorobantilor, Aqua Sport parca-i zice, unde primeste si copii mici. au bazin cu apa de nici 1 m, asa ca e ideal pt. pitici sa invete sa inoate. conditiile sunt occidentale, mai multe nu stiu....din martie vreau sa-l duc si pe al meu pitic, prin intermediul gradinitei...8 sedinte 230 lei. Dar, din cate am inteles, tipul...Sabin parca, face si cu alti copilasi, maxim 6 in grupa.

Iti trimit pe Pm forumul unde l-am gasit pe acest sabin, iti poate da el mai multe informatii.

 

_________________________

Gio[gravi]16+ id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

pozeid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ca de obicei - dupa o intalneala ne pleostim si nu mai scrie nima.

 

am intrat sa-i urez toate cele bune Ioanei. [s][s] sa ne traiesti mami si sa infloresti si mai mult de-acum cu noua burtica la activ.

Sa-ti traiasca baietii si sa te iubeasca ca in prima zi. [pup]

[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

 


Miro[gravi] 28+ si Karina Ioanaid="red"> - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari fetelor,

Vad ca v-ati intilnit in 11. Eu oricum am aterizat in Tm doar joi in 12.

MErci oricum ca v-ati straduit sa amanati intilneala.

Sper sa mai urmeze una prin martie nu?

 

Pupici

 

Dia mami de [zana]Caroline Iulia (14 iulie 2002) si [zana]Stephanie Daria (9 martie 2004)id="size1">

 

... noi ...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor

 

Mai intai : LA MULTI ANI IOANA !! TOT CE ITI DORESTI ...O FAMILIE FERICITA SI NUMEROASA [invazie].Multa sanatate si un bb2 superb,sanatos si smecher !

 

Si....scuze de intarziere ...am mai incercat sa intru acum cateva zile si nu se deschideau paginile pe forum.

 

Stiti fetelor ce a lipsit la intalnirea noastra ??? un aparat foto ... ca fetele cu burtici sa aibe ce arata bebeilor mai incolo....

 

In martie facem ceva dragut asa ca de 1 martie + 8 martie ????

 

 

A propos

http://www.petitieonline.ro/petitie/comentarii/interzicerea_fumatului_in_iulius_mall_timisoara-p29281051.html?msg_ok=1

 

eu am semnat ...cred ca ar trebui cat mai multe semnaturi.

Am trimis link-ul si la secretariatul de la mall [:D]

 

va pup

 

Diana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

sa mor de am vazut ca ati scris. Multu' fetelor de urari[pup]. Ne-am sarbatorit si noi, am profitat de faptul ca piticul a fost invitat la un party, asa ca am rezervat si noi o cina la un restaurant.

Dia pai nu stiam ca te intorci in 12, ca mai amanam cu o zi. Chiar te sunasem in seara aceea si am vorbit cu una dintre fetite.

 

revin sapt. viitoare, acum plec sa le dau baietilor micul dejun si sa plecam spre Alba. Si afara ninge, ninge....!!!!

[pup] si weekend fain sa aveti.

 

_________________________

Gio[gravi]18+ id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

pozeid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

 

mama ce ma mananca dej'tele sa scriu ceva de vre-un lup - de parul si naravul lui - dar mai bine ma abtzinez. nu mi-e bine? zau asa!!!id="size1">

 

asadara fetele - cand ne vedem iarasi? acum ca a aterizat si Dia in tara ... musai sa mai facem o intalneala. nu neaparat tre sa merem la pizza - ziceti si o alta locatie - numa sa fie pe aproape sa ne puteam cara burtoacele dupa noi.

De saptamana viitoare eu intru in prenatal - asa ca voi fi home cu mica mea printesa. YUPIII!!!!!!

 

na? ne pizzerim iara sau propuneti voi altceva?

io astept propuneri. [pup] pe toate toate

 

M

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai vroiam si eu sa va invit sa va delectati cu balciul desertaciunilor de la subektu celalalt, dar cred ca Miro l-a remarcat deja. [:D]

 

De fapt, motivul principal pentru care scriu pentru prima data aici este sa va felicit pentru burtici, de care am auzit si eu din vorba in vorba si sa va doresc sarcini si nasteri usoare!

 

Hoinari suntem in viata asta, iar drumul spre casa cu greu il regasim

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...