Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

O alta Timisoara (13)


Recommended Posts

Gio`, iti zic si eu La multi ani ! [pup] dupa 100 de ani [zid] Sa stii ca mi-am amintit, am primit chiar si birthday reminder, dar cum w/e-ul trecut m-am mutat.. [:I]

 

Io's de acord sa ne vedem! Mergem unde vreti voi [:D] numa' cofetarie sa nu fie [:D] sa poti sa mananc, totusi, ceva [:D]

 

Va pupez la gramada, mamici, burtici si pitici [pup][pup][pup]

 

 

 

[biz]

 

 

hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

De data asta sper sa nu mai lipsesc, haideti sa stabilim cand ne intalnim, eu as vrea de 1 martie, tot la pizzerie. Astept si alte propuneri. Va [pup] pe toate! Ingrid S si Diana [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo"] FILME 1 [/URL] [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28photo"] FILME 2 [/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata gagix, eu cica lucrez - dar mai dau si cate un refresh pe forum. Ingrid - bine ca te mai vede omu si pe tine - abia astept sa mai pove. INSA - nu in w/e - noi in w/e avem program de familie - plus dumnica seara - program de baita generala la copil - balacit la greu si stat la incretit pielea - asa ca nu pot lipsi de la asa ceva. oricand saptamana asta (exclus marti ca-s la dr. [:D] si miercuri la manichiura[:D]) ar merge ca uns -deci joi sau vineri - ca mi-e copila plecata la mama - deci va astept cu alta propunere - eu nu pot duminica -sper sa nu va suparati pe mine. pupam gras M
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

acum am reusit sa intru, caci am laptopul la pat.

de sambata de cand am ajuns, Marco e cu febra, a 2-a oara in viata lui cu febra 40[bang].Aseara am fost la urgente: angina acuta. Nu i-am dat antibiotic, doar antitermice, impachetari.De azi dim. nu mi-a mai facut febra, a inceput sa manance, dar i-a mers burtica de 2x[bang].

De dim. am inceput eu, tot de la gat, frisoane, febra, cum bagam ceva in gura[vom], si tot asa.

Acum vad ca am transpirat bine de tot de la un paracetamol si sunt mai ok. Sa vedem la noapte....

Numai miercuri cred ca vom pleca acasa, sa ma simt eu mai bine, ca nu pot vedea de Marco in starea in care sunt.

 

revin cand ma simt mai bine. sper sa ajung la intalnire.

Cat despre circul de dincolo, nu am cuvinte....ma asteptam sa se schimbe fiinta aia, dar m-am inselat.

ma bucur ca nu mai avem de-a face cu ea, ne este mult mai bine aici.

Gabi imi pare rau ca interventia ta nu a fost tocmai pe placul multora, dar n-ai ce face. efectul DO e mult mai puternic, se pare.

 

gata, ca m-am intins mai mult decat pot. ma bag inapoi sub pilota.

[pup]

 

_________________________

Gio[gravi]18+ id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

pozeid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] cu o idee.

 

Ce ziceti daca mergem la un chinezesc ?

Se pare ca i-am facut pofta lui Miro [:D] si ne-am gandit noi ca poate ar fi frumos sa mai schimbam locatia, mai ales ca am fost de curand la pizza.

Va trimit detalii pe messenger.

Asteptam pareri - pro sau contra.

 

Va [pup]-ez pe toate !

 

 

[biz]

 

 

hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, vai de tine, amu te-o apucat boala! Si pe Marco! Ce medic bun ca nu a sarit cu antibioticul din prima, eu sper sa nici nu fie nevoie.[pup] baietelul! Poate ajungi la intalnire, pana joi te refaci tu. Albi, eu am fost de Valentine's day la chinezesc pe Lipovei. Am venit acasa cu dureri de cap si greata. O micutza, micutza criza de fiere. Eu vin cu voi unde vreti, dar nu acolo, mai exista restaurante chinezesti in oras. Scrieti si aici, ca eu n-am messul vostru, doar al Ioanei. Ingrid S si Diana [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo"] FILME 1 [/URL] [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28photo"] FILME 2 [/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Mie nu imi place mancarea chinezeasca...[q][q][q]

 

So...am o idee..ce ar fi sa mergem sus la mall ca si asa nu stam niciodata mai mult de 10 seara...e si mancare chinezeasca (de care am auzit ca e ok acolo)...e si Kartoffel...yummy....si tot asa....

 

Ce ziceti? Daca aveti alte idei eu ma conformez...vin si la chinezesc dar beau doar un suc....

 

Ioana...sanatate si sa aveti grija de voi!

 

Pusi..ca sunt in viteze maaaaare

 

Simina si Deian

Ingerasul nostru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Giova
Cat despre circul de dincolo, nu am cuvinte....ma asteptam sa se schimbe fiinta aia, dar m-am inselat.
ma bucur ca nu mai avem de-a face cu ea, ne este mult mai bine aici.
Imi pare rau de Ela ca a trecut prin asa ceva, bine ca s-a rezolvat cu bine, cat despre barfe...ele oricum vor fi, trebuie sa fim destepti si sa discernem intre adevar si minciuna, sau inflorituri.
Gabi imi pare rau ca interventia ta nu a fost tocmai pe placul multora, dar n-ai ce face. efectul DO e mult mai puternic, se pare.

_________________________
Gio[gravi]18+ id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">
pozeid="blue">

align="right" id="quote2">

[:D] da, bine punctat. I'm over it. Mi-e putin mila de fetele care inca nu stiu in ce ape se scalda, dar asta e, desteptare cu forta nu merge, cum nu a mers nici in cazul meu [bang] care din dorinta de a tine trupa unita am ramas acolo prea multa vreme [bang][bang][bang]

Anyaway, insanatosire grabnica [flo][flo][flo] ca e cel mai important! Multa odihna si ceaiuri. Apropos de febra, un lucru care ajuta putin: este de la Fares o solutie cu tot felul de plante pentru comprese in caz de febra. Mie mi s-a parut foarte ok, am facut la copii comprese la febra mare pe incheieturi si frunte cu chestia aia.

Hoinari suntem in viata asta, iar drumul spre casa cu greu il regasim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...