Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

O alta Timisoara (13)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dragi timisorence,dupa cum ati observat am sters toate mesajele mele pline de rautate,cum iti spuneam Giova,cred ca e molipsitor,sau s-a lucrat putin sa fie,nu-i bai dupa cateva zile de chin a ceea ce a pus stapanire pe mine,am iesit invingatoare(Love u Mihi),ma caiesc ptr tot ce am facut rau,imi cer scuze pentru postarile anterioare si imi cer scuze si Alinei ptr ce a fost urat in mesajul acela,nu e nimic minciuna doar ca nu avea rost,fiecare spune ce vrea si ce ii dicteaza constiinta,insa eu chiar nu ma credeam in stare ca voi vorbi vreodata asa cu cineva si despre cineva,egal ce greseli face si ce caracter are,nu e problema mea sa incerc sa schimb oameni,este Cineva sus care se ocupa de asta, de azi I'm back in tzoale mele cu ajutorul lui Dumnezeu! Si daca tot ati fost asa dragutze si ne-ati invitat sa va ramanen alaturi chiar si in toiul circului ati gasit cuvinte bune ptr mine, voi scrie la voi ca avem in comun un lucru Sfant pentru mine,orasul natal. Va doresc toate cele bune,multa multa sanatate gravidelor,copilasilor vostri si distractie placuta la Mall,mancati niste cartofiori din aia buni si ptr mine si Laura,vreau sa vad poze de la intalneala ok? [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Album Claudia[/url] 'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

am crezut ca nu vad bine...Cosmina welcome!!!

Nu-i graba, important e sa se rezolve[pup].

 

Din pacate eu sunt naspa, asa ca nu pot veni la intalnire. asta este, la urmatoarea spun prezent.

 

Aseara am venit si noi acasa, prea sareau toti cu sfaturi pe noi si nu am mai rezistat.asa e cu atatea neamuri prin preajma[:D].

 

restul va [pup]. revin cand sunt mai bine.

 

_________________________

Gio[gravi]18+ id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

pozeid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am ore si de la 19-21 si tre sa stau cel putin pina la 19.15 sa vad daca vine cineva, deci ajung un pic cu intirziere

 

unde va gasesc? Sus unde sunt restaurantele?

 

Dia mami de [zana]Caroline Iulia (14 iulie 2002) si [zana]Stephanie Daria (9 martie 2004)id="size1">

 

... noi ...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor

 

Dupa cum e obiceiul casei(mai nou) ... am citit abea acum de intalnire... saraca albi m-a sunat inainte [q] nobody love me .... [:D] asa ca nu am cum sa mai ajung .

 

Cosmina .... in sfarsit ... (zic eu dar nici eu nu-s mai breaza)

 

Andrei a fost racit dar asa mai usurel iar de luni il mut la mine la gradi ...asa ca il am sub ochi.[cool].

 

Miro ..e bine ca sunteti bine ... tot asa si mai bine daca se poate.

 

As dori sa urez bun venit fetelor de care nu am mai auzit demult ... insa daca au citit cateodata pe aici poate au observat ca exista o atmosfera degajata,placuta ......fara disensiuni....si atata vreme cat ramane asa ... sunt binevenite. Noi ne respectam intre noi ,tinem cont una de cealalta ,nimeni nu e seful nimanui.. nu cred ca avem pretentii prea mari daca stam departe de tot ceea ce inseamna "circ" .[flo]

 

va pup

diana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca intalnirea e in toi [colegi]

 

Diana, este exact ce imi doresc si eu, sa stii. Comunicare sincera, fara parada, fara PR [:D] Nu trebuie sa demonstram nimanui nimic, nu?

 

Albi, pe tine ultima data te-am vazut la un chef la Datagroup acum vreo ... cati ani? Incredibil ce repede trece timpul.

 

Hoinari suntem in viata asta, iar drumul spre casa cu greu il regasim

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inca putin si se inchide mall-ul. pacat ca nu am ajuns, dar nu pot sa stau mai mult de 15 min. in picioare. diana ce naiba, nu ti-ai auzit telefonul? cum de nu te=a gasit albinutza? propun inca o intalnire cat mai repede, de la care sa nu mai lipsim. _________________________ Gio[gravi]19+ si Marco(06.01.2006) [url="http://community.webshots.com/user/ioananemes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

no servus fetele,

 

noroc cu Diana ca a scris azi ... ca iar ne pierdeam in umbra catva timp pana la o noua intalnire.

bai fetele - voi vreti sa-mi bagati cate o intalneala pe saptamana pana cand nasc? Pai eu abia ma mai misc - la mine nu va ganditi? [bibe]

 

Fu fain la Mall - Laura, Diana, Dia -frantuzoaica, Simina, Ingrid si eu. ne-am saturat (de papa), am ras am vb de-am rupt - ca si asa lipsea Gio [pk].

Dia a venit cu o propunere - sa ne vedem cu piticii si am stabilit ca noua intalnire sa o facem la Noni la magazin - ca e si loc de joaca si deci sa stam cam 2-3 ore cu picii acolo.

Ce ziceti? va bagati?

 

Diana - tu intrii de acum sub jurisdictia mea - data trecuta lapizza ai incurcat orele - de data asta am scris si pe forum si pe mess ca ne vedem la7 la mall si tot n-ai aparut - ei bine - data viitoare te sun eu, nu mai scapi!

[:D]

 

no - haideti - dati cu presupusu cand sa ne vedem cu copiii - ora 5-6 la Noni - si stam cat ne tin alea pe acolo - suma e 7 lei pe ora. Parca fac reducere daca stam 2 ore - nu mai stiu exact.

 

De cursurile pentru copii de la Noni v-am vorbit, da? Inscrieti copiii - duminica incep cursurile - arte si creatie, gimnastica si dansuri.

 

v-am pupat si astept parerile

[pup]

M

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...