Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dura lex sed Lex (Clubul Juristilor)(14)


Recommended Posts

quote:Originally posted by mathilda

eva daca te ajuta cu ceva eu spun intotdeauna ca :barbat(ca si femeia)perfect nu exista:daca nu e betiv, e afemeiat, daca nu e afemeiat e zgarcit, daca nu e zgarcit e violent, daca nu e violent e cartofar si asa mai departe. asa ca, vorba prietenelor tale, mai gandeste-te , mai chibzuieste.si mai am o vorba:daca il las eu de rau il ia alta de bun


id="quote">id="quote">[:D] profund si incredibilCu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

evaid="red">,[bis] sa inteleg ca el a ramas pe scena ,tu nu - dar mergeti impreuana cu Claudiu sa-l vedeti

foarte bine caci daca voi nu va mai intelegeti desi iubirea exista - de ce sa sufere copilul si mai stii la o adica va casatoriti din nou caci la o adica si iubirea infloreste si inverzeste mai bine cand nu e [:D] inlantuita deci ...mai stii

mult succes

 

Cu rabdare si perseverenta limita e cerul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Dragele mele, Stiu ca nu am mai trecut de ceva timp pe aici,mai precis un an ,dar au fost foarte multe lucruri care s-au intamplat in viata mea si nu vreau sa-mi amintesc .... poate pe parcurs am sa va spun ce s-a intamplat cu mine ,dar acum nu ma simt in stare. Vreau sa va felicit pe toate pentru realizarile pe care le-ati avut si sa va spun ca "NUMAI LUCRURILE FRUMOASE TREBUIE BAGATE IN SEAMA" Restul trebuie sa treaca pe langa noi. Kriss felicitari pentru bbelina. Eva felicitari Doamna Avocat si te rog sa-mi trimiti si mie subiectele de la examen. Irina am vazut ca si tu vrei sa dai la barou ,spune-mi cum stai cu pregatirea. Luna toate cele bune si care mai e viata prin Emirate. Lora cum mai e pe la Piatra. Daca am uitat pe cineva imi pare rau .Am sa incerc sa va citesc din urma sa vad ce s-a mai intamplat. Va pup pe toate si va doresc o zi buna ANGELA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][bis][bis]URAAAAAA!!!!! S-a intors ANGELA!!!! Bine ai revenit! Ma bucur din suflet Angela ca ai revenit! Te ajut cu subiectele, bineinteles. O cafea? Un ceai? Sunt pe aici, prin zona pana spre dupa amiaza. Si am o speta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! De toata frumusetea! O zi buna! mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]ANGELAAA[pup] bine ai revenit!!imi pare rau pt. lucrurile urate din viata ta care au trecut!!Sa vina cele bune si frumoase numai de acum incolo!! Multumesc! Bebelina mea e o domnisoara deja!
[url="http://www.totsites.com/tot/alessiastefana"]paginuta mea[/url] [url="http://community.webshots.com/album/563125149JLDLdp"]Avem 6 luni!! [/url] Cristina [mamica] fericita de [url="http://b1.lilypie.com/fEEYp2.png"]Alessia Stefana [/url] (16.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

waaaaaw!!!! Lipsesc si eu azi de pe forum si uite ce lume noua, da' veche apare!!! [bis][bis][bis] Angela, draga, bine ai revenit printre noi, chiar ne-am facut griji si, din pacate, se pare ca pe buna dreptate!!! Imi pare rau ca ai avut probleme, sper din tot sufletul sa-ti fie bine acum, in masura in care e posibil. Te pup si sper sa vii cat mai des pe aici! [pup][flo] Piatra Neamtul infloreste!!! [bis] Kriss, Eva, Irina, Mathilda, Luna, Claudela si restul fetelor care nu mai trec pe-aici, dar poate citesc, va pup pe toate si sa ne auzim cu bine! (sunt cam in criza de timp, scuze...) Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis] ma bucur pentru revenirea Angelei - si voi incerca sa mai aduc si o alta oaie ratacita Mariana Tache normal numai lucrurile bune trebuie luate in seama - eu am invatat asta de mult timp in urma si normal de acolo si optimismul si increderea in viitor Hakuna matata ori Please don't worry - lion king [:D] poate mai pun si o melodie despre asta (la jurnal) caci lumii i-a palcut sursa mea de inspiratie [cool] deci un week-end placut caci eu plec la Dubai cateva zile intr-o misiune "diplomatica" Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, se pare ca eu dau cafeaua in dimineata asta . Hai ca mai fac si capuccino si ceai si ce mai vreti voi. Din pacate mai am un hop de trecut ,dar sper ca totul sa revina la normal. In rest ce pot s ava spun decat ca MI-A FOST DOR DE VOI!!!!![grup] Eva astept subiectele. Luna distractie placuta in Dubai Kriss asteptam al doilea bbe. o zi buna ANGELA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Angela bine ai revenit!! in privinta baroului asa e si pe mine ma bate un gand problema este ca imi vine foarte greu sa tocesc seara cand ajung de la munca si termin restul treburilor, dar trebuie neaparat sa ma urnesc.

Eva ma bucur ca ai finalizat. acum poti sa ii dai o sansa sa te recucereasca daca crezi ca merita.

Luna distractie placuta sa te gandesti si la noi cand te duci la Dubai ca tare mi-ar place sa ajung acolo.

Kriss, Lora va pup!

Eu sunt cam prabusita din cauza subiectului bebe care nu mai apare, luna viitoare plec in concediu 10 zile la turci dupa care cand vin trebuie sa fac un hsg si mi-e cam frica de ce voi afla.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...