Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dura lex sed Lex (Clubul Juristilor)(14)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by kriss79
http://www.flickr.com/photos/21391795@N08/?saved=1 daor cateva poze..am filmat ceva cu telefonul..dar nu le pot
sa inteleg ca intr-adevar cineva ma filmeaza si nu visez? sau m-a filmat si ma filmeaza dar tare curioasa as fi sa vad ce a filamt ,cum si mai ales de ce ca la o adica eu nu am facut nimic menit sa fie filmat ghici ciuperca ce flickr.com e banat deci te astept cu explicatii pe PM caci eu incerc,incerc - leg,dezleg,si iarasi leg si dezleg dar ceva nu se leaga si chair am crezut la un moment dat ca se dezleaga niste chestii si cand as fi crezut ca s-au dezlegast mai tare s-au innodat sa dau vina pe cine,ce - chair nu stiu ce sa spun,sa zic, - sa rad sau sa plang dar mai degraba palng caci daca intr-adevar m-a filmat cineva pe aici zilele astea chiar ca trebuie sa aterizez direct pe LUNA - caci rusinea ar fi greu de suportat sau glorie mare,mare alora care au puteri paranormale si bine ca au dar sa se coupe de corpurile bolnave,nevinovate nu de capul meu obosit si suferind (vindecat) Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by LoraG76 Luna, oi fi eu mai grea de cap, dar nu ma prind...[alcool][:D]
[biz] nici nu ma mira unii au cap greu de tot (nu vorbesc acum despre mine) - ai un cadou special in arii mai linistite caci aici apele sunt superinvolburate ca si acolo de altfel dar ma descurc [^] [V] [}:)] [q] si spr ca in final sa fie adevarat ce am spus aici pe degeaba - viata bate filmul - eu am spus,nu m-ati ascultat,nu m-ati ajutat ,dar sunt si cavaleri anonimi fara armuri sclipitaore,superstralucitoare care isi dau arama pe fata atunci cand nici nu te astepti + traiesti din plin emotia copilariei - ce emotii /ce dureri/ce fericire/ce necaz - normal o etapa a vietii si atat - nimic mai mult desi trecutul influenteaza prezentul iar de viitor nu mai vorbesc caci eu spun si eu aud dar va veni o zi cand voi spuneti si eu aud sau nu raspund de vreau sau [;)] BA de venitit la usa mea sa stiti ca va invit cu mare drag dar odata ce ati intrat ALEX.(nu preferatul meu)ci celalalt LAPUSNEANU - de nu va e frica de el - sa cititi ca voi nu o faceti - non-stop pe frorum sa plangeti,sa acuzati si sa va vaicariti - halal GEmenute si juriste [^] Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI ELENE SI CONSTANTINI! e cineva? Luna, scuze, dar nici eu nu pricep..imi pare rau..
[url="http://www.totsites.com/tot/alessiastefana"]paginuta mea[/url] [url="http://community.webshots.com/album/563434736fpylIp"]Avem 7 luni!! [/url] Cristina [mamica] fericita de [url="http://b1.lilypie.com/fEEYp2.png"]Alessia Stefana [/url] (16.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua! LA MULTI ANI PENTRU CONSTANTIN SI ELENA!!! Pentru mine este o zi speciala. Astazi ar fi fost ziua mamei mele. Din nefericire am pierdut-o mult prea devreme... Imi aduc aminte ce zi febrila era, in timpul copilariei mele, cand cautam, pana la varsta de vreo 12 ani, prin parcuri, cei mai frumosi trandafiri pe care sa ii pot darui ei. Mai tarziu, asteptam cu infrigurare miezul noptii dinspre 20 spre 21 mai ca sa fiu prima care o felicita si sa ii simt glasul in lacrimi de bucurie si explozia de urari pe care mi le intorcea. Ce frumos! Pacat ca viata este scurta! Atat de mult mi-as fi dorit sa pot sa il duc pe Claudiu cu buchetul de trandafiri...!!!! [:(][:(][:(] Angela mi-am adus aminte ca la proceduri, in ambele cazuri mi-a picat apelul tot. Penal general: tentativa, tot. Infractiune: inselaciunea, tot. Civil: intreruperea prescriptiei extinctive, incetarea locatiunii. La procesual civil: executarea vremelnica si apelul, cum am mai zis, iar procesual penal: pertinenta, concludenta si utilitatea probelor si apelul tot. Cred ca astea sunt toate. Voiam sa iti atrag atentia ca an de an se schimba subiectele. In general sunt usoare si aproape toate. Nu trebuie sa retii prea multe explicatii, daca o faci, totusi, cu atat mai bine, dar trebuie sa dovedesti ca tu cunosti acea institutie. Scurt si la obiect. (Eu m-am complicat cu sute de ipoteze si am ajuns de nu mi-am mai revenit decat la o saptamana dupa examen.) Un sfat, daca imi permiteti: apucati-va constiincioas de invatat incet si sigur ca sa nu fiti obosite atunci. Numai daca va trece materia o singura data pe sub ochi inainte de pregatire si tot nu intrati in panica pentru ca este foarte foarte multa materie. Si asta am observat an de an, mai ales la Bucuresti. SUCCES!! SUCCES!! SUCCES!! Eu sunt cumplit, cumplit, cumplit de obosita!!! Va doresc o zi buna si o petrecere frumoasa, celor care astazi vor petrece! mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot timpul uit ceva si revin[:D] La procedura penala am avut si nulitatile. Am uitat si de organizarea si exercitarea profesiei la care am avut examen oral: lege, statut, cod deontologic. Mie mi-au picat principiile si cazurile de suspendare. Ei bine, cand am vazut subiectele am zis: ok, am scapat (desi tremuram atat de vizibil incat s-au rugat de mine colegii pe hol si mi-au administrat un calmant pe baza de plante - sunt foarte emotiva, desi apreciez bine cat de mult stiu si cat de bine sunt pregatita). Am crezut ca enumar acolo principiile si gata. De unde! Doamna - caci era o doamna examinator - m-a pus sa dezvolt fiecare principiu si fiecare caz de suspendare. Nu stiu cum este la voi pagina asta de internet, dar mie mi se deschide enervant si incontinuu o reclama la pampers si nici nu imi da voie sa inchid fereastra. Offf, nu spun ca nu e buna reclama, dar sa fie cu cap, ca deja sunt nervoasa[bang][:D] Va pup! mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...