Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dura lex sed Lex (Clubul Juristilor)(14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Luna bine ai revenit printre noi. Rautatea pe DC este foarte mare in anumite zone. Eva ai grija,sanatatea e cea mai importanta. Kriss eu propun sa faci un program clar si sa-ti rezervi si pentru tine zilnic cateva minute .Era o reclama la o cafea (parca) in care mama chema pe cineva sa stea cu puiul mic,doar ca ea sa savureze linistita cafeaua.Procedeaza si tu la fel. Lora ce planuri ai pentru weekend? In rest pupici la toate fetele si un weekend relaxant. ANGELA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, mi-am luat "instrumente" si sper dupa ce venim din vacanta sa ma duc la golf. sunt super mandra de setul meu de golf. si e primas oara cand il insotesc pe sot. angela- te-ai intors in romania? nu am indraznit sa te intreb pana acuma de ce n-ai mai intrat pe aici dar sper sa fie bine . kris- da. si eu ma tin de capul tau sa te duci la 1 salon spa, la coafor etc. lora- ce dulce e fetita daca vb asa. luna- bine ai revenit eva -sper sa te mai si relaxezi si eu am o vorba- daca nu ma gandesc eu la mine oricum nu se gandeste nimeni, asa ca mereu am grija in primul rand de mine. daca am omis pe cineva sa-mi spuneti va rog. intre timp va servesc cu cafea.pup pup pup si week-end placut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, Mathilda! Si eu la cafeluta, dar parca nu mai are gust cand ma gandesc ca trebuie sa iau iar taurul de coarne. Nu ca nu mi-ar placea sa-mi fac treaba, dar intotdeauna se mai ivesc si situatii care ma dezgusta si in ultimul timp, in lucrarea pe care o am, sunt numai dintr-aceia care dau la gioale. Unii sunt specializati in a face, iar altii in a distruge, prin orice mijloace, ce au facut altii.[bang][bang][bang] Voiam sa ajung azi si la coafor, inainte de a ajunge la munca, dar am uitat ca e sambata si e aglomerat. Ce ati luat copiilor de 1 iunie? Eu am si o cunostinta apropiata nascuta in aceasta zi. Si cam toti din acest grup sunt nascuti asa: 8 martie, 1 aprilie, 1 iunie[:D]. Luna, bine ai revenit! Asa "ambilicat", cum scrii tu, noua ne esti draga[pup] Claudela? Irina? voi sunteti absente nemotivat!!!! Va doresc un we placut! mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Ce faceti? Ati inceput sa sarbatoriti ziua copiilor? Noi da, de ieri. Angela, nu plec nicaieri week-end-ul asta, n-are cum pleca al meu sot din localitate...fir'ar sa fie cu alegerile lor...[alcool][bang][bang][bang] Voi ce faceti in week-end? Pe unde mergeti? Sunt cam dezamagita ca nu prea se face mare lucru in oras din cauza alegerilor astora...ca iar ajung la ele....nu mai zic nimic. Eva, eu de 1 iunie ii iau o printesa - cu rochie roz cu bleou e comanda....sa vad de gasesc...parca n-ar fi plina casa de printese.... O zi cat mai frumoasa va doresc! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu inca nu m-am pregatit de 1 iunie - sa vad ce si cum caci saptamana trecuta a primit cam multe lucruri - SALE cam peste tot si cheltuiala pe masura la noi e soare,soare - azi au fost 43 de grade la pranz asa ca stam la umbra o seara placuta [pup] Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut fetelor, eu i-am luat klarei o tabla- pe o parte scrii cu creta si pe alta cu carioca.asta dupa ce mi-a desenat peretii si mobila cu creta- caci carioca nu-i mai dau ca a desenat pe peretii de la baie cu permanent marker si nici cu lavabila nu s-a mai luat.nu-i dau nici macar din alea care se sterg ca m-am saturat.cand i-am cumparat-o a scris cu carioca pe partea cu creta si imi facea capul prastie asa ca-i dau numai creta. gata cu cariocele pana la 3 ani .si e incantata.jucarii nu i-am luat ca are prea multe si chinul tot eu il trag.iar hainute i-am luat deja pt tot anul saptamana trecuta. fetelor vroiam sa va m spun ceva- m-am ingrozit, am simtit ca nu mai am aer , nici nu stiu sa descriu ce am simtit cand am ascultat cat de usor vorbea mama despre fata pe care o omorase barbatis-o iar ea a arso. cu cata usurinta spunea ca fata :"a horcait" pana spre dimineata. m-a luat frigul, tremuram can am auzit ca fetita se chinuia sa-si dea sufletul cateva ore si ei s-au dus sa se culce. doamne ce monstrii.cu cata usurinta vorbeau. prin ce chinuri a trecut fetita. eu am o filozofie de viata sa zic asa- chiar daca nu esti bogat si nu-ti permiti sa-i iei copilului jucarii sau hainute scumpe dar neaparat sa-i dai copilului mancare, sa nu-l lasi nemancat si nebaut apa si sa nu-l bati. atat. nu tb sa-i cumperi nimic sau sa-l duci la disneyland doar sa-l hranesti si sa nu-l torturezi.off. imi pare rau ca scriu despre asa o intamplare dar m-a marcat declaratiile femeii, ca mama imi pare rau ca am numit-o.nu sunt in masura sa judec dar imi pare rau ca nu exista pedeapsa cu mortea prin electrocutare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] LA MULTI ANI TUTUROR COPILASILOR!! [s] Noi am fost la vot cu fata, am facut o plimbare prin centru..acum doarme..dupa amiaza vom mai iesi putin,numai ca e putin inourat..sper sa nu ploua..
[url="http://www.totsites.com/tot/alessiastefana"]paginuta mea[/url] [url="http://community.webshots.com/album/563434736fpylIp"]Avem 7 luni!! [/url] Cristina [mamica] fericita de [url="http://b1.lilypie.com/fEEYp2.png"]Alessia Stefana [/url] (16.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kriss, noi am fost amandoua la vot, ca tati azi e de serviciu. Apoi am fost in oras - la 10 eram deja prezente in parc - am desenat, Iustina s-a intalnit cu colegi de gradinita cu care s-a jucat, apoi am mers pe o terasa si am mancat pizza si cand am ajuns acasa - acum vreo jumatate de ora - ne-am facut de cap c-un tort de inghetata...[bis] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...