Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dura lex sed Lex (Clubul Juristilor)(14)


Recommended Posts

'Neata, fetelor! Haideti la o cafea, ca mie, ca de obicei mi-e somn de numa', asa ca o s-o beau deja pe-a doua... Mathilda, si eu am dat comanda de pasca si cozonac la o cofetarie, sarmale face soacra, drob cumpar ca am descoperit de anul trecut unul f. bun in comert, asa ca ce sa-mi mai stric eu mainile mele frumoase???[:D][hot] Eu am de gand sa fac salata beof (niciodata n-am stiut cum se scrie...[bang][bang][bang]) si ciorba radauteana + nelipsita friptura...carnea o s-o cumpar si eu tot gata condimentata...ca doar tre' sa faca profit si magazinele de profil, nu?? Ca daca toti si-ar face singuri ar da faliment...[:D]. Oua am de gand sa vopsesc singura, cu suc din sfecla rosie...sa vedem ce-o iesi...bunica-mea face cu coji de ceapa, asa ca am de unde lua in caz ca nu-mi ies mie. Spor la treaba si la cumparaturi! O zi cat mai frumoasa va doresc! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata lora, da, era o gluma..dar tu ti-ai mai dori? luna, te plac si in formula noua![:D] mathilda, succes cu kilogramele!ce ati mai facut cu casa? eva, spor la munca! claudela, pupici am baut si eu cu repeziciune un 3 in 1 cu fata intr/o mana si cu cana in alta...pasca am dat comanda la o cofetarie, cozonac am sa iau din carref si de altele..am sa iau de la altii[:D] Pastele il vom face la ai mei in afara iasului, vine si sormea si taica/meu si vom merge la Inviere cu totii, iar duminica plecam noi 3..si vom merge la masa la socrii mei..
[url="http://www.totsites.com/tot/alessiastefana"]paginuta mea[/url] [url="http://community.webshots.com/album/563125149JLDLdp"]Avem 6 luni!! [/url] Cristina [mamica] fericita de [url="http://b1.lilypie.com/fEEYp2.png"]Alessia Stefana [/url] (16.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by LoraG76
'Neata, fetelor! Haideti la o cafea, ca mie, ca de obicei mi-e somn de numa', asa ca o s-o beau deja pe-a doua... Mathilda, si eu am dat comanda de pasca si cozonac la o cofetarie, sarmale face soacra, drob cumpar ca am descoperit de anul trecut unul f. bun in comert, asa ca ce sa-mi mai stric eu mainile mele frumoase???[:D][hot] Eu am de gand sa fac salata beof (niciodata n-am stiut cum se scrie...[bang][bang][bang]) si ciorba radauteana + nelipsita friptura...carnea o s-o cumpar si eu tot gata condimentata...ca doar tre' sa faca profit si magazinele de profil, nu?? Ca daca toti si-ar face singuri ar da faliment...[:D]. Oua am de gand sa vopsesc singura, cu suc din sfecla rosie...sa vedem ce-o iesi...bunica-mea face cu coji de ceapa, asa ca am de unde lua in caz ca nu-mi ies mie. Spor la treaba si la cumparaturi! O zi cat mai frumoasa va doresc! Lora, mami de Iustina
cred ca exact invers-boef
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kriss-cu casa imi fac nervi desi spun mereu ca nu ma m implic. acoperisul l-a facut pe structura de lemn si am inteles ca fratele meu nu e multumit de cum a iesit dar vad eu cand ma duc acasa.multe nu prea mai sunt de facut- doar interiorul- tb sa aleg eu faianta, gresia,parchetul si obiecte sanitare etc.si incalzirea si canalizarea si atat. chestiile de design interior(mobilier,lustre etc) le aducem din belgia asa ca nu tb sa cumpar nimic din romania.sper ca anul asta sa fie definitiv terminata si sa scap de stres.si totusi am luat casa la rosu-ma intreb daca o construiam , cred ca intram in depresie.cel mai haios lucru e ca sotul meu din cand in cand isi mai aduce aminte si intreaba-ce mai ati facut pe la caas?el e f calm. hai ca va pup .paste fericit.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] sa imprastii boala : gripa,laringo-faringita (presupun)si infectie la ochi + tuse si [V] insomnie dar cum m-am imbolnavit nu va spun caci ati vrea si [:)] voi dar nu si boala [roker] Libera la [beach],stau cu Rana la soare Ne jucam in nisipul fierbinte ....si sunt o fata cuminte mathilda,esti ambitioasa dar iti lipseste sustinerea...si crede-ma chiar conteaza vezi ca exista un grup de suport pentru slabire care va mai functiona asa o perioada dupa care isi va schimba ...infatisarea dar nu si continutul insa acolo nu isi va baga piciorul cineva care a trecut pragul limita...[^] 5 kg. iar cine nu va fi de acord nu va intra [:o)] Mult spor la ultimele pregatiri si sigur sunt multe :[fuga] pentru ca nimeni nu va aparea sigur pana dimineata o cafea [cit] si o stire de ultima ora [:D] bomba Cremele anticelulitice care nu iti lasa buzunarul gol chiar functioneaza dar [^] nu mult si nu fara o dieta de tip [:-)))] spartan si sport-sport [greutati]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[biz] din ciclul bine de stiut pentru mamici care poate vor sa emigreze si s-ar confrunta cu bariere in limbaj quote: -------------------------------------------------------------------------------- Originally posted by Luna75 si pentru a nu mai deschide un subiect - chickenpox e pojar sau rujeola? -------------------------------------------------------------------------------- Nope nice una, nice alta . Chickenpox e varicela. Varsat de vant popular spus. Measles= rujeola (pojar) Rubella=rubeola (pojar german) Mumps= oreion Sper sa n-o luati. Daca da... ia o crema contra mancarimilor neaparat sa nu ramana semne. Si-n rest stat in casa si rabdare. sper si eu desi solutia ar fi statul acasa dar atunci absente ...si la sfarsit de semestru vine raportul de activitate unde scrie clar cate zile a fost la scoala,cate a lipsit,de cate ori a intarziat mai mult de 10 minute [batetoba] [help] Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[paste]VA DORESC UN PASTE FERICIT!! SA PRIMITI DE LA IEPURAS CE VA DORITI MAI MULT!! [paste]
[url="http://www.totsites.com/tot/alessiastefana"]paginuta mea[/url] [url="http://community.webshots.com/album/563125149JLDLdp"]Avem 6 luni!! [/url] Cristina [mamica] fericita de [url="http://b1.lilypie.com/fEEYp2.png"]Alessia Stefana [/url] (16.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...