Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dura lex sed Lex (Clubul Juristilor)(14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[bis] sa va doresc o minivacanta/concediu placut,spor la ultimele aranjamente si vin si cu o urare superba [olala] [paste] copy-paste Fie ca lumina si caldura Pastelui sa va incalzeasca sufletele, sa va lumineze mintile, sa va deschida inimile spre iubire, credinta, iertare. Sa fim mai buni, sa ne bucuram din plin de frumusetea tuturor lucrurilor care ne inconjoara si sa daruim iubire celor dragi. Dumnezeu sa va dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, o promisiune la fiecare grija, o binecuvantare la fiecare pas. [pup] Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, as vrea eu o minivacanta de cateva zile, insa sunt libera doar luni..de marti iarasi la serviciu. Dar bine ca am un serviciu bun, nu?! Sunt multumita asa. Ati terminat treburile? Gata mancarea? Sarmalele mele inca sunt pe foc...mama ce bine miroaseeeee!!! Cine vine la mine la masa? Am ciorba radauteana...un deliciu, salata boef, drob si sarmale...friptura o facem maine la gratar, e gata condimentata, pregatita...sper sa fie vreme buna! Luna, frumoasa urare, multumim! Cum tu ai avut Pastele, de data asta te invitam la noi! [:D] Eva, gata friptura? V-am pupat pe toate si inca o data va urez un Paste fericit! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HRISTOS A INVIAT![paste] SARBATORI LUMINATE SI IMBELSUGATE! Evident, la ora asta fripturica mea se pregateste sa fie consumata.[:D] Vremea la Bucuresti nu este tare buna. Ma gandesc sa iesim la circ sau la un film petru Claudiu pe care planuiam de multa vreme sa il vedem: Horton. Daca te consoleaza cu ceva, Lora, si sotul meu a muncit si ieri si munceste si maine. Asa ca... bine ca exista un serviciu... bun[:D][alcool]. Toate gandurile bune se indreapta catre voi si va doresc din suflet sa aveti parte numai de bucurii si fericire! mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a inviat! Ce faceti? Cum petreceti Pastele? Ca Eva a spus deja...dar Eva, nu te intreb stii tu ce si in legatura cu ce...[:)] Noi am fost la tara, la bunici, am facut gratar afara, a fost frumos, multe flori pe dealuri, copacii infloriti..multe culori combinate cu verdele crud al ierbii...frumos tare!!! A cam batut vantul, insa nu a fost chiar vreme rea. Va pup pe toate, noapte buna! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, eu am dat comanda de oua, ciorba,tort (cozonac nu ca nu prea mi-a placut ultima data ),drob etc si vineri ma anunta sotul ca tb sa plece duminica.asa ca m-am dus cu fii-mea la shopping.va pup pe toate si va invit la tort ca e mare rau(am pus o parte la congelator). si mai am o veste mare mare mare de tot dar m-ai astept putin pana s-o va dau.adica o luna. asteptati da?pup pup pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O sclipire de argint pur si neatins sa va poarte pasii prin viata. Crezul sa va fie mentor si aparator. Lumina sufletului vostru sa razbata in cuvinte, iar cuvintele sa fie sclipire de argint pur si neatins. Va doresc tuturor Lumina. Marius Pernes www.marius.rdsor.ro / [url="http://community.webshots.com/user/mariuspernes"]Mai multe...[/url] [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti, fetelor? Cum ati petrecut? Marius, bine ai venit pe la noi! [:)] Multumim pentru urare, sa dea Domnul pace si sanatate si familiei tale! Eva, ati fost la circ? La noi in oras au venit cu masinute si alte "invartitori" si s-au instalat pe locul unde de obicei vine circul si Iustina e f. dezamagita...tot vrea la circ si nu intelege ca nu e circul, de fapt...Ne-am propus sa venim odata in Bucuresti special pentru circ si gradina zoologica. Mathilda, asteptam vestea! [:)] Luna, Claudela, Kriss, Irina, multi pupici! Poze noi, daca aveti timp si placere: http://good-times.webshots.com/photo/2252109670099413604MBLFJI Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...