Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dura lex sed Lex (Clubul Juristilor)(14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by LoraG76 Luna, poate ca vara asta vii in Piatra Neamt..sa vezi ce oras frumos avem!
asa sus chiar nu se poate dar la Lacu Rosu sigur chiar si pentru o zi -dar asta numai de aflu cum introduc o masina in tara din UAE - dar asta daca taxa nu costa mai mult decat masina ei la o adica as aduce-o si pentru doar o luna -dar chiar trebuie sa scap de ea definitiv caci mi-a ramas inima intr-un showroom -si nu ca nu mi-as putea vinde masina chiar acum - dar aici primesc numai o fractiune din ce as primi in Ro.caci aici Toyota rulz iar a mea nu e Toyota ci [:D] Dacia 1300 iar lumea nu se complica cu masini roamanesti caci nu stii -paote costa mult serviceul in viitor,poate ACul nu e suficient de bun pentru vara de 52 de grade iar eu de dat explicatii chiar nu am timp si de vandut ceva cu [:D] profit chiar nu ma pricep dar exersand invata omu'-poate o vand in Ro.la pretul de aici de gasesc un cumaparator pe cinste sau o las acolo in garaj caci de-i scot volanul nu-l fura nimeni sau mai stii [}:)] Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] Lora- nu mai retin cand plecati la Bran dar Sf-gheorghe fierbe in adevaratul sens al cuvantului caci sunt zilele orasului si culmea lumea nu are timp sa mearga acasa de Pasti si culmea are timp acum cand e party-party si buna voie - merita sa dati un tur acolo chiar si pentru un mici si un kurtos maine seara va fi si un foc de artificii dar normal Piatra Neamt nu e la o aruncatura de bat si sigur ca luni dimineata incepe si lucrul si gradinita Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revenii! [:D] Am avut un week-end f. frumos, vremea a fost destul de buna, in general a fost soare, mai mult azi, a plouat sambata seara vreo 2 ore si a fost mai frig, dar a fost peste asteptari. [bis] Nu-s prea coerenta ca-s cam obosita... Luna, am aflat "pe viu" c-au fost zilele orasului Sf. Gheorghe cand am vazut ca-i inchis centrul si ne-am invartit putin sa gasim alt drum...[:D] De la Lacu Rosu la Piatra e o aruncatura de bat..te anunt ca intre Gheorghieni si Lacu Rosu drumul e INFERNAAAL...fata de anul trecut s-a stricat f. mult...si noi cu masina noua (care e o Toyota, ca tot veni vorba...) avem doar 1500 km facuti...[:D] Gata, dispar, ca trebuie culcata Bubulina...noapte buna! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut Lora, sa va fie de bine iesirea! cred ca fost super! Noi ieri am fost la aniv unei prietene..a fost dragut, mai ales pt. mine..ca eu ies f rar la vreo adunare cu mai mult de 3 pers[:D]apropo, sotul ei e din Piatra.. in rest, nu am noutati..as vrea sa ma apuc sa slabesc un pic..nu stiu alaptatul cat imi permite sa fac diete..dar am tot probat bluze ieri si nimic nu imi vine ce treb. incheiat in fata..nu mai zic de sacouri..nu mai zic in partea de jos, ca nici acolo nu ma mai ajung fuste, pantaloni..Nu am fost niciodata asa mare..sunt cam deprimata pt. asta..si chestia e ca nu mananc mult, dar mananc aiurea si nu am activitate..deja nu mai mananc seara de cateva zile..mancam dupa ce o culcam pe ea, in jur de 21-22.. Fata e marisoara, acusi facem 7 luni! a trecut repede timpul, deja "vorbeste" mai multe..scoate tot felul de sunete..chiar si un "da" mai prelung, bine, involuntar, ca nu imi raspunde ea la ceva..am incercat cu tata ,mama..dar inca nu..Dintisori inca nu avem..papam asa si asa..mofturici, cu greutatea stam cam la limita..dar acum nu am pretentii sa fie de nu stiu cate kile, ea arata bine, are pliuri, falcute..nu-i dai cate kile are..adica 6,560 gr.. cam atat despre noi.. eva, claudela, Irina, voi ce mai faceti? Luna, tu ce mai faci? ti-ai gasit ceva convenabil ..job?
[url="http://www.totsites.com/tot/alessiastefana"]paginuta mea[/url] [url="http://community.webshots.com/album/563125149JLDLdp"]Avem 6 luni!! [/url] Cristina [mamica] fericita de [url="http://b1.lilypie.com/fEEYp2.png"]Alessia Stefana [/url] (16.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by kriss79 Luna, tu ce mai faci? ti-ai gasit ceva convenabil ..job?
[:D] freelancer - oficial nu job dar munca mai multa ca inainte - eu m-am hotarat - nu mai lucrez niciodata pentru altii in sept-oct. imi lansez propria-mi afacere fara leg.cu dreptul - dar normal nici de drpet nu ma las - o sa ma ocup incontinuare de imaginea unei firme caci am de aratat/demonstrat ceva [^] cuiva la momentul oportun o sa va cer ajutorul si de colaborarea aduce roade poate facem trafic Bucuresti_Dubai pentru seminarii,conferinte internationale - dar asta numai daca primesc fraiele total in mana iar omul investeste "crunt" in publicitate - daca nu - ii intorc spatele si sa faca ce vrea Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by LoraG76 e o Toyota, ca tot veni vorba...) avem doar 1500 km facuti...[:D]
[:D] castigati binisor ...[^] dar cu serviceul cum va descurcati?/piese de schimb Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by kriss79 as vrea sa ma apuc sa slabesc un pic..
[:D] 10 kg.[^] [url="http://forum.supereva.ro/forumsupereva/topic.asp?TOPIC_ID=83818"]Astrele si silueta[/url] poti slabi mai bine alaptand si multa miscare - ma refer la plimbari de 1-2 in parc - impins carucior Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by LoraG76
Pai e noua...inca n-a fost nevoie de nicio piesa/service...[:D]
peste 6 ani cand aveti nevoie de piese de schimb o schimbati [cool] dar VW ce avea? [q] cu cat ati vandut-o? Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...