Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dura lex sed Lex (Clubul Juristilor)(14)


Recommended Posts

Si daca tot m-am pus pe confesiuni...

Eu imi iubesc foarte mult sotul, nu simt nevoia sa il blamez, pentru ca simt ca mi-as blama fiinta pentru toata perioada in care am impartit binele si raul. Dar, dragostea nu are nimic de-a face, in opinia mea cu rationalul. Iar eu, ca mama responsabila, sunt nevoita sa fiu rationala. qed.

 

Am avut parte de vizita prietenelor mele, care nu vazusera inregistrarile din perioada cand faceam un cuplu si pe scena (eu nu prea le-am facut publice pentru ca mi se par extrem de personale. Au plecat plangand in hohote si rugandu-ma sa ma mai gandesc. Va dati seama ca durerea mea este cu atat mai mare cu cat scenele alea nu au fost inregistrate pentru mine, ci traite. Ele ascund intotdeauna si suflet si sperante si vise si ....

 

Si, scuze, nu mai pot scrie, ca m-a apucat plansul. Si tocmai cand ma gandeam ca m-am vindecat.

Pupici!

 

mama lu' Claudiu

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

M-am hotarat si plec la circ cu Claudiu. Mai stam putin si prin parcul circului si gata ziua! Este premiera de la 15. Sincer, Claudiu nu e prea incantat pentru ca in ziar, unde anunta premiera, sunt fotografii cu personaje prezente si in celelalte spectacole. Deci lui nu i se pare nimic nou. S-ar putea sa aiba dreptate. Va spun eu dupa aceea. O zi buna! mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut si eu...nu am reusit sa intru deloc in ultimul timp...Of, timpul asta parca nu are rabdare deloc cu mine...as vrea sa il trag de maneca sa il rog sa-si traga si el sufletul...si eu, odata cu el... [url="http://tt.lilypie.com/QWcYp2.png"]VREM O MINUNE IN VIATA NOASTRA! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eva daca te ajuta cu ceva eu spun intotdeauna ca :barbat(ca si femeia)perfect nu exista:daca nu e betiv, e afemeiat, daca nu e afemeiat e zgarcit, daca nu e zgarcit e violent, daca nu e violent e cartofar si asa mai departe. asa ca, vorba prietenelor tale, mai gandeste-te , mai chibzuieste.si mai am o vorba:daca il las eu de rau il ia alta de bun. ma rog nu am inventat eu toate zicerile astea ci le-am preluat. fetelor va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!

V-am gasit cu greu...

Ce este cu voi?

Am terminat si divort si partaj. Totul amiabil. Ce o fi de acum incolo... vom vedea.

 

O cafea, ceva? Eu sunt tare racita si ma doare in gat.

Raman mai mult prin zona pentru ca am de lucru la calculator, poate o incingem de o discutie.

 

O zi buna! Si va astept!

 

 

mama lu' Claudiu

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut eva, multa putere in continuare!presupun ca nu e usor sa stergi cu buretele cativa ani buni de casnicie..te pup si te imbratisez cu drag. Fac cinste cu o [cafea] mathilda, ai mare dreptate cu 'preluarea' ta claudela, stiu si eu cum e sa nu ai timp de nimic..servici usor in continuare!
[url="http://www.totsites.com/tot/alessiastefana"]paginuta mea[/url] [url="http://community.webshots.com/album/563125149JLDLdp"]Avem 6 luni!! [/url] Cristina [mamica] fericita de [url="http://b1.lilypie.com/fEEYp2.png"]Alessia Stefana [/url] (16.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by eva03 [ Tu trebuia sa stii acest lucru pentru ca ti-am trimis datele mele pe PM
[batcap] ei pm n-am primit si in caz ca totusi ti-am raspuns le el -te rog sa ma ierti caci in ultimul timp am fost foarte rasfirata,imprastiata chiar nu ma recunosc un nou [^] pm de se poate ,te rog si mult noroc si succes in noua viata si sa stii ca oricat ai suferi acum ,intr-o zi vei primi si rasplata caci iubirea bate la usa atunci cand nici nu te astepti desi ai fi jurat de mii de ori ca in cazul tau NU si la fel si multe fete indragostite iremediabil de soti vei vedea ca DA [olala] Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...