Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta (98)


Recommended Posts

Buna dimineata Constanta[:D]

O zi frumoasa va doresc .

Noi azi avem de ridicat comanda/le la avon/oriflame.

Apoi cu ajutorul lui DD la logopedie.

[pup] intregul [grup].

 


[ruga]Doamne ajuta!

Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei id="size2">

Varsta lui Bogdan

[ruga]Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sa va traiasca cu numele, sotiorii!!!(Tania si Mav) Frumoasa petrecere si frumoasa printesa, FELICITARI!!!! Sa va traiasca , sa fie sanatoasa. Tania abia astept sa termini saptamana asta aglomerata si ..... . Vreau iesire la gratar in parcul rece, daaaa? Ce-ar fi Alina sa veniti si voi, putem merge si in cursul saptamani ptr cina. Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002) http://community.webshots.com/user/Madamsadamy http://community.webshots.com/user/Madamsadamy100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, mi-au ramas de la bebele meu de 7 luni 8 cutii de lapte praf Nan 1id="red">. Are termen de valabilitate 12.2009 si il dau cu 19 ron. Pentru cine este din Constanta, il aduc eu personal acasa. Daca vrea cineva poate sa imi trimita un mesaj pe PM.

Carmen si Andrei (02.10.2007)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Dana, merci![pup] Ce e "parcul rece"?!

Carmenita, posteaza mesajul mai degraba la "Odiseea sarcinii", este alt subiect de Cta. Acolo gasesti mai multe mamici cu bebei; aci copiii sunt mai mari si nu mai au nevoie de lapte praf. Desi majoritatea alapteaza la san, poate gasesti clienti.[:)]

 

[gravi]17+

 

 

Mami de Sebi (04.02.2004)

________________________

 

CITY OF ANGELS

"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)

 

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata Constanta! Un Wkfrumos va doresc[flo]. [pup] intregul [grup]
[ruga]Doamne ajuta! Acesta este blogul puiului meu [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/eleeleabu20021029_-8_Bogdan-Andrei.png"] Varsta lui Bogdan[/url] [ruga]Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua mamici!

 

Mav, am vazut la semnatura ca ai 17 sapt!!! Sa-ti fie de bine, Felicitari!!!! Nu prea sunt la curent cu vestile DC, dar surpiza ta m-a bucurat enorm! Sanatate multa!

 

My girl La multi ani! cu intarziere, sorry!

 

Si pentru cei ce au sarbatorit Constantinii si Elenele, sa va traiasca!

 

 

Despre noi.... o zi de duminica linistita, in familie! Alexia e mare, ne uimeste cu evolutia ei la gradinita, cu cateva cuvinte in engleza... si cu petele zilnice (de mancare sau pictura).

Uneori il ia pe NU in brate, sau pe BA DA.... fiecare varsta cu greutatile ei!

 

Sa auzim de bine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello!

Gata am scapat de cursuri...grele dar instructive(doar asta-i sensul lor). Deja imi fac planuri pentru concediul la tara la socrii. Am de gand sa fac o cura de cirese si visine cu fete cu tot. Socrii mei au livada de visini si ciresi.

Cristina, poze cu voi nu mai pui??? Cred ca a crescut mult Alesia.Asta in ideea ca cine stie cand mai apucam sa ne vedem...

In principiu cine poate dupa ora 17 in WE(vinerea, sambata, duminica) ramane tot la Tara piticilor sa ne intalnim. La ore fixe in dreptul locului de joaca pt pici(leagane).id="blue">id="size3">

Mav, cum ti-am mai spus Parcul rece e fostul parc RATC. Din pacate are accesul restrictionat . Doar cu legitimatie se poate intra.

Camelia, cum mai este Teodora? se simte mai bine? Tare vioaie si isteata e Alex. (m-am uitat pe filmulete)Pupici printeselor tale.

 

O saptamana placuta!

 

 

Taniaid="blue"> cu Andreeaid="red">(14 sept'96)+ Biancaid="purple"> (14 febr'04)

 

Noi![grup]id="blue">

 

 

Ce nu poti controla...evita!id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, sa-ti traiasca fetita...chiar a crescut mare...si incepe sa semenedin ce in ce mai mult cu tine...are din aerul tau...Casuta din povesti e de la voi de acasa???? ar fi fain...Cat am fost micuta mereu mi-am dorit o casuta numai a mea...pana mai maricica imi faceam la tara la bunici din stufaris un fel de adapost scund cu pereti din crengi rupte cu frunzaris, in care ne adunam 2-3 copii si jucam carti....ce amintiri... Cand am nascut-o pe anduta primul lucru care l-am facut a fost sa iau casuta din aceea demontabila cu schelet din bete si care se acopera cu un fel de musama. Si acum se mai joaca in ea la tara la bunici... bineinteles cu sora-sa. Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04) [url="http://community.webshots.com/user/taniabug"]Noi![grup][/url] Ce nu poti controla...evita!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by dady68

Camelia, cum mai este Teodora? se simte mai bine? Tare vioaie si isteata e Alex. (m-am uitat pe filmulete)Pupici printeselor tale.

 


id="quote">id="quote">

 

Buna!

Din fericire, dupa doua zile si nopti cu febra 38-39,4, Teo este bine, vioaie. Azi la panz, de exmplu nu a lasat-o pe sor-sa sa doarma, ii baga "dejtele" [:D] in oki. [bang] Cat despre Alex ca sa zic, saptamana asta a fost in mare verva, mai ales ca a fost serbatorita de sf. Elena. Problema a fost in we trecut cand a muscat-o pe micuta de doua ori, a II a oara chiar zdravan.[bang] La intrebarea "de ce?" raspunsul era "nu stiu" sau "din gresala." [bang][bang][bang] Dupa ce i-am promis ca va avea acelasi tratament din partea mea daca mai aud ca mai musca pe cineva, a promis ca nu mai face. Pana acum s-a tinut de cuvant. [hot] Noi suntem singurele pana miercuri seara, tati se "instruieste" la Predeal, azi Alex negocia cu el s-o ia si pe ea. [:D]

 

Crixia, [pup] frumoasei Alexia!

 

O noapte buna si usoara!

 

 

 

 

 

poze si filme cu noi

tot noi[foto]

 

[pup]

 

Camelia cu Alexandra -Elena id="red"> [zana] (27 feb 2004) & Tedora Lucia id="red"> [copil] (5 aug 2007)

 

Tudor Gheorgheid="red"> - Dorul calator

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...