Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta (98)


Recommended Posts

[s] LA MULTI ANI Maria & Elena!(ione)(26.05.2003)

[s] LA MULTI ANI Norris!(29.05.2004)

 

Tatiana, ms! Am luat legatura cu mama ta, dar abia sambata ne vedem. Iti spun dupa...[:D]Nr. meu: 0722498519. Pupici!

Cami, distractie placuta mandrei tale! Te duci si tu?

 

 

 

Taniaid="blue"> cu Andreeaid="red">(14 sept'96)+ Biancaid="purple"> (14 febr'04)

 

Noi![grup]id="blue">

 

 

Ce nu poti controla...evita!id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:Originally posted by dady68

[s] LA MULTI ANI Maria & Elena!(ione)(26.05.2003)[s] LA MULTI ANI Norris!(29.05.2004)Cami, distractie placuta mandrei tale! Te duci si tu?


id="quote">id="quote">'Neatza!Noroc cu Tania ca mi-a adus aminte ca trebuie sa spunem "La multi ani Mariei, Elenei si lui Norris"id="red">. Sa cresteti mari, frumosi si destepti. [pup]Tania copii nu sunt insotiti de parinti/bunici. Merg cu ei educatoarele, ingrijitoarele, bucatareasa, asistenta. [:D] Daca mergeau si parinti sigur nu-i mai puteau stapani. O astept sa vina pe la 15 si o sa va spun impresii din prima ei excursie fara parinti.O zi buna si un we calduros (asa se anunta)! [:D]poze si filme cu noitot noi[foto][pup]Camelia cu Alexandra -Elena id="red"> [zana] (27 feb 2004) & Tedora Lucia id="red"> [copil] (5 aug 2007)Tudor Gheorgheid="red"> - Dorul calator
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit cu vesti din excursie. Copiii au ajuns acasa cu bine, intregi.[pk] Mandra a spus ca mai vrea si alta data. Au colorat, s-au jucat cu mingea prin iarba , au dormit.

Cam atat am putut scoate de la ea [:D]

Acum este "kioara" de somn dar ea vrea desene. [bang]

 

 

 

 

poze si filme cu noi

tot noi[foto]

 

[pup]

 

Camelia cu Alexandra -Elena id="red"> [zana] (27 feb 2004) & Tedora Lucia id="red"> [copil] (5 aug 2007)

 

Tudor Gheorgheid="red"> - Dorul calator

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, am observat azi ca Roxana s-a inscris la odiseea de ian-feb 2009, e graviduta! Sa fie intr-un ceas bun! Multa sanatate si toate cele bune!

Roxana, scuze ca am venit eu cu acesta veste extraordinara, ma bucur pentru voi, nu ma pot abtine![flo]

 

Cine urmeaza? Oare Crixia????

 

[gravi]18+

 

Mami de Sebi (04.02.2004)

________________________

 

CITY OF ANGELS

"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)

 

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O zi frumoasa va doresc! Figuelle La multi ani![s],multa sanatate si tot ce-ti doresti; Roxanaz felicitari sarcina usoara si un BB sanatos [flo]; [pup] intregul [grup]
[ruga]Doamne ajuta! Acesta este blogul puiului meu [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/eleeleabu20021029_-8_Bogdan-Andrei.png"] Varsta lui Bogdan[/url] [ruga]Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][bis]Felicitari Roxana!!! id="red"> Sarcina usoara, multa sanatate si...mai spune-ne si noua ce mai faceti voi, cum este Pat, ce spune de bb2. [pup]

[s][s]La multi ani Madalina!id="red"> Multa sanatate, impliniri si numai bucurii!

 

 

 

 

poze si filme cu noi

tot noi[foto]

 

[pup]

 

Camelia cu Alexandra -Elena id="red"> [zana] (27 feb 2004) & Tedora Lucia id="red"> [copil] (5 aug 2007)

 

Tudor Gheorgheid="red"> - Dorul calator

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]LA MULTI ANI , MADALINA!id="red"> Sa fii sanatoasa si tu si burticuta!Sofia ce mai face?

 

Wow, Roxana! Sa fie intr-un ceas bun si sarcina usoara! Patrick ce zice?

 

Tatiana, saru'mana pt. comanda!E peste asteptari ca si calitate...suuuper. Am o sugestie: la rochitele cu material tip tricou sa mentionezi materialul!

Eu sunt mai incantata de genul acesta de rochite decat cele de panza.(tercot)Te pupic si ma mai uit pe site. Te rog baga-l la semnatura ta(site-ul).

We placut tuturor!

 

Taniaid="blue"> cu Andreeaid="red">(14 sept'96)+ Biancaid="purple"> (14 febr'04)

 

Noi![grup]id="blue">

 

 

Ce nu poti controla...evita!id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tania, ma bucur ca ti-au placut hainutzele. Da, intradevar, la asta nu m-am gandit pana acum...dar asa voi face.

In legatura cu site-ul la semnatura, nu stiu daca este permis..ma gandesc ca se va considera reclama...nu stiu. Ar fi mai simplu si pentru mine, iti dai seama. Pot sa fac asta????

Te pupic pe tine si pe fete! Mamei i-ai placut tare mult!!!!

 

Tatiana

 

http://community.webshots.com/user/TatianaS

 

Tatiana si Bia, gaza mea mica!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...