Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Femeia puternica


Recommended Posts

  • Răspunsuri 53
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gabriella draga mea daca jobul e de asa natura ,sa dormi cu tel in mana, iar tu il inchizi si citesti romane politiste pe prispa casei de la tara ascultand pasarelele si asteptand vacile sa se intoarca de la pasune este posibil sa ramai o femeie puternica si somera. Partea buna e ca mananci sanatos. O rosie din batatura un ou de la gaina personala....Acum despre alegerea meseriei ce sa spun... Nu stiu cate dintre noi isi permit luxul de a face ceea ce le place si nu ceea ce le asigura ziua de maine.Eu imi amintesc ca atunci cand m-au trimis ai mei la capitala sa ma fac intelectuala mi-au sugerat sa merg "acolo" ca e de bi8ne pt viitor.Oamenii pe strada nu prea ai cum sa nu-i observi in ultimul timp. Eu uneori imi impun sa nu-i observ dar cand la un semafor unu imi comunica cum face sex oral cu mama iar altu se ia de morti si claxoneaza ca turbatu' ca nu apas acceleratia pana la fund ca doar s-a schimbat in aceeasi secunda culoarea e greu tare. Iar exercitiile muschilor vaginali nu sunt chiar asa rele [:D]. Catalina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca articolul citat da dintr-o extrema intr-alta. Iti poti permite sa lucrezi ce iti spune inima doar daca nu ai o familie de intretinut...Altfel, cred ca si o femeie puternica apreciaza satisfactia muncii bine platite, mai ales cand chiar trebuie sa fie puternica si sa isi creasca copilul de care vorbe4a acelasi articol. Si Adina zicea bine, cred ca a fost o femeie frustrata cine l-a scris[:D] [flo] ra_mata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ra_mata Si Adina zicea bine, cred ca a fost o femeie frustrata cine l-a scris[:D]
Sau de vreun barbat frustrat.[:D] Cadoul potrivit pentru o femeie? Descopera-i feminitatea! Cadoul potrivit pentru un barbat? Apreciaza-i masculinitatea! Cadoul potrivit pentru un copil? Lasa-i copilaria!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Depinde care barbati. Sunt barbati care-si doresc o femeie sa le slujeasca si s-o stapaneasca. Sunt barbati care-si doresc o femeie care sa-i ghideze prin viata. Si sunt barbati care-si doresc un partener pe masura lor, deci depinde despre ce fel de barbati vorbim... Asa cum femei gasesti de toate felurile, cam asa gasesti si barbati. Dar citind cu atentie din nou articolul, n-ar fi exclus sa fie scris de vreunul refuzat...altminteri, nu-mi dau seama ce ar avea de impartit cu cei ce-si duc viata altfel decat considera autorul/autoarea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia
Depinde care barbati. Sunt barbati care-si doresc o femeie sa le slujeasca si s-o stapaneasca. Sunt barbati care-si doresc o femeie care sa-i ghideze prin viata. Si sunt barbati care-si doresc un partener pe masura, deci depinde despre ce fel de barbati vorbim... Asa cum femei gasesti de toate felurile, cam asa gasesti si barbati.
Da, ai dreptate. Poate sunt prea pesimista, sunt putini care vor un partener pe masura. Sau nu am gasit inca masura. [:-)))] "Cu cit esti mai entuziasmat de viata, cu atit mai multa bucurie vei gasi in ea." zepellina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina, << Dupa mine, o femeie puternica e cea care isi traieste viata exact asa cum doreste ea>> ...mi-ai luat-o inainte...dar ai dreptate, putini barbati isi doresc o femeie puternica, mi s-a reprosat mereu ca se simt castrati in prezenta mea,deci involuntar unii din ei se simt oricum raniti sau loviti sub centura barbateasca... asa ca mai bine imi traiesc viata cum vreau eu decat dupa cum vor altii...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...