Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

voi ce-ati face in locul meu?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by ile77
Daca tu spui ca in privinta sexului ai luat mai mereu initiativa, si ai incercat si cu lenjerie sexy , si cu camasuta de saten si una si alta[:D] si tot la fel merge situatia ,mai ales ca nu te inseala, inseamna ca e genul caruia nu-i prea place sexul. Cunosc destule persoane care fac sex o data pe luna si gata...viata merge inainte. Zici ca are aproape 40 de ani . Pina la virsta asta ar fi trebuit sa-si dea seama ca viata nu consta numai in calculator si vin. Eu sper sa-l faci sa se schimbe. Ile [mamica] si Vivian [bebic] (07.03.2006) http://good-times.webshots.com/photo/2040193270101233639hAhBhR
da acu voi chiar credeti ca daca te imbraci in saten or ai 1 lenjerie sexy gata...incepe animal sex? [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu zic ca barbatii supraponderali au o problema cu libidoul. Deci eu zic mai intai sa-l determini sa mai slabeasca nitel. Elle_seb BASE, BASE, NU CEDA, NOI SUNTEM DE PARTEA TA! [marinar] [sm] the [pirat] May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sincer eu nu cred ca lenjeria sexi repara problema sexului. Iar eu inteleg ca el nu a schimbat serviciul ci a pierdut 3 slujbe ceea ce e destul de grav. Iar daca vrea el sa schimbe slujba la fiecare 3 zile e patologic deja. Si in nici un caz nu te-as sfatui sa bei cu el... cineva trebuie sa ramina treaz sa ia deciziile. Din afara descrierea e destul de ingrijoratoare: bea, pierde bani la jocuri de noroc, nu poate tine o slujba, nu ai incredere in el sa aiba grija de copil, sau de tine... Eu zic ca ar ajuta poate sa ii spui ce te astepti de la el. Inclusiv limitele tale. A L’amore che move il sole e l’altre stelle. [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada"]Camera lui Marcu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pyalenna, iti dau dreptate, dupa doi ani in care n-a schitat un gest, probabil nici eu nu m-as ma apropia de el nici in gluma. Si nici nu l-as lasa cu copilul acasa, ca eu sa muncesc. Probabil i-as pune in vedere, asa cum am zis, sa aduca in casa un venit minim acceptabil (treaba lui cum) sau pa: cit timp are familie, are si responsabilitati, nu face ce-i tuna lui. Daca stia ca nu e in stare sa fie tata si sotz, trebuia sa nu se complice de la inceput. Daca vrea doar calculator si vin, sa divorteze, sa stea singur si o sa aiba doar calculator si vin. Da' nici pe alea nu o sa i le dea nimeni gratis. Insa pina una alta, cit e cu voi, trebuie sa munceasca, nu sa fie casnica, ca nu poarta fusta. Elise & [url="http://i177.photobucket.com/albums/w214/bblisa/63.jpg"]BBLisa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pyalena - hmm...cred ca in momentul in care ti-am scris am plecat de la presupunerea gresita ca tu acum ti-ai dat seama de niste lucruri si cauti solutiile. Cand de fapt imi pare ca tu ai scris acum cand deja ai ajuns la ...fundul sacului. Cred ca orice ti-ar spune oricine, tu deja ai incercat. Deci singurul lucru pe care il vad de facut e sa faci un exercitiu de imaginate: cum ar fi daca ...n-ar mai fi. In viata voastra. Te vezi mai fericita singura ? Crezi ca ai putea acum sa o iei de la capat cu altcineva ? Crezi ca ai gasi o situatie in care sa poti fi impacata ? Eu zic ca o casnicie e la bine si la rau ...dar daca e mai mult rau decat bine trebuie intr-adevar sa tragi linie si sa faci o reevaluare.Si sa-ti raspunzi la intrebarile de mai sus. Imi pare rau de tot ce ai scris, m-a intristat ultimul tau mesaj si intr-adevar situatia pare destul de ...neplacuta. Ma intreb daca o situatie limita nu l-ar putea face sa constientizeze situatia in care e. Sa va despartiti temporar si sa-i spui tot ce ai pe suflet, ce te nemultumeste...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu cred ca esti la fundul sacului de aceea ar trebui sa ai o discutie foarte serioasa cu el. In care sa stabiliti ce aveti de facut fiecare ca sa puteti ramane impreuna. Stabiliti tot. Spune-i tot ce te nemultumeste. Sa spuna si el (probabil are si el ale lui). Faceti un plan de actiune. Sa fiti constienti amandoi ca sunteti aproape de o ruptura totala si daca nu faceti ceva ea va aparea inevitabil. Depinde de tine sa-l faci sa inteleaga ca tu nu mai poti trai asa. Abia dupa ce incerci si asta si vezi ce se intampla, poti sa te gandesti la despartire. sa nu spui ca i-ai mai spus...asa vorbe aici una, maine alta nu au nici un efect. Nu le percepe ca atare. Adina + [copil]Olivia Karla 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...