Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence la RAPORT!!!!!54


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare!!!!!!! care da o cafea? io-s zombi de la vremea asta. adriana nu-i de gluma cu carentele de Ca si Mg.musai sa faci tratament.spasmofilia[lipsa de ca] da efecte urate.amorteala si tulburarea vederii clar e de la lipsa de Ca.spor la lucru. oti, tu cum esti? mai de daciana si mie imi pare sincer rau.da era de asteptat sa nu o primeasca la catedra din moment ce ea a facut cerere de concediu fara salar un an.clar postul ei s-a scons la concurs[ptr siplinitor , bag sama] si acu ce sa faca cu fata care a luat postul? ma gandesc ca e o startegie ptr ca am inteles ca se judeca acum cu posturile si presa care au difuzat stirea despre ea.da din cate am auzit[surse neoficiale din inspectorat]s-a dovedit ca ea si sotul ei au postat filmele si pozele,deci nu s-au furat din leptop si alea alea.acu parol ca nu stiu ce sa mai cred[alcool]. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tu Bia, ce isi face omul cu mana lui se cheama... lucru manual. Io is bine, am fost dupa punc la scoala, s-a ratoit la mine ca de ce m-am dus dupa el. I-am zis ca de maine nu ma mai duc, da o zis sa ma duc si maine da de luni gata. [:D] Sunt happy, maine vin nasii din Tg Mures la noi. Da Doamne sa fie vreme placuta, sa iesim un pic pe la Bic... In rest? Ce sa zic? Am perioade cand bune cand proaste, cand ma simt ca un fulg (azi de ex [:D]) cand ca un bolovan (ieri [xx(]) Merg sa fac ceva de mancare, pana nu imi fuge cheful. Mai vb. [pup] Restul ce mai faceti??? Bia, hai ca mai dau eu o cafea, una taaaaare de dupaamiaza, ca stiu ce bine pica. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OTI-[pup]pt burtica...te-ai stresat degeaba BIA- mersi de aroma cafelei [:D] ADRIANA- ai ceva rezultate de la analize? Ca pare urgent sa te tratezi...[pup] MIHAELA- ce mai e pe insula fericirii? Eu abia acum am vazut [:I] ca DARKBENDIS e 24+ [:)] Super!Felicitari si de la mine [flo] FETELOR, a fost cineva la Casa de petreceri pentru copii, care e mai sus de tribunal, vis a vis cu ING? Ca se apropie aniversarea piticului meu, si ar cam trebui sa rezerv ceva... Imi dati alte idei? [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=116240"]AJUTA 2 surori in lupta cu timpul[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sara buna ! Ioana , nu stiu despre ce casa de copii vorbesti . Eu stiu doar locul de pe Sarmas si cel de pe str. Olarilor ( unde sincera sa fiu nu mi-a placut cand am fost cu fetele pe la onomastici ). In rest ... pauza in Zalau . Analizele mele nu sunt foarte bune , adica Ca este 7 (valorile normale fiind intre 9-11), iar VSH are iar ceva valori nu tocmai normale . Maine merg cu analizele la dr. sa vad ce mai zice ca ar trebui facut . Stiti cumva unde pot face o radiografie la coloana ? Sa nu ma trimiteti in policlinica , k nu ma scol la 5 dimineata sa-mi iau nr. de ordine si apoi sa stau pe la cozi la usile dr. Mai bine platesc si stiu o treaba . Probabil la Salvosan gasesc ceva pe bani si fara sa stau pe la cozi . Va doresc o noapte linistita !!! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] si de la mine... Amu am venit de la cumparaturi, am fst aci la Unicarm desi nu prea imi place da noa, am zis hai sa vad ce mai e si pe acolo. Am luat niste sutece pt cumnata mea care a nascut de curand. Apropo, unde in ce magazin stiti voi ca sunt cele mai bune preturi la scutece? Da nu ma trimiteti la Cluj... Ca maine-poimaine mi-a trebui si mie... Adriana, la Salvosan am vazut eu ca au RMN... Nu stiu cat costa da poti suna la ei si iti spun. Au contract cu casa de asigurari, s-ar putea sa nici nu coste atat. Ioana, ciar ca m-am stresat, insa se pare ca de vina pentru rezultatele dezastruoase le-au avut excesele din perioada zilei lui Andrei... Tort, cat China [:D], struguri cat au incaput si cateva bucatele de cioco fix in seara de dinainte de analize. Noa, nu m-am gandit ca doar nu am avut niciodata probleme.. Amu tre sa ma mai trag un pic de la dulciuri, ca nu e de joaca... Se poate repeta oricand figura...[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna sara. adriana daca VSH e mare ii semn de infectie.trbuie localizata. radiografie poti face si la policlinica SF.Vineri[vazui ca am scris SF, ca-s cam sf si rezultatele[:D]], io zic ca e mai ok decat salvosanul care e cam[alcool][alcool]. oti, pai muica draga alimentatia clar influenteaza analizele.si cum pana mea sa nu ai glicemia mare daca tu cu cateva ore inainte ai bagat dulcegarii multeeeeeeee.da mno, nu-i bai bine ca e totul ok.deci dupa umila mea parere si dupa niscava cunostinte io zic ca nu caz de dieta drastica.putin control si e bine. giuliaaaaaaaaaaaaaaa,mihaela, diana, maria la apelllllllllll. pupici Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...