Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei *91


Recommended Posts

[hia] haideti ca-i [cafea] gata si avem si [papica]. O duminica frumoasa si tot ce va doriti.[asia]
Blogul lui [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://bd.lilypie.com/2fxOp3/.png"]Varsta lui BB2[/url] Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! [ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata!Aici ploua si este frig...A plouat toata noaptea...Fii-miu deja s-a plictisit in casa... Dodo,am inteles ca v-ati mutat in casa noua!Sa fie intr-un ceas bun,sa o stapaniti sanatosi si sa ai in continuare o sarcina usoara!In rest,cum te simti??Ce face Bodo? Ma duc sa mai citesc din urma...Nu mai stiu nimic de restul fetelor....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iahim avem casutza noastra[asia]. Donu'Dodo e f fericit ca are spatiu de miscare[;)]. Eu,in varianta 2 in 1 sunt ok [pup].
Blogul lui [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://bd.lilypie.com/2fxOp3/.png"]Varsta lui BB2[/url] Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! [ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maru,frumoasa casuta!S-o stapaniti sanatosi!Cum te descurci cu noul servici? Alic,sarcina usoara si tie!Deabia acum am vazut ca ai si tu burtica!Se pare ca se ia! Principeso,vezi ca Dodo a dat startul,Alic s-a molipsit,se pare ca aici in cafenea tot ce-ti doresti se indeplineste!Asa ca in curand sunt sigura ca ne vei da vestea cea mare! Wonderful,ce maifaci?Nu ne-am mai intalnit in cafenea in ultima vreme...Ce-ti fac barbatii? Ramy,pupici lui Teolina,mare nazdravana...Sper ca esti bine... Ma duc sa mai citesc...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur mult Dodo,cred ca Bodo este cel mai fericit ca are loc sa se desfasoare... Noi avem o sufragerie mare(5.5/4,5),mobila aproape deloc(bine ca n-am luat ca deja a spart oglinda de la sifonier)si tot spatiul este teren de fotbal(avem vreo 14-15 mingi in casa!)..Sotul zice sa punem macar o lustra...dar dupa ce fii-miu a spart un bec cu mingea,s-a razgandit...Asa ca astept sa mai treaca 2 ani,mai creste si atunci o sa mobilez cum trebuie... Cand ne-am mutat am cumparat un covor imeeens...este fro=umos,non-conformist...acum zace in spatele canapelei,si l-am inlocuit cu o mocheta cu desene pentru copii... Mi-ar place si mie sa fie frumos si curat...dar pe de alta parte ,cred ca o sa-mi fie dor de perioada asta cand varsa toate cutiile de jucarii pe jos...si-mi dau seama ca copilaria lui este atat de scurta si tot ce conteaza este bucuria lui! Asa ca strng cu naduf in fiecere zi,ma supar deseori,dar imi spun ca totul este ok! Sanatosi si norocosi sa fim!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am venit pe la voi [:D] [url="http://community.webshots.com/user/ramyteo"][zana]Teo[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=115626"]Perlute[/url] [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce spun zodiile dupa ce au facut dragoste Berbec: 'OK, hai s-o facem din nou!' Taur: 'Mi-e foame, paseaza pizza!' Gemeni: 'Ai vazut pe undeva telecomanda?!' Rac: 'Cand ziceai ca ne casatorim?' Leu: 'Zi ca n-a fost fantastic !!!' Fecioara: 'Na ca acum trebuie sa spal cearceafurile!' Balanta: 'Mi-a placut, pentru ca ti-a placut si tie.' Scorpion: 'Poate c-ar trebui sa te dezleg mai intai…' Sagetator: 'Nu ma suna, te sun eu!' Capricorn: 'Ai cumva vre-o carte de vizita?!' Varsator: 'Acum, hai s-o facem fara haine pe noi.' Pesti: 'Cum ziceai ca te cheama?!' Un barbat surprins la amanta de catre sot sare de la etajul XX. In cadere se gandeste: 'Nu puteam sa stau acasa cu nevasta... sa maninc un gratar... sa beau un sprit... si cine stie, poate sa fac si sex!?' Cade cu noroc pe o capitza de iarba proaspat cosita din spatiul verde al blocului si imbracandu-si izmenele cugeta: 'Doamne, cum e omul! Numai doua secunde am fost disperat si cate prostii mi-au trecut prin cap!?' Un barbat ajunge acasa si isi gaseste sotia facandu-si bagajele. -Ce faci, draga? Unde pleci? -La Las Vegas! Am aflat ca acolo sunt barbati care m-ar plati cu 400$ ca sa le fac ce tie iti fac pe gratis! Omul sta putin pe ganduri, apoi incepe si el sa-si faca bagajele. -Dar tu ce faci acolo? intreaba sotia. -Merg si eu la Las Vegas... sunt curios sa vad cum te descurci cu 800$ pe an! ONESTITATE Fiul meu, Zaharia, de 4 ani, iese într-o zi tipând din baie si îmi spune c#259; îsi sc#259;pase periuta de dinti în toalet#259;. Asa c#259; am pescuit periuta si am aruncat-o la gunoi. Zaharia a stat putin pe gânduri si apoi a fugit în baie, iesind de acolo cu periuta mea de dinti. Mi-a întins-o si mi-a spus cu un zâmbet sarmant: 'Am face bine s-o arunc#259;m si pe asta, c#259; si ea a c#259;zut în toalet#259; acum câteva zile'. SI MAI MULT NUDISM Un pusti se r#259;t#259;ceste la strand, deschide o usa si se trezeste în vestiarul femeilor. Când l-au observat, camera a explodat de urlete si tipete, femeile apucându-si prosoapele si fugind s#259; se acopere. B#259;ietelul a privit cu amuzament, apoi a întrebat: 'Ce s-a întâmplat, n-ati mai v#259;zut niciodat#259; un b#259;ietel?' Sotul vede in programul TV ca va fi transmisa in direct finala la box profesionist, la categoria supergrea; meciul secolului, ce mai?! A hotarat sa se pregateasca sa vada meciul: cumpara bere, cumpara alune, pune berea la rece, curata si prajeste alunele, se aseza comod in fotoliu gata sa priveasca meciul. Doar ce a inceput meciul si in secunda 7 - K.O.! Lupta a luat sfarsit! Omul nostru n-apucase nici macar o gura de bere sa inghita! In acel moment sotia apare din bucatarie si, cu sarcasm, spune: -Ei, acum ma intelegi si pe mine?! O doamna intra intr-o farmacie. -Nu va suparati, aveti prezervative King size? -Da, sigur, vreti sa cumparati? -Nu, dar pot sa stau sa vad cine cumpara? -Cati oameni lucreaza aici? -Cu seful - 10. -Dar fara sef? -Fara sef, in general, nu lucreaza nimeni! Doua prietene stau de vorba la birou... -Mai, nu stiu ce sa mai fac, am o durere cumplita in gat. -Ah, nici o problema! Iti recomand un remediu sigur: eu, de cate ori ma doare gatul, fac sex oral cu sotul meu si a doua zi nu mai am nimic. -Serios? -Da. A doua zi, la birou, prietena cea bolnava apare foarte zambitaoare... -Ei, cum te mai simti?,intreaba colega. -Extraordinar... ai avut dreptate, remediul recomandat de tine functioneaza perfect... doar ca sotului tau nu-i venea sa creda ca a fost ideea ta. Intr-o maternitate nasc o moldoveanca, o ardeleanca si-o negresa. Se incurca bratarile la copii si atunci doctorul zice: -Sa-l chemam pe ardelean ca-i mai calculat si daca isi recunoaste copilul am scapat. Vine ardeleanul si alege copilul negru, la care doctorul zice: -Ce faci, mai, esti nebun?! Nu vezi ca-i negru? La care ardeleanul raspunde: -Da, da' unu' dintre aia doi e moldovean... si eu nu risc. La maternitate, in sala de asteptare trei barbati stau cu sufletul la gura. Iese moasa si il felicita pe primul: -Felicitari aveti gemeni! -Doamne, ce coincidenta, eu chiar lucrez la Minessota Twins... Dupa o ora iese aceeasi femeie si spune celui de al doilea tatic: -Incredibil, aveti tripleti!!! -Nu pot sa cred, ce coincidenta, eu lucrez la 3M Company. Al treilea lesina. -Ce s-a intamplat, intreaba moasa? -El lucreaza la 7UP... Un tip in stare de ebrietate, isi duce prietenii de pahar in apartamentul lui, sa-i culce. Langa pat se afla un gong. -Ce-i cu gongul ala? intreaba prietenii, clatinandu-se. -Nu-i gong, e un ceas vorbitor. -Serioooos? Un ceas vorbitor? -Ca sa va conving, priviti, spune tipul si, apucand ciocanul, trase o lovitura puternica in gong. Curand, o voce de cealalta parte a peretelui, striga: -E 3 dimineata, boule! Tanarul indragostit se infiinteaza la tatal iubitei: -Domnule, as dori sa ma casatoresc cu fiica d-voastra. -Cu sotia ati vorbit deja? -Da, dar daca se poate, as ramane totusi la fiica d-voastra! Doi ardeleni se intalnesc pe strada: -De ce esti amarat, Ioane? -Cum sa nu fiu amarat, daca mi-o murit un bou. -Eh, ce sa-i faci?!... Ase ne-om duce toti, unu' dupa altu'! Odata, eram cu nevasta-mea in pat si ma intrebam si eu, asa, ca omu': 'O fi avut, n-o fi avut?'. Pana la urma am zis sa intreb cu voce tare, nu numai in gand, da' mai pe ocolite (ca doar sunt un gentleman, ce p*la mea!?) si i-am zis: 'Auzi, cum se face ca nu stiu niciodata cand ai orgasm?' Si, stiti ce mi-a raspuns? 'Pai, n-are rost sa te tot sun la servici si sa te deranjez pentru atata lucru.'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iahim [pup] Eu ....m-a prins o raceala de mai bine de o saptamana si nu mia trecut nici acum , tot tusesc....plus ca alataseara am mancat fasole si mi-a mers ieri burta da niste dureri crancene de burta....aio....si acum ma tot invart ca nu stiu ce sa mai mananc ca am mancat un ou fiert cu orez si mi-e foame [:D] acum am mai papat putin, niste pipote facute tocanita dar nu mult ca mi-e frica ca am mancat un mar si ma cam inteapa la stomac [:D] dar tot mi-e foame....of....si spatele ma doare....si sunt cam ametita de cap ca de la 7 sunt trezita ca ficamea are energie in ea...am baut si cafea amara dar...degeaba ca nu ma trezesc nicicum.....si cred ca e si de la vremea asta ca de aseara ploaie intruna....si nu mai stiu ce sa mai fac [bang] [url="http://community.webshots.com/user/ramyteo"][zana]Teo[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=115626"]Perlute[/url] [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...