Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele *(22)*


Recommended Posts

Heello fetele Nu ma dati la disparute! Acum am aterizat de la intalnirea cu prietenele mele aspirante forumiste de aici...ca sa-mi mai ridic si eu putin moralul cazut sub nivelul marii cateodata... [bang] Vesti nu am sa va dau...job inca nu... maine are al 2-lea interviu pt. asistent manager... si maine cel tarziu poimaine primeste raspuns la alt interviu tot pe post de logistica!Doamne ajuta! Katty- bine ai revenit! Maine intru sa vad pozicile! V-ati incarcat bateriile![pk] Lilia- imi pare rau ca nu a iesit asa cum doreai Party-ul la Mc.Neseriosi! Ce sa zic!! Unde ati fost la Brancoveanu??? Ma bucur ca sunteti bine! Am vazut si eu colectia de toamna de la magazinul din Big...si asa mi-a placut un platonas de acolo...de numa...da-mi pun pofta-n cui..si astept reducerile..Ma imbrac cu ce mai am... era 150 sau 200 parca! Dar era fain rau![q] Annie- ce situatii patesti si tu! Poate scapi de ei si va fi mult mai bine![pup] si tie si lui Clau! Daria- imi pare rau ca pb. cu sanatatea!Cred ca ai dobandit ceva alergii!Dar nu le neglija![pup] si tie si don'soarei G!!! Cata- doamne... cate bunataturi poti face..mereu faci ceva bun...mereu ai ceva in plan pentru familie bun! [flo] Manastirea Caraiman este pe strada cu acelasi nume in poiana Palanca... un rai.Parintele Gerontie e renumit. In disperarea noastra de a avea un bb am haladuit prin manastiri si am ajuns si acolo. Insa parintele ne-a chemat cand sotul se lasa de tutun...cum nu s-a lasat si nu se va lasa.... ce sa zic!Oricum voi reveni acolo..macar sa ma rog! E un loc aparte! Cum vii dinspre Sinaia...nu intri in Busteni pe strada cu Hotelul Silva...ci strada dinainte de ea...pe stanga...Drumul e rau..iar iarna si mai rau cred! Acolo vin multi asa ca noi fara bb ...sau multi bolnavi...etc. Gabi- ma bucur ca esti mai activa!Abia astept sa aflu ce ne anunti maine! Ledi -ma bucur ca e bine bb. Asta e tot ce conteaza! O sa uiti toate aceste chestii neplacute in sarcina! Nu te-am intrebat...cand ai nunta??? [pup] Raluca- drum bun... servici usor si adaptare rapida! [flo]Pleci spre mai bine asta e important! Adiiiii- ne-ai abandonat???[pup] Legat de cadouri..ooops... Hai sa zic si eu... Mihai si Gavril-avem un prieten..care daca nu-si serbeaza ziua si nu cred...nu trebuie cadou! Sf. Nicolae: musai pt. nepotel si pt. finutz! Mos Craciun idem aceeasi copilasi! In decembrie ziua sotului...pe care i-o serbez! Pe 3 nov. ziua casatoriei noastre...acolo scap cu un cadou...spre sot( fac rezervare..m-am si decis) Lilia iti spun maine unde![:D] In octombrie ziua sorei mele... a finei mele in noiembrie si a unui prieten de familie!Pe 6 dec. e ziua mamei...Plus ca in preajma sarbatorilor ii vor lua motul lui Teo..deci trebuie ceva si acolo nu?? Dar noi sa fim sanatosi!Eu abia astept sarbatorile...ma bucur ca un copil de tot!Sper ca acest sf. de an sa aduca si pt. mine ceva bun! Doamne ajta! Si la urma dar poate fi chiar primul....o sa fie un cadou din partea mea pt. Bogdi si mami a lui! Am scris un pogon ...asa ca ma retrag...la nanic...Sunt incoerenta si cred ca din graba am mai papat litere...dar mii somn si mii lene sa fac corectura textului![:I] Va pup pe toate ... Noapte buna[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza. Gabi,asteptam vestile de la eco azi.Ce eco faci?Cea morfo de prim trim? Daria[pup] sa treaca toate. Raluca,drum bun si numai bine. Cata,m-ai zapacit cu mancarurile tale..[pofta] Katty,bine ai revenit. Annie[pup]. Dany,sa fie o sapt cu succes pt sot. Voi deja vbiti de Craciun si cadouri???wow..Eu nici nu m-am gandit la asta,desi am si eu destui sarbatoriti.Insa ii voi suna frumos,din pat si le voi ura toate cele bune.Cu banii stam destul de prost,pt ca lunar pompez milioane in tratament si toate cele..si oricum am nevoie si pt bb..si pt nastere.Sincer prefer sa nu ma mai gandesc ca ma apuca depresiile si grijile..[bang] In rest,plictiseala maxima(deja imi vine sa ma sui pe pereti),ieri am avut o zi mai proasta,ca nu reuseam sa vad decat problemele si grijile din viata noastra..ba mai mult,mi-a trimis al meu un sms de dragoste absolut superb..si m-a apucat bocitul ..habar nu am de ce,ca doar era numai de bine...Bine ca intr-un final m-a linistit omu; cu nervii,m-a facut sa rad un pic si mi-a trecut toata starea aia..Aoleuu,de la hormonii astia am devenit asa sensibila si plangacioasa..[bibe] Va pupic pe toate si va doresc o zi superba. [URL="http://community.webshots.com/user/leditia"]POZE [/URL] [URL="http://md.lilypie.com/eAnfp3.png"]Minunica mea[/URL] [gravi]25+ cu David Christian[baietel] [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata cu [cafea] in fata! Catutza, la Busteni a fost superb, l-am plimbat cu telecabina pe Andrei pana la Babele si de-atunci e fan (a parasit tramvaiele care pana atunci erau in top!!!), desi mie imi era rau numai cand ma uitam in jos! Zilnic am fost la manastirea Caraiman care era la o aruncatura de bat de hotelul unde am stat, adica Silva! Si tot zilnic eram la statia de telecabine sa vedem cum pleaca si cum vin acestea! Sotul era la conferintele lui, noi la plimbarica. Nici noi nu mai fuseseram la Babele de vre-o 10 ani, iar Andrei niciodata! El ar fi vrut sa-l ducem si cu cealalta telecabina pana la Pestera, dar eram cu timpul la limita ca sa coboram si am lasat-o pe altadata! Tot ce ti-a zis Dany despre manastire este adevarat, cu drumul de masina e mai urat ca ne-am plimbat si pe el, dar e ok vara, am scris ca am mers zilnic, noi am mers pe jos, drumul era foarte usor, este o carare putin mai jos de hotelul Silva care te duce in 5 minute prin padure pana sus. Acolo nu-ti vine sa mai pleci. Era liniste si pace. Dupa cum ai vazut ne-am intalnit si cu parintele Gherontie, care ne-a binecuvantat si pe noi si pe Andrei si cu care am stat putin de vorba. Lilia, imi pare rau ca nu v-a iesit petrecerea la Mc asa cum v-ati fi dorit, unde am facut noi au fost mai implicate fetele hostess, poate si fiindca era nou deschisa locatia de langa Billa. Iar la meniu au intrebat copii ce vor, cine n-a stiut au spus parintii. S-au comandat sandvich-uri de pui (McPuisor) si nuggets-uri, si suculete. Noi am fost o data la Mc-ul de la Unirii, dar mi s-a parut cam inghesuit, dar acolo e si aglomeratie tot timpul si cam pe fuga totul. Dany, am vazut pozele de la botez, foarte frumoase, aveti un finut super-dragalas, lumanarea foarte frumoasa, la fel si voi! Gabi, spor la smotruiala, dar ia-o mai usor, fa numai ce poti! Si, s-o stapaniti sanatosi (casa)! Leditiasi tie odihna placuta, ai grija de tine, succes azi la intalnirea cu puiul![pup] Daria sanatate multa siu sper sa-ti pui pe fuga alergiile! [pup]Giulika frumusica! Apropo ati inceput sa va imunizati copiii pentru iarna, sau inca nu? Adi, Annie, Raluca,, pupici tuturor, sper ca n-am uitat pe nimeni! Si noi avem o perioada foarte incarcata pe viitor: 1 nunta pe 8 noiembrie, pe 8 nov suntem amandoi sarbatoriti (eu - Mihaela, sotul - Gabriel) si sora mea (Gabi) si fratele sotului (Mihai), pe 30 nov, e Andrei (Sf. Andrei), pe 16 nov. e ziua finutei noastre face 3 ani, apoi vin sarbatorile. Si tot asa. [flo][pk][pup] Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna celor mai si mai... Ledi da[:D] Eu am sosit de la eco din primul trimestru ,cu vesti bune: -fat viu unic -placenta de aspect normal situata lateral dreapta,sus -La-in cantitate normala, maf-prezente vii Bct-cord,relati,normale -Dbp-25 mm Am fost impreuna cu Bogdi sa-l vedem pe BB(tati fiind la servici[:(]).Reactia lui a fost splendida"mami,mami bebe ab"(alb)"waw dansez"(bb avand spectacol [;)] caci nu a stat o clipita nici macar la masuratori si-s facute cu cca si ceva[:D])[olala]. In rest suntem ok,"Donu'Dodo"doarme iar eu si BB[:D] luam in continuare acid folic si ne delectam pe net. [pup] [grup]
Blogul lui [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://bd.lilypie.com/2fxOp3/.png"]Varsta lui BB2[/url] Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! [ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Gabi , ma bucur mult ca e bine bebele si foarte activ [;)] sa dea Dumnezeu sa fie asa pana la termen si sa ai o nastere usoara si un bebe sanatos si mancacios [pup] Katty , sigur o sa ajung si eu la manastirea asta din Busteni, dar nu stiu cand...de telecabina si noua ne e teama la amandoi de aceea nu am mai urcat de atatia ani.La pestera e foarte frumos, eu am fost cu un grup de amici cand am implinit 18 ani si a fost superb acolo [olala] Danny , tin pumnii sa primeasca raspunsuri pozitive sotul. Cand sunt reduceri la magazinul asta de care tot vorbiti voi? Daria , ce faci mamico, cum e urechea? [pup] sper ca sunteti bine amandoua Raluca , sper ca ai ajuns cu bine si te-ai instalat, te asteptam cu drag pe forum Leditia, cred ca te-ai plictisit rau in casa [;(] hai curaj ca mai ai putin si nasti [pup] Annie,Anca,Nikoll,Adriana , [flo] ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Semnez si io rapid :-) Ledi, multi pupici la tine mai rezista oleaca !!! Dodo, felicitari mami cu bb2 la purtator !!! Catutza, sar`na, Giulik e bine cu gradi ei :-) si io `st pe tratament ... iar ... Katty, pt imunizare ... fructe, fructe, ciukalata Kinder :-))) atat. Io numa` ciukalata de oricare, n-am gretzuri :-))) Pup trupa, fug la munk !!! ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare, fetele, io absenta, ieri am fost intrun oras cam la 100 km distanta unde neam intalnit cu niste prieteni, ea activa aici pe forum, unde in mall neam mai imprietenit cu niste romani, veniti in vizita, adica ea cu baietii, numai, maine ne intalnim cu totii la mine in oras, arat ce avem de aratat (nu mare lucru) apoi la plaja [:D] azi am facut curatenie generala, si ma doare spatele un pic Dodo ma bucur ca bb este bine , si Donu e incantat [pup] Katty misto concediu...felicitari Ledi, inca putin si trece, relaxeaza-te nu te stresa, ma rog sa va fie bine Lilia...Dar Amelia a fost incantata de party? imi pare rau ca a iesit asa, Cata, pe mine m-ai uitat sa ma treci pe lista [pup] Daria, Chocoholic [:D] [pofta] miai facut pofta, Dany..cum merge scoala? Adi, Raluca, Nikolett [pup] ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Annie80
salutare, fetele, io absenta, ieri am fost intrun oras cam la 100 km distanta unde neam intalnit cu niste prieteni, ea activa aici pe forum, unde in mall neam mai imprietenit cu niste romani, veniti in vizita, adica ea cu baietii, numai, maine ne intalnim cu totii la mine in oras, arat ce avem de aratat (nu mare lucru) apoi la plaja [:D] azi am facut curatenie generala, si ma doare spatele un pic Dodo ma bucur ca bb este bine , si Donu e incantat [pup] Katty misto concediu...felicitari Ledi, inca putin si trece, relaxeaza-te nu te stresa, ma rog sa va fie bine Lilia...Dar Amelia a fost incantata de party? imi pare rau ca a iesit asa, Cata, pe mine m-ai uitat sa ma treci pe lista [pup] Daria, Chocoholic [:D] [pofta] miai facut pofta, Dany..cum merge scoala? Adi, Raluca, Nikolett [pup] ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
nu te-am uitat, esti prima pe lista [:D] ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poftiti la capitolul [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=127482"]Nou[/url]
Blogul lui [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://bd.lilypie.com/2fxOp3/.png"]Varsta lui BB2[/url] Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! [ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...