Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele *(22)*


Recommended Posts

Annie , eu am facut mancare, acum am facut compozitia de clatite mai stau putin si ma duc sa le prajesc [;)] De ce ai interdictie la cumparaturi? [:D] macar ai gasit rucsac? Gabi , abia astept pozele [bis] Noi tot doua camere avem, dormitorul al lui Bia si noi in sufragerie...dar crezi tu ca e asa??? nu...toate jucariile ei sunt in sufragerie pentru ca daca noi aici ne petrecem 90%din timp normal ca si le cara pe toate aici, asa ca sufrageria mea numai a sufragerie nu arata [alcool] ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui catutza Gabi , abia astept pozele [bis] Noi tot doua camere avem, dormitorul al lui Bia si noi in sufragerie...dar crezi tu ca e asa??? nu...toate jucariile ei sunt in sufragerie pentru ca daca noi aici ne petrecem 90%din timp normal ca si le cara pe toate aici, asa ca sufrageria mea numai a sufragerie nu arata [alcool]
Tu crezi ca eu ma astept ca la noi sa arate a sufragerie[:D],important e ca el sa-si revina cat mai repede si mai mult posibil in rest cui nu o sa-i placa la noi sa nu mai vina[pup].
Blogul lui [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://bd.lilypie.com/2fxOp3/.png"]Varsta lui BB2[/url] Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! [ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare de la IAsi! Tot pe fuga.. Dodo...nu-i asa ca e bine la casuta ta? Chiar si daca dormi inca pe saltea ca n-ai luat inca patul(de exemplu)? Annie,ca sa-ti satisfac curiozitatea...dimineata trezut la ora 6,sculat si pregatit copil,la 7.30 plecat de acasa,la 8.30 ajuns inapoi(mers pe jos),ordine si curatenie,spalat vase,pus gem de prune la foc,facut facturi ,proforme,comenzi,amestecat in gem ,vb la telefon...vb la telefon..comenzi,proforme,amestecat in gem,plecat luat copil de la 11.30 pana la 12.30(mers pe jos).Venit acasa,pregatit papa ptr copil,pregatit umplutura de sarmale,factura,amestecat in gem,proforma,bagat copil in seama,vb la tel si rezolvat probleme cu transportul..terminat gem,pus in borcane,pregatit varza ptr sarmale...bagat un oki pe forum,scris ceva si salutat..:)cam pe aici sant acum...:) Mai ramane sa ma apuc de invartit sarmalele,de pus la foc,acusica vine si sotul,pun masa sa mancam impreuna...siii... apoi vizionam un film si la nani eu si cupilul la ora 9.30. Cam asta ar fi ziua de azi,maine ma asteapta o noua portie de gem,ca asa-mi trebuie daca n-am oala mai mare,de fiert sarmalele ca azi nu apuca ele,si tot maine vreau sa fac nite cornulete cu rahat,ca am gasit untura de porc si mi-e pofta de cornulete. Daca apuc sa fac,pe langa alte facturi si alte probleme. Satisfacuta?[:)] Va pup pe toate si va doresc numai bine. PS:la noi a iesit soarele dupa doua saptamani de vreme londoneza!!!!! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la noi ! Azi am fost o zi in conced de odihna, am avut de mers la med de fam, apoi sedinta cu parintii la gradi, unde am ramas surprinsa in sensul rau ... din 20 de parinti, doar jumate am fost ... in fine, cert e ca din 1 octombrie vom avea ora de engleza, de dans si de pc [:D] Adriana, am reusit [url="http://family.webshots.com/album/565504804uQmsLM?start=24"]2poze[/url] cu jucaria ce i-am cumparat-o Giuliei, acum e number one ... Dodo, felicitari din suflet pt casuta voastra, sa o stapaniti sanatosi ! Annie, si io am un program ce se repeta zi de zi ... la 7 trezirea si echiparea mandrei, ea pleaca cu bona la 8 la gradi, eu fug de cele mai multe ori la piata sa fac cumparaturi, de la 9 la 18 sunt la birou, la 6 juma` seara ajung acasa (orice ar fi, la ora asta trebuie sa fiu acasa sa plece bona) dupa care ori iesim in parc, ori cumparaturi, ori o tura jos la abc dupa inghetata, ori lenevim la tv, ori mai bagam cate o vizita sau primi vizite si asa trec zilele din timpul saptamanii; in we ori smotruim ori bantuim pe afara [:D] Pup si eu trupa de leoaice ! Catutza, io nu ma supar asa de repede [pup][pup] ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi , asta am zis si eu cui nu ii place cum e la noi sa nu ne viziteze [:D] Adriana , ma bucur ca merge afacerea (eu asa inteleg[;)]). Cum a iesit gemul de prune? mai am si eu 5 borcane de anul trecut asa ca anul asta nu am mai facut [ups]. Ce fel de varza ai folosit la sarmale, acra? As face si eu dar cu varza dulce ca acra nu am de unde... Daria , frumoasa casutza voastra dar mai frumoasa e Giulik [pup] a plecat Mihai la servici si am ramas singure...am un mare teanc de rufe de calcat asa ca ma duc sa le calc, asta daca ma lasa scorpiutza normal ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si io voi face sarmalutzeee, gand la gand cu Adriana, insa am gasit in piata deja varzuta acra ! Catutza, spor la trebi si tie ! Eu merg sa prajesc aripioare si sa fac pireul, mandra asta vrea :-) Pupici tururor ! ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annie , nu ai spus de rucsac : ai gasit sau nu....si de ce avei interdictie la cumparaturi? Tu cum de te plictisesti, nu mai mergi la servici? Dany , ce faci doamna, ne-ai uitat? [pup] Daria , mi-ai facut pofra de aripioare prajite [pofta] cum le faci, le mai dai prin ceva sau le prajesti asa direct? am terminat marele teanc de calcat, am facut si ceva curatenie in sifoniere ca a venit frigul si nu aveam nimic rece scos mai la indemana. ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annie, noah sa nu fii suparici !!! Profitaaa pls cat poti si leneveste ! Si nu o zic nici la mishto, nici cu rautate, ci pur si simplu profita si odihneste-te si leneveste ! Si atat ! Catutza, io le fac tare simplu: le pun intr-un bol de dimineata cu ce gasesc pe`acasa: usturoi, sare, piper, alte condimente de orice fel, mustar si apa, seara pun pe aragaz tava teflonata (aia de gratar cu denivelari[:D], am una mica si incap in ea doar 5 aripioare), pun foarte putin ulei, arunc aripile clatite si le las sa se prajeasca crocante, mai arunc din cand in cand putina apa si intorc aripile, neaparat pun capac si deschid geam, hota[:D] Giuliei ii place sa rontaie oasele (mie nu[alcool]). Noah gata, fug la nani [:D] Intre timp s-a jucat si ea la pc, dar a obosit (cred ca n-are farmec daca e lasata asa in voie sa stea la pc) si m-a lasat pe mine [:D] sa mai arunc o privire la ce ati scris si la dc++ ca mai dau jos desene animate [:D] Noapte buna tuturor ! ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria , suna bine reteta ta dar daca face mult fum zic pas [:D] nu am hota asa ca va fi jale fara [alcool] Si mie imi place sa rod oasele alea crocante [;)] Vreau si eu de la voi idei de salate pentru ziua Biancai si a lui Mihai. Am zis sa fac salata de beouf, salata de ciuperci cu maioneza si pasta de peste dar as mai face ceva...dar nu stiu ce... Vom servi doar salate, mezeluri, branzeturi, snitele de pui, chiftelute si pizza...si dulciuri normal. Adriana , ce pofta mi-ai facut cu (,) cornuletele tale [pofta] dar nu mananca Mihai cu rahat..si in afara de asta ultima oara nu mi-au iesit asa de bune, erau cam tari [ups] dar nu stiu de ce... ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...