Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fete din Lisabona/Portugalia, rog sfat


Recommended Posts

a, si apropo, sotul meu (si eu, de altfel) s-a indragostit atat de tare incat s-ar muta de tot undeva in sud!..el lucreaza la pompieri, SMURD, si zice ca daca ar gasi un post p-acolo, ar pleca maine![:D] LUNY[9cer], mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)[bebic] Life is to precious to worry about stupid Shit!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si eu m-as muta oricand in Lisabona, mi-a ramas in inima. Am fost anul trecut in noiembrie, ne-am dorit mult sa vedem Fatima si asa am ajuns in Portugalia, mi-au placut foarte mult oamenii, mi s-au parut foarte amabili si draguti, iar orasul de vis[:D] Am stat la hotel Comfort Inn Embaixador. Imi pare rau ca nu am reusit sa vizitez tot ce era de vizitat, dar abia astept sa ajung din nou acolo. Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007 [url="http://community.webshots.com/user/michelledomi"] POZE[/url] [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/mihamora/1AnSi2Luni"]POZE NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
Si mie mi-ar place sa mi se recomande niste locuri de vizitat cu 2 copii (5 si 7 ani anul viitor) in Lisabona si imprejurmi. La anul vrem sa mergem in Spania si sa ajungem si in Portugalia...deci trebuie sa ma pun pe treaba si sa incep sa imi fac un plan. Oricum, multumesc anticipat de orice informatie:).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Buna! Imi doresc de multa vreme sa ajung in Lisabona si o sa vreau sa merg in iarna. As merge ori in decembrie ori in ianuarie. Va rog sa imi spuneti si mie cum e vremea si care este perioada de reduceri, sa ma pot hotari. Eu am avut sentimentul ca locuiesc in Romania din greseala atunci cand am fost in Barcelona. Si desi, iubitul meu este nationalist convins, s-ar muta si maine acolo, doar ca nu suporta spaniola. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...