Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IASI - mandra cetate (78)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s] LA MULTI ANI NORULE! [pup] Sa fii sanatoasa si fericita! [cheers]
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI NORA! Noi am fost vineri la expozitai de dinozauri! Avem si abonament caci si aseara am revenit.... nu puteam lipsi. Trage fiu-meu niste lectii cu copiii de te strici de ras! Asa ca recunoscandu-ne si solictand si noi abonament am primit! Oricum nu putem lipsi! Am fost sambata - pana duminica, evident, la Gura Humorului si am profitat de ultimile ore de soare si vreme buna. Alex nu a avut cu cine se juca dar a sta in aer liber si s-a bucurat de compania unui pisoi si a unui catel care, pe bune, erau prieteni! s-au jucat cat a vrut el si culmea nu s-a umplut de purici!... Perle proaspete de ale lui Alex: Mirosind un trandafir in curtea Manastirii Gura Humorului, sambata, dupa amiaza: - ' astia miros a sapun!' Dupa 10 minute voia repede in camera, ca se mai putea tine doar 10 minute. Ne intoarcem la gazda si urcam in camera si deodata spune: mami eu mai pot sta 3 minute, dupa care spune repede: '- 1, 2... hai mami ca vine...' ' -cine?' ' - minutul... 3...' "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...