Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IASI - mandra cetate (78)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata si de la mine! Asa este,de la CAtlina mi-aduc aminte doar cand s-a suparat pe mine,nu ptr -ca am facut-o sa planga ca nu i-am dat voie la nu stiu ce ,ci pentru-ca am facut-o sa ude perna cu lacrimi...si cand nu voia sa coboare scarile ptr ca daca va calca pe ele le va durea. Am dus copilul la gradi si acum plec la munci.. V-am pupat! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai ce eveniment!!! A aparut Nora! Nora, tu iti dai seama ca pana la pagina 20 trebuie sa scrii numai tu si sa spui tot ce ai facut in decurs de 1 an? Ce face dominisorica? ce face voinicul? Vrem perle noi de la Rares si exemple de fite de la Andrea... Asteptam amanunte! Adriana, eu in ultimile 4 saptamani am turbat cu virusii de la 'almanahe' care m-a scos din minti pur si simplu... pana la troieni mai putin virulenti dar ingrozitori... stim cum e si cu defectiunile... Despre ce job vorbeai? Gabriela am fost si ieri la Dino XXL, dar am ajuns noi tarziu acasa si am plecat spre expozitie pe la ora 19... pur si simplu nu am reusit sa ajungem pe acolo mai devreme... "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui l_carmen2003
Mai ce eveniment!!! A aparut Nora! Nora, tu iti dai seama ca pana la pagina 20 trebuie sa scrii numai tu si sa spui tot ce ai facut in decurs de 1 an? Ce face dominisorica? ce face voinicul? Vrem perle noi de la Rares si exemple de fite de la Andrea... Asteptam amanunte! "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Pacatele mele cele grele...tu stii ce-mi ceri?[:D]Si io care ma simteam premianta ca mi-am pus fundul la treaba.Deci daca scriu 3 pagini numai io...dispar apoi pana la primavara[olala] De fitze nu vorbesc...una la mana...sperii mamicile de pe acum si a doua...ma nevrozez eu[bang]Deci va las sa mai copilariti nitel,cativa ani[:D] Si io cu neuronul scurt si macinat si nici nu notez perlele... Aseara mi-a zis: 'esti cea mai buna din lume"[:I] Ma intreb acum daca tat-su a aflat acest mare adevar[pk]si daca nu,sa invete de la copil! In rest...ma omoara cu hainele...nu vrea cu orice...are fixatii pe anumite haine...si io care credeam ca am scapat de alesul hainelor si fitzele de rigoare[bang] Carmen...de cate ori citesc de Alex,ma mustra constiinta ca nu ma ocup destul de Rares...eu nu stiu cand apuci sa faci atatea cu el. Gabriela...pupaciuni multiple si tie si la baieti.Cum mai merg treburile?Te bagi la un campari la vreme de seara intr-o vineri?Ca facem strigare si poate ne adunam mai multe. Adriana...chiar mi-e dor sa te vad...poate facem in sfarsit cuconada aia,ca trece anul si noi codase.Catalina ce face?Ma uitam saptamanile trecute pe site la Gabi si am vazut-o acolo...taaare-i frumusica!![flo] Fetele...va pup pe toate si ma duc sa ma fac un pic ca muncesc[:D].Revin io...dar nu umplu 3 pagini[olala] Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sant pro cuconiada. Vineri seara disponibila ptr un pahar de vin alb.campari nu ca e amar..[:D] Ar merge si o pizza ca n-am mancat de multa vreme. Dar trebuie gasita o locatie unde sa ne "simtem" bine si nici sa nu lasam un salar pe o pizaa si un pahar de beutura,vre-o propunere? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui l_carmen2003 Adriana, eu in ultimile 4 saptamani am turbat cu virusii de la 'almanahe' care m-a scos din minti pur si simplu... pana la troieni mai putin virulenti dar ingrozitori... stim cum e si cu defectiunile... Despre ce job vorbeai? "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Da ,si noi gasim troieni,asta e ,a venit toamna si s-au inmultit virusii..:) Vorbeam desopre jobul meu cu jucariile,in zilele cand primesc marfa sau am de onorat comenzi ma duc la birou,sa fac treaba cu manutele mele(cele doua:)) sau sa supraveghez,verific..etc Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Adi...prompta ca intodeauna[:D] Nici mie nu-mi place campari,dar asa a ramas vorba de la cuconadele trecute.Merge si pizza,desigur.Cat despre locatii...asteptam idei.Poate prin Tudor undeva?Gasim noi ceva modic.Important e sa vrem sa mergem si sa vrem sa gasim solutii de lasat copiii,ca asta e motivul invocat de obicei[:D]Ar fi o ocazie buna sa mai simta si tatzii cum e doar cu copilul acasa[pk] Deci fetele...ia!...mobilizarea,ne motzam si mergem...va garantez io ca nu patesc nimic copiii 3 ore,daca lipsim de acasa[:)] Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau! [hia] Pentru vreo 2 ore (nu chiar 3 ca p-aia bate la ochi [B)] [:D] ) m-as risca si eu sa fug de-acasa. [:D]
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...