Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IASI - mandra cetate (78)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc
Helau! [hia] Pentru vreo 2 ore (nu chiar 3 ca p-aia bate la ochi [B)] [:D] ) m-as risca si eu sa fug de-acasa. [:D]
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Woww...asa muuuult...2 oreeee????Iti faci de cap,nu alta[:D]Ti se zbate ochiul stang,da,da[:D]Lasa ca rezista si 3 fara tine[8D]Dar important e sa vrei. Hai fetele...curaj...si la pariu ca daca veniti,dupa aceea o sa ziceti ca mai vreti. Carmen...te rog io....hai si tu,chiar ai nevoie de putina relaxare,prea le-ai tras pana acum. Cristina (palmirah)...si pe tine ne bazam[:D]Oana (ghinetz) si ea vroia...Kissterain venea si ea cu placere...Pasariq vine in principiu...si adusca ar veni..Si asteptam si celelalte fete.Le-am nominalizat pe fetele care au mai fost si stiu ca ar dori sa vina[pk],dar ar fi super sa fim multe...ca atunci IN PUB25...a fost fain tare.Pun pe Maharajah sa faca un dans pe masa daca veniti[:D] Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Na!...ce am facut?Am fugarit toate fetele.Pana acum care dadea cafea,care ceai...care prajituri...care vroia intalneala...acum,nik.Am venit io vrajitoarea si s-au ascuns[:D]Sa mai invocati voi piaza rea...ca raman sa vb singura aici[:D] Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oare n-o fi emigrat Maharajahul....? Eu am revenit, am adus cupilul de la scoala, acus plec la pian, deseara avem si karate si dupa ora 18 ma linistesc cu umblatul. Am fost la dr cu genunchiul meu...deh, batranetile...si tre sa-i fac echo si radiografie. stie cineva cat e o rediografie la centrul Wittenberg...acolo vizavi de lic. National? Stiu io Nora daca pot dansa, daca is beteagha de-un picior. Mi-e dor de tine, de carmen, de adusca....pe ea chiar n-am mai vazut-o de muult...si pe oana o asteptam musai, hai fetelor ca sincer se merita sa mai evadati un pic. Gabriela si baietii[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi...sanatati multiple!!!Dar iti zic io ca o cuconada e balsam la toate[:D]Parca vad ca tzopaim de zici ca avem 20 de ani.Sau daca nu,macar tzopaim sub masa,ca babele.Dar vezi ca tinerelele nu mai zic nik?Nu vor sa iasa cu babutze ca noi[:D]Ehhh...asa e la tinerete...stai doar de coada copiilor,a masculului din dotare....si uiti sa te bucuri si pt tine...dar or sa devina si ele intelepte la varsta noastra[pk]Sau poate cred ca doar cele care am mai fost ,ne intalnim...dar nu e asa...hai fetele...Toate....macar acordul de principiu sa auzim[pk] Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]La multi ani Ionut![s] [url="http://community.webshots.com/album/565459323FEYtVW"] vacanta la mare [/url] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2504057230103074785NVeFYq"] Poze din august-septembrie[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/562869389MKpgUL?start=12"] Poze din Copou [/url] Lacramioara (08.12.1975) mamica [copil] Stefaniei Iulia (05.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaaau Nora ce bine ca aparusi! vezi, ca sa parafrazez, scriind iti vine pofta! adica daca doar citesti si nu scrii din cand in cand... nu ti se face dor deajuns sa vrei sa ne si vezi! M-as bucura sa va vad... sincer tare mult. Asadar va asteptam pe toate: noile si vechile cunostinte de pe DC... ne-ar place sa ne vedem si sa ne cunoastem... Numai nu duminica 12 oct sau luni 13 oct... Ce voiam sa iti spun Nora, eu mereu am senzatia ca as putea sa ii ofer lui Alex mai mult si nu pot , ca nu am timp, rabdare sau nu ma pricep... noroc de mama ca are timp si putere si sa ii dea Dumnezeu sanatate ca fara ea nu m-as descurca. Ma uit la la mamicile cu doi copii cum se descurca ele cu cate doi pusti, fiecare cu personalitatea sa si cu nevoile sale si ma gandesc ca sa fi avut doi nu stiu daca eram in stare...desi tare mi-as dori inca unul... dar deh, batraneturile nu imi mai permit... Asa ca tu cu doi pui, unul adolescent si unul pui-puiut ce sa mai spun... nu stiu cum o scoti la capat! Si cel mai tare ma umple de respect Gabiarama cu 3 baietei, de varste atat de apropiate! Oh Doamne! De asta e si asa rar pe la noi! Asadar halal de mamele cu mai mult de un copil. E greu cu unul singur dar cand inmultesti grijile si greul cu 2 sau 3... Oh Doamne! nu e gluma. Drept e ca si satisfactiile si dragostea sunt tot x2 sau x3... dar trebuie sa bagi, tata, destul, ca sa le obtii! Noi suntem la a 5-a vizita la Expo Dino din Iasi si mai numaram doua de pe la Piatra Neamt si Roman... Ajungem de 2 zile cam pe la inchidere, dar ne lasa inauntru... Ieri a gasit Alex o fetita micuta cu care s-a alergat pe acolo si nu le mai tacea gura... Drept si fetita asculta cu interes ce ii povestea Alex... Avea fetita cate un pteranodon in fiecare manuta si spunea ca unul e mama si altul tata. La care Alex serios face: 'pe vremea dinozaurilor taticii nu se implicau in cresterea puilor. Doar mamele din anumite specii... din altele nu'... recunosc ca mi-am marit volumul cu cativa cm cubi - pentru exprimarea academica... - nu stiu de unde a auzit dar probabil noi i-am explicat... si a retinut ca tatici nu prea se ocupau cu educatia "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata...la o cafea buna, buna pentru inviorare... Fetelor, a fost , adica mai este pana maine festivalul international de teatru pt copii si tineret. Azi au un spectacol la 5 in Parcul Copou, cu piesa Clovnii, aceeasi piesa e si maine pe esplanada Oancea tot la ora 5. Tot astazi la ora 19 e o piesa in franceza....dar nu mai am afisul, ca l-am dat la scoala, poate merg maine cu scoala la teatru. Maine dimineata la 10 in sala mica e o piesa a teatrului din Botosani, :"Pinochio ramane la scoala" si din pacate maine e ultima zi. Imi pare rau ca n-am stiut mai din timp, ieri abia am aflat. O zi minunata, azi ma duc sa-mi fac "poze" la genunchi...hi, hi... Gabriela si baietii PS. Cand ramane cu maharajahul?[olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Carmen...cu pofta nu e asa...io de mult tot vreau sa ne vedem,chiar daca nu scriu...pot zice ca de 1 an tot astept o cuconada[:D]Dar de cate ori se incepe o propunere,ori se renunta ori se propune cu copiii.Si cu copiii...stii ce iese,alergam dupa ei si ne aruncam doua vorbe din fuga.Este doar haos.In plus...chiar vreau sa ne relaxam,sa respiram,sa vorbim,sa radem...meritam si noi 2-3 ore de respiro fara sa ne sara inima unde e odorul si pe unde si-a mai bagat mainile[:D]Si nu,nu am nici un sentiment de vinovatie ca nu stau de coada lui 2-3 ore,o data la n-jpe luni[:D] Cat despre Alex...chiar m-ai dat pe spate...dar cumva...nu ma mira.Tocmai asta ziceam,ca te-ai ocupat de el de este peste media varstei ca exprimare,cunostinte,activitati.Si nu o zic doar ca o lauda gratuita...chiar sunt impresionata.Dar vad cat te zbuciumi si cat esti de ocupata si ma gandeam ca io n-as face fatza in ritmul asta. Si alta surpriza este ca vii la intalneala[:D] Sincer,credeam ca nu ai sa poti si ma bucur tare ca ne vedem. Cat despre ziua respectiva,asteptam propuneri.Dar eu as zice ca intr-o vineri,ca poate e mai relaxata treaba decat in we sau in timpul saptamanii.De ex,vinerea viitoare,ca sa fie timp.Daca sunt alte propuneri...e ok.De zilele Iasului nu cred ca e cazul,ca e orasul plin si mai cascam si noi ochii prin targ. Gabi...'succesuri' la poze...sper sa nu fie nik grav.Ete...alta mamica care se zbuciuma...ca margica in caldare[:D],mereu cu activitati la baieti.Eu am senzatia ca sunt intr-un vartej,ca nu am timp de nimic...plus o oboseala...de nu mai zic. Daca imi amintesc eu bine, si miki68 dorea o intalnire...uite ocazia[:D] Dana...nu sta pitita[:D]...hai si tu la intalneala,ne mai povestesti cum a fost pe alte meleaguri...[flo] Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Gabi,n-am mai stat ca eram si noi pe fuga.Trebuia sa ajung acasuca cu ea sa-i dau sa pape dupa care fuga inapoi la Palat la intalnirea cu Traistariu. Am avut o zi plina ieri,fugarita de colo colo. Acu ma duc la ora deschisa la Catalina,apoi tre sa ajung pe la MAll sa mai dau niste oferte. Cat despre cuconiada ,eu ma gandeam ma-i degraba la un coltisor linistit sa ne putem auzi si sporovai,dar daca vreti muzica,ma conformez si io! Numai hotarati odata locatia.Sau o lasam pe vinerea viitoare poate n-o sa mai fie asa nebuneala prin oras si prin localuri,sa se termine si zilele Iasului? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nora, eu mi-s timida rau (adicatelea salbateca), cand aud de dezmatz, ma bag sub masa[bibe]. Si in plus sunt alergica la alcool, pe bune. V-ar placea voua sa gustati de toate in fata mea si eu sa salivez, nu?[q] Asaaaa, si ce-am mai inteles eu din mesajul tau: ca nu ti-a placut cand am organizat eu intalnirile, varianta cu copiii! Asa, deci... ai un biloi negru cat tine de mare![zz][:-)))] Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...