Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IASI - mandra cetate (78)


Recommended Posts

Adi, intrebai de programul de trezire: si eu cred ca decalatul orei de culcare e solutia. La noi la ora 9 e toata lumea in pat. (cel mai tare ma bucur eu, ca dupa ce adorm copiii mai am timp si de mine) Herra, iti scriu acum un PM Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [bonjovi] (11.03.2003) si Victor [bibe] (12.07.2007) "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui herra
are cineva nr de telefon de la gradi (Carmen?) - sau poate al educatoarei, sa sun sa anunt ca Vlad e bolnav? cum se procedeaza?
Vlad a rezistat 3 zile.Robert al meu doar 2. [:D] Si n-as spune ca e un copil sensibil,ba dimpotriva.Asta e. Neavand decat muci,dr a zis ca e posibil sa fie o reactie la Lantigen B,cel cu care am inceput imunizarea. [ups] Dar chiar daca e asa,tot nu-mi permit sa-l duc intre ceilalti copilasi. Noi (de fapt sotul [:D] ) am mers direct la gradinita si am anuntat ca nu vine.
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ooo,dar bineintels ca m-am gandit si eu sa decalez ora de culcare insa nu prea reusesc.De obicei merge la culcare pe la 22.Si atunci trebuie sa merg si eu cu ea,s-o culc si sa stau pana adoarme.De doua zile am decalat ,intai cu jumatate de ora apoi cu o ora.Problema e ca stam in pat la povesti...(mai mult) pana adoarme, si tot acolo ajungem.Probabil se va regla in timp si-mi va adormi la 9 cand mergem la culcare,insa deocamdata e ..mai greu. Multumesc. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am murit putin... Am sunat sa o anunt pe dna psiholog ca nu pot ajunge chiar la 17 si ne-a chemat la 13, chiar la inceput de program... asa ca am ajuns... cu muci cu tot... Astept sa vina luni sotul meu si poate pana atunci ma calmez si eu. Pur si simplu... "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Carmen,e asa de grav? Gabriela am fost ieri la Palatul copiilor,am inscris-o pe Catalina la balet s la muzica usoara .Se fac inscrieri,pe 27 la ora 11 este deschiderea oficiala,va fi un mic spectacol si vor veni profesorii sa-si vada copiii,sa mai faca inscrieri si sa stabileasca cu parintii data unei sedinte ptr discutii si organizare.mie imi displac sedintele astea si timpul pierdut la deschideri insa altfel nu ai cum ajunge la profesori, de la inceput. La ce vrei sa inscrii baietii? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, nu stiu daca e grav acum sau ar putea deveni daca nu actionez. E grav doar ca intr-un timp asa scurt l-a influentat asa mult, l-a traumatizat... iti scriu pe pm cum a decurs intalnirea... Ce sfat mi-a dat dna? sa il scot din acel mediu. Mi-a spus ca are o sensibilitate deosebita dar e indusa si se poate redresa daca eliminam stresul... Nu e hiper activ si nici macar agitat! - bine, stiam ca nu e hiperactiv, dar asta insinua doamna edu parca, ca nu sta sa se concentreze cat trebuie... doar termina repede ce are de facut si se apuca de altceva... N-are tendinte agresive... In rest nu mi-a spus bla bla bla-uri despre nivel de cunostinte etc ci doar ce m-a interesat nu aiureli despre cat de destept e copilul etc... Sunt suparata ca a fost expus unor traume de catre niste oameni care trebuiau sa aiba grija de el si erau platiti pentru asta. "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...