Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Soacrele...reloaded!


Recommended Posts

Ex: se intampla sa ne viziteze dupa ce isi face cumparaturile iar noi sa nu fim acasa , cu ocazia asta i-am dat chile ...sa nu stea pe la usa sau sa plece... cand pecam in Ro vine si imi uda florile. Nu este nevoie sa sune inainte sa vina , poate veni cand vrea cum si noi o vizitam cand se asteapta mai putin, avem o relatie foarte speciala ..nu o vad ca pe o soacra ci ca pe o a doua mama , o prietena pe umarul careia am plans , mi-am spus oful si am primit in schimb multa dragoste, caldura . Iesim in oras impreuna cu copii, facem cuparaturi ...imi face cea mai mare placere fiindca pot vorbi cu ea absolut orice ,este foarte deschisa [:D]. Imi pare rau daca m-ati inteles gresit dar la asta m-am referit cand am spus : cand ai o soacra buna ... merita toata stima Te inteleg perfect da eu si soacra nu ne facem cumparaturile impreuna si nici mari dragalasenii nu sunt.Nu atunci cand " din greseala" te striga cu numele fostei.Si tu de bucurie ca ti-a facut o asa onoare iti vine sa strangi din dinti si sa ii zici doua de memorie.Si eu vreau sa sune inainte sa vina , ce e aia sa vina pe nepusa masa? Poate sunt in trageri , si n-am chef sa bage cheia in usa cand am orgasmele alea mari ..destul ca ma aude tot etajul ...[:D]...soacra si socrul ar mai lipsi sa le auda ..lol[bang][bang].Acum lasand gluma la o parte , eu nu ma duc fara sa telefonez si sa intreb daca au chef de vizite. Imi aduc aminte ca de curand a vrut al meu sa mergem la ei si au zis ca nu ne pot primi in sambata aia ca vor pleca nu stiu unde dupa care la ai batrani in Haga.Ca atare ne-au chemat si pe noi sa ii vedem pe batranei.Si atunci daca eu ma duc cand au ei chef si vor , eu dece le-as da cheia ca ei sa vina cand li se urca pe caciula? Nu frate , e mai bine asa ..fara multa marmelada . Stau si ma intreb cu fosta or fi avut cheie?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 282
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Desiree, multumesc pentru oferta [flo]. sunt la randunici, si abia am timp sa citesc acolo. Daca mai ai fericirea sa nu patruleze copilasul, bucura-te de ultimele clipe de liniste. Scuze de off topic. La noi are soacra cheia. Asa este "traditia". Totdeauna a avut-o pentru a uda florile cand suntem plecati sau a veni pe neanuntate. Cam de vre-un an nu mai vine decat miercuri, iar daca nu poate, ne anunta in ce zi ne va vizita. Saptamana asta a suspendat vizita de miercuri, pe motiv de nora rea. Gata distractia, trebuie sa incep lucrul. Daca mai imi da pauza, mai revin. Va sarut. [url="http://good-times.webshots.com/myphotos?action=refreshPhotos&albumID=569841782&security=wnbOoS"]Robi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...