Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Seriale preferate


MadameBovary

Recommended Posts

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ainex
Aveam o discutie in contradictoriu cu o colega care afirma ca o persoana nu se poate uita concomitent la Grey's Anatomy si Dr House si sa-i placa ambele seriale in mod egal. Ce parere aveti? Shine! :)
imi place si Dr House, am uitat sa mentionez [pk] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "Man, you can do anything for 30 seconds!" Tony Horton, P90X
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ainex
Aveam o discutie in contradictoriu cu o colega care afirma ca o persoana nu se poate uita concomitent la Grey's Anatomy si Dr House si sa-i placa ambele seriale in mod egal. Ce parere aveti? Shine! :)
Personal, sunt de acord cu colega ta[:D]. Nu m-am putut apropia sa urmaresc Grey's Anatomy, mi s-a parut boring ca toate serialele medicale care au aparut ca ciupercile dupa Spitalul de Urgenta (ala cu George Clooney), prea multa drama, probleme personale. House si cast-ul m-au fascinat din prima, mi-a placut stilul lui de doctor genial fara halat, neras, addicted to painkillers, brutal de onest, manipulativ si ce alti scheleti i-o mai pune scenaristul in dulap[:D].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ainex
Aveam o discutie in contradictoriu cu o colega care afirma ca o persoana nu se poate uita concomitent la Grey's Anatomy si Dr House si sa-i placa ambele seriale in mod egal. Ce parere aveti? Shine! :)
Eu ma uit la ambele si imi plac la fel de mult [olala] E clar ca doar faptul ca's cu dr. e singurul punct comun... in rest sunt doua seriale total diferite... dar nu inteleg de ce nu se poate sa-ti placa ambele la fel de mult [:D]
Eliana cu [buburuza] Elena (23/10/04), [buburuza] Andrei & [buburuza] Mihai (03/03/07)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui elyanne
Citat:
citat din mesajul lui ainex
Aveam o discutie in contradictoriu cu o colega care afirma ca o persoana nu se poate uita concomitent la Grey's Anatomy si Dr House si sa-i placa ambele seriale in mod egal. Ce parere aveti? Shine! :)
Eu ma uit la ambele si imi plac la fel de mult [olala] E clar ca doar faptul ca's cu dr. e singurul punct comun... in rest sunt doua seriale total diferite... dar nu inteleg de ce nu se poate sa-ti placa ambele la fel de mult [:D]
Eliana cu [buburuza] Elena (23/10/04), [buburuza] Andrei & [buburuza] Mihai (03/03/07)
Si eu cred la fel. Imi plac amadoua foarte mult si acum astept de fiecare data nerabdatoare ultimele episoade..[olala][flo] Shine! :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[vrajitor] Oare numai eu ma uit la Stargate si la Stargate Atlantis ? Si votez bineinteles cu doua maini pentru FlashForward si Sex and the City. De asemenea ma uit cu placere la Amazing Race. AXN si HBO sunt programele preferate. Edit: si Rome mi-a placut mult de tot. Sunt insa numai 2 serii ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma uit concomitent la House MD si Grey's Anatomy si imi plac amandoua f tare !Taman ce am vizionat ultimul ep din House [olala]. Am fost fan Seinfield , Midnight Caller si Ally Mc Beal, am urmarit Flash Forward( pe 18 .03 apare un nou episod )si 24. Un prieten mi-a dat niste cd-uri cu Heroes ..merita sa ma apuc de vizionat acet serial ? noapte frumoasa Andreea, mamica de Anastasia http://community.webshots.com/user/Siutaa?vhost=community
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mie mi-a placut heroes, dar cum episoadele sunt legate e mai bine sa le vezi mai multe deodata, cum spuneai ca le ai, oricum daca nu-ti place genul te opresti, pe mine m-a prins abia astept seria noua [URL="http://good-times.webshots.com/photo/2354379010100816331LiDLUL"]poza cu noi[/URL] [URL="http://good-times.webshots.com/album/558226232sJMJER"]poze diverse[/URL] [URL="http://www.facebook.com/album.php?aid=858&id=1727991987&l=2395a72935"]aprilie 2009[/URL] [marinar] Simona, mama Antoniei (27.06.1998)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...