Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (47)


Recommended Posts

Buna fetelor, vicky, ma bucur ca Dani este mai bine [pup] ai dreptate...chiar daca iesi mai ieftin acolo unde e Dani nu te-am auzit niciodata sa fii nemultumita si lui ii place mult...asa ca mertia mers in continuare... lexi [pup] ...of...stiu cum este...ai mei plang de se usuca cand ne despartim de bunici...si eu la fel [q] Dory, [pup] voi ce faceti? cu ce va mai distrati? [:D] eu azi am dus-o pe ruxi degeaba pana la gradi...si pana joi trebuie sa o tina casa fiindca profesorii de la invatzamantul de stat au un fel de consfatuiri si nu vin la ore...ne distram amandoua pe-aici...ea cu Barbie la dvd...eu pe la pc [:D] Simona [pup] bafta l eco sa intri sa ne zici ce ai facut vio [pup] ati terminat de refacut caiete, teme pana la urma? i-am povestit lui alex ce face mihnea si se luase cu mainile de cap [bang][:D] cred ca realizeaza ca asta-l asteapta [:D] va [pup] pe toate monica [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

monica, noi zilele astea ne-am distrat punanc calorifere, astazi cred ca ne distram sa schimbam chiuveta din bucatarie ca cea veche nu ne-a mai placut [:D], zilele aste ne distram cu aerul cond. (asteptam sa ne sune cei de la firma sa vina sa-l monteze), iar in we. cred ca ne mai distram cu niste reparati in locurile in care au ramas gauri [:D] in tavan cand am dat jos galeriile de la toata casa (am inlocuit perdelele cu draperii verticale [8D]) si vrem sa dam cu lavabil tot holul. Cam cu asta ne distram saptamana asta [bang][bang]. Acum il astept pe sotz sa vina de la servici ca sa mergem sa ne recuperam una bucata copil care este la bunici de sambata [:I].Offf, ce ma-s fi facut oare fara ei??? [pup] fetele Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory,asta da distractie[bang]...sper ca nu o tineti prea mult ca o sa va plictisiti de atat fericire [:D] eu una cand aud de ranovari si vopsit si alea-alea mi se face rau [alcool] monica deci va relaxati acum [:D]stai ca vin si la noi zilele libere...cica ziua profesorului,noroc ca poate ramane la semi... am terminat temele,ieri am facut inca vreo 3 si azi pe ultima [:D] a fost mai relaxat...ca nu l-am mai cicalit,i-am spus ca daca nu vrea o sa-o sun pe doamna sa-l scoata in fata clasei sa-l faca de rusine [:)] ce rea sunt!!![:D][:D][:D] oricum il cam durea capul,i-am dat nurofen si dupa ce s-a revenit a scris singur... Vicky,poate ca e bine si la semi de la scoala,dar daca lui ii merge mai bine acolo cred ca nu se merita [:)] o sa vedeti voi ...ca aici e vorba de daca si cu parca! [:D] sanatate multa lui Dani[pup] va pup pe toate, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, nu avem incotro, trebuiesc facut si astea, poate la anul nu o sa mai avem nimic de renovat sau de schimbat.[pup] scolaru, sa-i treaca durerea de cap. In seara asta a venit fratele meu si mi-a adus fata acasa, am mai stat putin cu ea pe afara si pe la cumparaturi sa mai luam una, alta.Cand am venit acasa, ia-m facut o mamaliguta cu branza si smantana, branza si unt iar dupa ce a mancat a vomat [pup], o fi mancat prea mult si i so fi aplecat, ca nu-mi dau seama de la ce ar putea sa fie, mama mi-a spus ca inainte sa o aduca acasa mancase o felie de parizer si un iaurt activia [alcool](eu nu ia-m dat niciodata activia), oare ar putea fi de la el??? Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory, imi pare rau ca a vomat mititica...poate de la parizer...activia nu cred sa aibe ceva...nu-i mai da parizer ca e facut din tot felul de ciudatenii... eu recunosc si mie imi place si mananc desi stiu ca-i asa de nenorocit... dar astora mici(cel putin ruxandra nu l-a gustat niciodata) alex a vrut si el cand eram acasa...recunosc iar...eu sunt de vina pe mine m-a vazut si a vrut si el [bang] mi-a spus cineva ca e facut din prafuri aestecat cu apa...vin prafurile la saci se amesteca cu apa si se pun in suluri [bang] sanatate multa [pup] cat despre distractie...ce sa mai zic...spor la treburi vio [pup] ma bucur ca ati terminat cu temele... bey si eu ii mia zic lui alex ca-i spunlui d-na...cand ma supara [:D] asa ca te inteleg [:D] monica [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, eu ia-m mai dat parizer ocazional Alexei, si nu a patit nimic, in seara asta mama ia dat, nu stiu ce fel de parizer o fi fost, eu de cate ori ia-m dat parizer din piept de pui taranesc(cel putin asa e denumirea lui, nu stiu cat piept de pui o avea, sau vb. ta cate prafuri...)Vad ca nu a mai avut nimic de atunci, sper sa nu fie altceva si sa fi fost ceva trecator. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata VICKY cred ca ai luat de la mine..[:D] DORY [bang]nici eu sa nu aud de renovari si zugraveli ca mi se face rau... VIO cum merge scoala??(de soferi) nu imi imprumuti si mie profesorul tau? MONICA lasa ca mai e putin si la voi si va vedeti bunicii[pup][pup] LEXI mariuca ce mai face? noi am fost la teatru la alba ca zapada,i-a placut fff mult piciului meu ,pe urma ne-am oprit la MC si ne-a plimbat prin oras de ne-am "omorat" picioarele de ALINUTZZA nu stiti nimic,ce-o fi facut cu mustul ala,cu vinul? cred ca se ascunde sa nu dea..[:D] va pupic pe toate si va doresc o zi buna MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI ALE DE AISSA!!![s] [s] [s] Sa fii sanatoasa si norocoasa si sa ai o viata plina de bucurii si realizari! Vicky, multa sanatate! Mirela[pup], Mariuca e bine, acum e la gradi cu taica-sau, la "scoala parintilor", e un feld e grupa unde copiii pot veni cu un parinte, stau cateva ore acolo, mananca, se joaca impreuna... Din pacate e doar o data pe saptamana. [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url] [url="http://b3.lilypie.com/CmZlp2.png"]Din ce in ce mai mare[/url] Pozele noastre din concurs sunt [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1"]ana1 si ana2[/url] Va plac?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...