Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (47)


Recommended Posts

[s] ALE! Sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii!
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005[gravi]25+ Am tot ce am visat[9cer] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2407413200103611616mfeKkL"]Prichinduta[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna ziua rahova [:D]

[s][s]

La multi ani! Ale, sa cresti mare si sanatoasa, tot ce-ti doresti sa ti se implineasca [pup] pe toti din familiuta

Andre-ea voi ce mai faceti? nu zici nimik despre voi? [pup]

vicky [pup] multa sanatate ai grija de tine

Mirela [pup] ma bucur ca i-a palcut piciului la teatru

lexi [pup] gradinareasa mica

Dory [pup] ati mai terminat din treburi?

vio, Alinutza, Simona [pup] pe toate

 

noi tot acasa...inca...asteptam sa papam de dimineata ceva mai mult de o cana cu lapte si sa plecam spre parc

 

[pup]

 

monica

 

Prajituri si papa bun

Papa de post

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, acum au terminat baietii de montat Ac-ul din dormitor iar acum schimba spliterul la cel vechi ca aveam o problema cu el si am preferat sa-l inlocuim, pe Alexa nici nu am avut cum sa o culca astazi si cred ca nici nu mai are rost de-acum incolo, o culc diseara mai devreme.Dupa ce pleaca baietii, avem de facut curatenie pe aici.

Distractie placuta in parc, [pup]

 

Dory & Alexa [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

N-am fugit pe nicaieri, aici suntem si noi. Am venit dar fara must si fara vin. Pe acolo abia acum se culeg viile si chiar in weekendul asta o sa fie ziua recoltei si o sa fie tare frumos. Imi pare rau ca nu am stiut ca mai amanam vizita cu o saptamana. Asta e.

Am facut o vizita si la tara, unde au ai mei o casuta , si a fost piciul meu super incantat ca a vazut catelul, pisica (careia i-a sters o palma peste ochi de nu stia matzul ce i s-a intamplat), vaca si alte animale din astea...de pe langa casa omului. Eu am venit nitel racita de acolo ca am stat prin curte doar in pulover. Aproape mi-a trecut dar ieri am fost cam leguma.

Haha, a cotrobait piciul meu prin tot apartamentul maica-mii de niciodata nu stiai pe unde e. Sambata i-a perforat gingia un canin [batcap]. Au ramas cele patru masele sa iasa si ele odata ca mi-au mancat sufletul si pe langa ele se vede in gingie inca un canin (perechea celui care tocmai a iesit). E copilul meu....vai de el!

 

 

La multi ani Ale id="red"> [s][s] sa cresti mare, sanatoasa, voioasa si norocoasa. Aissa sa iti traiasca si sa va aduca numai bucurii.

 

Am vazut ca ati fost la expozitie de pisici, la teatru (abia astept sa se faca piciul mai mare sa il duc si pe el, cu toate ca poate i-ar placea chiar si acum), ca va montati AC si chiuvete. Bravo! Ce harnicute ati fost!

Vicky multa sanatate!

 

Va las, ma duc sa calc niste rufe cat doarme piciul

 

Va [pup] pe toate

 

Alina, mamica de Tudor (05.08.2007)

 

Un pici pe nume Tudor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Ale!

sa fii sanatoasa si fericita [pup]

Dory,cred ca de la parizer a fost starea de voma [alcool]

mire,sigur ca ti-l imprumut....daca vrei vb...

scoala merge bine [:D]eu mai putin...uneori [:D]mai schimb in vit 1 in loc de 3,da' ma descurc....

mai am cateva sedinte si tb sa ma ocup de dosar [bang]

si nu stiu cum o sa fac fisa medicala [alcool]

Monica[pup]

Lexi [pup]

Alina [pup]

Andreea[pup]cum mai e BB?

 

Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

__________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor ce linsite e azi pe-aici...ce faceti? cum va simtiti dar puisorii? [pup] noi am avut o noapte agitata...ruxitza s-a tot foit in pat, am dus-o la pipi,i-am dat apa, am trezit-o am zis ca poate viseaza ceva, am intrebat de-o doare ceva...nimik din toate astea...dar se tot foia de la un capat la altul al patului ...ce-o fi avut nu stiu...asa acum e ok...Doamne ajuta monica [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monica,cum mai e Ruxi? sper ca a fost doar un vis urat si de asta s-a tot foit![:D] Mihnea a luat -FB la dictare ca a scris un prenuma cu litera mica si pe Nichifor l-a scris Nichiforfor [:D] i-a scris doamna Bravo![:D] eu mai am de facut 2 sedinte de sofat si termin... in schimb mi-au iesit unele analize proaste...ceva cu hematiile(?!) modificate si cica as avea talasemie [alcool][bang] nu stiu ce e aia...intreb,adica am anemie?! zice,nu aveti talasemie?! am avut pe cineva in familie? eu una nu stiu...e adeavarat ca nu mai am pe cine intreba,dar din ce stiu eu nu a avut nici maica-mea nici taica-meu asa ceva.... pe urma se uita la Fe si zice ca am lipsa de Fe ca sa fac un tratament cu tardiferon folic 3 luni si dupa sa repet analiza [alcool] asa ca daca e talasemie din ce am citit eu nu-i prea bine [alcool] sper sa nu fie decat anemie ca eu cu Fe stau prost de multi ani! [alcool] va pup, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...