Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (47)


Recommended Posts

buna dimineata fetelor va invit la o [cafea] si sa stam de vorba pe unde sunteti?? VICKY felicitari lui dany pt FB la romana MONICA zacusca?[pofta] eu am pus niste gogosari si gogonele la murat si atat m-am chinuit cu ei ca l-am trimis pe sotu' sa-mi ia si a venit cu niste "aratari" de m-am speriat.....asa ca asta e ultimul an cand mai fac "greseala" asta.. VIO ai vazut ce baiuat bun ai si ce cuminte,felicitari[pup][pup][flo] lexi [pup][pup] mariuta mica va las si vin mai tarziu,acum am putina treaba restul fetelor pe unde sunt?? MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata. Mirela, multumim de cafea, eu una, am mare nevoie. Bineinteles ca Dani a inceput sa tuseasca mai rau, sa faca febra, sa stranute si sa-i curga nasul, si de-aseara l-am trecut pe antibiotic, ca s-a uitat socrela in gatul lui si amigdalele lui erau rosii si asa de inflamate, ca mai aveau putin si se uneau[bang]. Asa ca toata noaptea l-am pazit, ca gemea in somn si nu putea respira ca i se infunda nasul[bang]. Ma si miram ca de cand s-a racit vremea el nu s-a imbolnavit. Asa ca azi nu l-am trimis la scoala, l-am trimis direct la after, sa-l dadaceasca si doftoriceasca d-nele de-acolo[:D]. Monica, socrela nu a mai facut anul asta zacusca (sau nu inca[:D]), dar in afara de gogosari, gogonele, castraveti si varza, a pus de toate[:D]. A pus vinete coapte la congelator, fasole galbena tot la congelator, ardei capia si gras copti tot la borcan si cu sare la congelator pt. umplut, asa ca atunci cand o sa fie sa punem si carne la congelator o sa mergem la vecini ca al nostru e plin cu legume[:D]. [pup]fetele, spor la treburi. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu ce pofta-mi faceti cu muraturile, pana la urma cred ca tot ma urnesc sa pun niste gogonele. Vio, felicitari lui Mihnea![flo] Vicky, multa sanatate lui Dani![pup] [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url] [url="http://b3.lilypie.com/CmZlp2.png"]Din ce in ce mai mare[/url] Pozele noastre din concurs sunt [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1"]ana1 si ana2[/url] Va plac?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, vicky, imi pare tare rau ca Dani e bolnavior...sanatate multa sa se faca bine repede [pup] nici ruxita mea nu a dormit super ok azi noapte s-a cam foit...si asta mica cand se foieste sigur are ceva...ca ea e un copil asa linsitit noaptea-n somn [:D] de cand era bb mic, mic de tot dormea toata noaptea de trebuia sa o intorc eu ca asa cum se culca asa se trezeste daca e totul ok [:D] sper sa ma fi inselat si sa nu o pasca si pe ea ce ea avut alex ca de-abia am terminat cu el acum cateva zile si zau ca nu mai rezist la inca o tura [q] Aici e o vreme de kko, a plouat cu galeata toata noaptea e umiditate mare, nu mi se usuca rufele in balcon...am unele de stau cu ele in lighean neintinse ca nu am unde sa le pun...e jale... in rest...toate bune, Alex la scoala pana tarziu si are o petrecere a unui coleg de la after(acolo la scoala)...i-am cumparat cadou sa i-l dea...ruxi are si ea azi petrecere la gradinita(zau daca stiu ce serbeaza) am facut aseara niste rulouri cu cremwursti si branza sarata si le-am dus azi...deci numai in petreceri o tin [:D] lexi, dar muraturile se pun super usor eu in 2 timpi si 3 miscari le bag in borcane [:D] [pup] si spor la treburi si nu in ultimul rand Mirelutza [pup] ma bucur ca esti activa, multumim de cafeluta vio [pup] voi ce mai faceti? simona, dory...[pup] monica [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Ne-am reinors si noi acasa dupa 3 saptamani de absenta. Am spicuit cate ceva din ce ati scris, am vazut si pozele fetelor(violeta, cristina si lexi). Vreau sa spun La multi ani! pt. toate/toti cei care au implinit o varsta si de ziua numelui, chiar daca este cu intarziere, [flo] Sanatate multa la toti puiutii bolnaviori. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DORY bine ai revenit fetelor va pupacesc pe toate si va doresc weekend placut,nu cred ca mai apuc sa intru pana luni,maine avem pomana lui tata de 6 luni iar duminica avem rezervare la teatru si pe urma cred ca ne oprim la un MC asa ca ne vedem virtual luni va pupic pe toate si va doresc weekend placut MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, we. placut si voua, si data viitoare cand mai pui muraturi sa ma chemi sa te ajut [:D], anul asta nu am facut ft. multe decat castraveti si gogosari/conopida. Zarzavat pt. ciorba iau de la bunica si soacra, dulceturi si gemuri asisdelea [:D].La congelatro nu am pus decat vinete, ardei capia, verdeata si rosii.Zilele astea vreau sa pun si ardei atat pentru umplut cat si pentru mancare/ciorba. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory, [pup] Mire,unde mergeti la teatru? de papusi?[:D] voi cum puneti ardeilul pt umplut la congealtor? nu ocupa spatiu prea mult? eu nu prea m-am invrednicit cu nimic anul asta [:D] da' mai am timp [:D] we placut si de la mine pt toate [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Violeta, este cel mai usor de pus ardeiul gras la congelator, tai capacele ca sa le scoti semintele, ii speli si ii asezi in pungute si asta este tot.Intradevar, ocupa ceva spatiu, numai ca eu am congelator cu 4 sertare separat de congelatorul de la frigidercare are inca 3 sertare. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]ms,ma gandeam si eu...credeam totusi ca poti sa indesi unul in altul [:D] inseamna ca nu poti pune prea mult ...daca mai vrei si altele![alcool] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...