Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (51)


Recommended Posts

Cred ca ati vazut ca-i cald si-ati fugit pe afara... Fiica-mea tocmai vorbeste singura...cica "auzi, daga, ca a intalziat taxiul si eu am intalziat la scoala...si am fost la scoala dupa aia si-am invatat matematica...am fost la clasa doi..." [:D][alcool] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salut Corina La multi ani fericiti impreuna!![cheers]Cum ati sarbatorit azi[:D]?? Ana ai dreptate,si maine sunt tot sch 1.Sper sa iasa cat mai repede dintisorii,sa mai scapi si tu! Lora e uimitor ce pot ei sa mai debiteze la varsta asta,a mea zicea ieri,in drum spre casa ca sotul ei e plecat departe...[alcool]de unde a auzit ea asta,Dzeu stie si a mai zis de cateva ori ceva despre sotul ei [:D] Adriana nastere usoara si bb sanatos!! Carmen E vad ca aveti o gramada de planuri,bravo!! Carmen,promit ca o sa-mi fac timp sa ajung si la tine ,la o cafea,n-ai idee ce mult as vrea sa ies ,dar timpul asta nu-mi mai ajunge [bang] Allexa bravo pt curaj!![flo]Stiu ca te-am mai intrebat o data dar nu mi-ai raspuns,unde lucrezi? Eu am fost azi la un interviu,sunt intr-o mare dilema,ca nu stiu cum sa fac.Tare mi-e greu sa ma mut iar in alta parte,sa invat iar si tot asa...[V] o seara buna!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, ti-ai maritat fata si noi n-am stiut...[:D] A auzit ea pe undeva asta... Si a mea i-a zis intr-o zi lui taica-su ca ea cand o sa fie mare o sa stea in fata la masina si sotul ei o sa conduca - sotul fiind si nominalizat in persoana unui coleg de gradinita...[:D] Multa bafta! Sa ai curaj, poti sa faci multe, sa nu-ti fie teama de nou! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor! Multumesc de urai! Sper sa decurga totul bine la nastere, nu-mi fac mari griji, pt. ca cu Lara a mers uper (in 2 aore era totul gata), insa nu se stie niciodata. Oricum daca pana cum vroiam sa vine bebe mai repede, acum sper sa astepte termenul sau sa vina in weekend, sa se mai linisteasca lucrurile si la noi, ca Lara e de groaza. Azi a fost show la gradi. D-nele m-au rugat s-o las neaparat singura, ca altfel nu se mai obisnuieste fara mine. A urlat ingrozitor dupa mine (vreo 15 minute bune) de mi s-a rupt inima la usa si abia m-am abtinut sa nu intru s-o iau. S-a potolit pana la urma si a fost bine. Nu stiu ce-i cu ea, insa e tare plangacioaasa in ultima vreme. Apropo traznai spuse de copii (nu e de mirare daca Iustina si Ana nu vor spune ca se vor casatori cu taticii lor mai tarziu) ca Lara asa a declarat odata si chiar am citit in carti despre copii, ca fetitele vorbesc des despre casatorie (si pe primul loc ca soti sunt tatii). ma duc si eu la culcare noapte buna tuturor Adriana, AMR 2 zile
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Vine cineva la cafea? Aurorra, bine ai venit la noi! Sa ai o sarcina cat mai usoara si un bebe sanatos! Adriana, mai ai 2 zile...[:D] Ma apuca pe mine emotiile parca...[bis][:D] Va pupam pe toti si nastere usoara! La Lara e probabil o faza trecatoare, cu siguranta ca o sa-si revina pentru ca ea nu e plangacioasa, e o fetita descurcareata si indrazneata! Chiar ne e dor de ea!! Si Iustina a plans ieri ca nu vrea sa mearga la gradinita, dar dupa era f. vesela si azi singura si-a pregatit jucariile pe care si le-a luat la ea, a fugit bucuroasa in curtea gradinitei cum s-a dat jos din masina si striga ca pleaca repede ca o asteapta d-na si copiii. Cat despre dorinta fetitelor mici de a se casatori cu taticii am auzit si eu..[:D] Fetelor, o zi cat mai buna va doresc! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si bine v-am regasit! In primul rand vreau sa ii urez bun venit Aurorei. Sarcina usoara in continuare si te asteptam la intalnirile noastre. Vad ca toata lumea s-a simtit bine de sarbatori, chiar daca vremea, mai ales de 1 mai nu a fost f buna.Imi pare rau de marani ca e bolnavioara si nu stim ce se intampla cu ea. Noi de sarbatori am fost pe acasa, la parinti, o zi pe la bunici, a trecut f repede. De 1 mai am plecat in maramures unde am stat 4 zile. am cam prins vreme urata dar am avu timp sa vizitam destule locuri frumoase. Mie cel mai mult mi-a placut cu mocanita. desi se merge f mult (se pleaca la 8.30 si ajungi inapoi la 4) peisajul este superb si calatoria inedita.si la manastirea barsana mi-a placut f mult, e un adevarat colt de rai acolo. dar gata, au trecut si sarbatorile, si 1 mai, revenim la muncile obisnuite. sotul meu s-a apucat de luni de o cura de slabire si sunt destul de stresata pt ca e destul de grea si sper sa aiba destula vointa sotul meu sa o tina, nu neaparat 3 luni cat este, dar macar jumatate. cel mai mult observ ca ii lipsesc dulciurile.trebuie neaparat sa slabeasca. ii e f greu sa inteleaga ca nu are voie decat ce scrie acolo. ma apuc de treaba. pup tooate fetele cucuietele si strumfii lor scumpi: carmenstefi, lunna, ellinia, laura25, andreicorina, eftimiec, aerpeju, alexa si adriana http://tt.lilypie.com/y8Iap3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aurorra bine ai venit printre noi. Chiar m-am gandit la tine in ultimele zile. Te mai asteptam sa scrii. Lora pai era plina de treaba Iustina[:D]Asa invata... Adriana pe Lara ai tinut-o acasa de sarbatori? Adica au avut liber de la gradi?Poate de asta se mafesta asa. Ieri dupa-amiaza am fost la maicamea si am avut de treaba. Am strans iarba pe care tocmai o tunsese taicameu. Casandra si-a pacut pat din fan si s-a jucat de nu o mai puteam strange in casa. A adormit cam tarziu si era cam maraita de dimineatza, dar ii va trece. Vreau sa-i sparga odata dintele Ecaterinei ca deja ma dispera. Nu stiu ce fel de gingii are de nu le sparge odata. Dintele se simte foarte bine pe sub gingie. 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [ispita]Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120185&whichpage=1"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele, multumesc e urari sunteti niste dragute! sigur ca o sa mai scriu si cine stie poate la urmatoarea intalnire o sa ne si cunoastem. totusi am o nelamurire, de ce mesajele mele apar atat de greu? Oricum o sa scriu cat pot de des! zi buna tuturor!! Aurora[gravi]+16 mamica de viitor delfinas[baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

yupiii - avem un dinteeeeeee Am fetitza cu funditza si un dinte in guritza....[bis] [bis] [bis] Tocmai l-am vazut.[:D] 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [ispita]Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120185&whichpage=1"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[trombon]A venit finutul![bis]La 9,50 ieri dimineata si e o mandrete de baiat de 4,3kg.Nu am mai multe detalii, pentru ca mami lui era epuizata dupa cezariana.Sun mai tarziu sa vad ce ne mai spune. Oricum, am scos paharele si fac cinste la toata lumea [cheers] Aurorra bine ai venit printre nemtence si iti dorim o sarcina linistita si usoara. Adriana [wow] AMR2zile???Cine ne tine la curent cu situatia ta?Daca ai un nr de tel de la fete, trimite cate un sms pana vii acasa cu bb2.Vrei sa-ti trimit pe PM nr. meu sau ai cui trimite mesaj? Lora ce dulce Iustina.Auzi la ea, "clasa2".Si Edi are destule perlute.Mai nou in loc de primul spune "al unulea"[:D] Avem o amica a carei fetita a intrebat-o despre nastere si a primit explicatiile exacte [:I]La urma i-a explicat mamei ei ca va trebui sa-i faca ea copii ca ea nu vrea sa-i scoata pe-acolo si s-o doara [:0] Recent i-am explicat eu si cumatra mea ca pe unele mame le taie la burtica in timp ce dorm si ca asa se scot copii fara sa te doara acolo.A stat si s-a gandit si a spus ca prefera sa nasca asa nu ca mami.Si are aproape 5ani[:)] Dana cum lucrezi azi? Carmen voi ce faceti?Mai ai de umblat cu firma ta? Corina cum e vremea?Faci plaja? Ana, Emma [pup] copilasii vostri si ma rog sa le iasa repede dintisorii si sa se mai linisteasca. Andreutza ce mini-vacanta faina ati avut!Vreau si eu[q] Fetelor eu sambata am o nunta la Troian si nu stiu cum sa ma imbrac, dar nici chef sa merg n-am [xx(] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...