Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (51)


Recommended Posts

Salutare! Ce mai faceti? N-am prea avut azi timp sa scriu, din pacate. Si acum fiica-mea ma tot pune sa-i imbrac/dezbrac- incalt/descalt papusi...[alcool][alcool][alcool] Cristina, am vazut pozele cu Stefan...ce-a crescuuut!!! E un frumusel!!! Multe fete o sa innebuneasca cu ochisorii aia frumosi! CarmenE, ai ramas om de baza...[:D] N-am ce-ti face, de-acum astept cafeaua de la tine, ca Dana n-are cum s-o mai dea... Adriana, oare maine o fi ziua cea mare??? Pup toate fetele, fara exceptie, chiar daca nu mai am timp sa le nominalizez. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Iar ploua - n-a mai plouat de mult....offf ce vreme nasoala. Laura vom mai iesi de acum. Sper sa ne intalnim in parc. Numai sa nu mai ploua. Ellinia intradeva a crscut Stefan...ai baiat mare...[8D] Noi tocmai am aflat ca nu vom mai boteza in august ci in Iunie, la sfarsit, pe 29 cred. Daca nu, la inceputul lui Iulie. Iar ianainte trebuie sa-i fac si ziua Casandrei. Deci am de treaba.... 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [ispita]Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120185&whichpage=1"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare dragele mele fete!!!!! iooo si eu pe aici,ca de, umblu ca nebuna pe unde se poate,cu asa birocratie tot sa faci ceva in tara asta[alcool][alcool],asa ca v-am citit ,ma bucur de ce e mai nou; aurora,sper ca nu am gresit numele,bine ai venit pe la noi,sa ai o sarcina usoara si la cat mai multe vesti despre tine. adriana sa ai o nastere usoara!!!!asteptam vesti cand se poate,pupici. ana,ce mai fac fetele??cand ne mai vedem in parc? carmen ,te pup vad ca esti pe baricade aici,multam frumos pt fiecare cafea de dim,poate ajungi prin parc. laura ,pupici la strumfi,ma bucur ca dau liber la pamp.incet imcet,astept si eu caldura ca sa i scot de afara pamp. dana,ianusca,andreutza,cristina,criss,allexa,emma,corina,mira si sper ca nu am mai uitat pe cineva,noi va pupam dulce si normal cum a zis si laura CAND NE MAI VEDEM??????????? CARMEN SI STEFI [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Maine ar trebui sa fie ziua cea mare (cum a zis si Lora) insa as vrea sa nu fie de dim. ca sa mearga Lara la gradi. Azi au dus copiii la Casa Fluturilor - o sera mare cu plante exotice unde o multime de fluturi de toate marimile si culorile. A fost frumos, insa Lara nici n-a vrut sa auda sa intre fara mine - asa ca cred ca in curand ma angajez si eu la gradi, ca jumate din timp mi-l petrec acolo. Dupa-amiaza am fost in Prater - insa in zona verde, nu la cel de distractii si Lara s.a jucat tare frumos. Am ajuns la 19 acasa si sunt franta, am niste picioare de elefant, abia mai ma pot ridica de pe scaun. maine mergem oricum la spital, ca asa mi s-a spus daca nu vine bebe si sa vedem cat timp mai vrea sa astepte. Laura, si cam cat ii tine plansul la cresa? sau nu mai astepti sa vezi cand s-au potolit? Lora, mai ascunde din papusi sau trimite-le la culcare! Adriana, AMR 1 ZI sau poate mai multe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut Aurorra bun venit si sarcina usoara in continuare! Adriana nastere usoara! Maine dimineata ,dupa 9:30 ma intalnesc cu Carmenstefi la o cafea in oras,care mai vine??Sau e prea dimineata pt voi[:-/]?? Lora n-ai scapat de mine,mai intru si dimineata dar efectiv n-am chef de nimic,oricum se vede ca s-a cam racit atmosfera pe aici,sau doar mi se pare?[:-/] Carmen sa-ti traiasca finutul! Criss eu n-am inteles ce ai vrut sa spui cu suzeta,mi se pare normal ca daca celui mic ii este foame,sa i se dea mancare,nu suzeta...acuma poate n-am inteles ce ai vrut tu sa spui.Cu kg-le nush de ce iti faci probleme,mie mi se pare normal sa ai ceva in plus acuma,dar ai timp sa dai jos...succes! Andreea vad ca ai o gramada de treaba...ma bucur ca mai citesc si despre tine ceva,bafta sotului la dieta!![cool] o seara buna!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Va astept la o cafea tare si aromata [cafea]. Referitor la suzeta: de cateva nopti se trezeste cam pe la 12 si incepe sa se foiasca. Eu ii dau sa suga pe la 10 . Deci mi se pare prea devreme sa ii se faca foame in conditiiile in care pana acum nu se trezea decat pe la 4-5 dimineata. Asa ca ii dau suzeta la ora 12 si se linistete pana la 4-5 dupa programul obisnuit. De asta intrebam daca i-ar fi foame la 12 nu s-ar linistit nu? Chestia e ca nu as vrea sa revin iar la masa de la 12 dupa ce a renuntat singura la ea de ceva timp. Va duceti maine la meci? Tare as vrea sa merg si eu... dar se duce doar sotul meu ca face parte dintre oficialitati [:D] cu Andrada cred. Criss [mamica] de [bebic] Alessia si [zana] Andrada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata Crissandrada eu sunt prezenta la cafea,ce-ti mai fac iepurasii?catelul?fetele vad ca sunt bine[flo] Elinia ai baiat de insurat ce mai[:D]si frumusel[bonjovi],pozele sunt superbe Adriana ai nascut?azi trebuia sa nasti sau inca n-a vrut sa bebe sa iasa? Laura ma bucur ca totul e inregula cu strumfii sunt bine Carmenstefi sper sa termii mai repede cu actele si sa deschizi,adevarul ca birocratia la noi ne omoara,da n-ai ce face Ana va trimit niste soare de aici,poate se inbunatateste vremea la P[:D]iatra EftimieC ce-ti mai face finutul?,dar baietelul? Lora aveti garderoba si pt papusi???cred ca asa e cu fetele,[flo] Lunna ce-ti mai fac copilasii??cum e la scarbici(servici)?eu cred ca daca nu iti convine e pacat sa nu-ti schimbi serviciul,dar important e sa schimbi pe ceva mai bun[flo] Aurora tu cum te simti,a miscat bebe? Allexa ,ce-ti face baiatul? Nicolas joaca fotbal prin casa cu un cartof ca de mingi s-a plictisit,si striga in gura mare gooooooooo=gol de daca e microbist ca taica-su Pupici la toata lumea si o zi cat mai frumoasa[flo] http://corinaandrei.shutterfly.com/action/ corina[floare3] si nicolas[copil] (18.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Criss, multumim pentru cafea! Nu-ti fa griji, ai timp sa slabesti. Eu am avut mult mai multe kg decat tine dupa nastere si iote ce slaba is acum...[:D] ma da si vantul jos....asa ca de azi ma apuc de slabit iar, na! [:D] O sa ma fac manechinuita, mey...[alcool] Carmen, ma uit acusica pe pozele cu zambareata ta. Meeey, Laura se duce azi....sa va zica ea unde, ca mie mi-e ciuda, na! [bang] O zi cat mai buna va doresc! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Hai mai Laura, zi-ne unde te duci...Ca suntem curioase! Si eu care vroiam sa propun o intalnire azi dupa amiaza sau maine seara. Ce ziceti? Ca sunt singurica azi si maiine si poimaine, acum e ocazia! Multumim de aprecieri! Am crescut mari intr-adevar! Iar se anunta vreme de ploaie, nu mai vine vara asta odata? Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...