Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (51)


Recommended Posts

Buna dimineata. Poftiti la cafea [cafea][cafea] . Adriana ce faci? Tot 2 in 1 ? Si noi la fel facem cu suzeta. Dar mai mult de frica sa nu isi suga degetul cum a facut Andrada. Am citit ca mai bine suzeta decat deget. Aseara vad ca a dormit bine fara sa se mai trezeasca. Laura cum a fost la concert? Super tare cred. Am vazut la stiri. Azi nu e duci la meci? Eu tare as mai merge... Carmen E ai dreptate, trebuie sa platesti bilet. Nici nu m-am gandit la asta [:D][batcap]. Eu mergeam fara bilet daca puteam. Corina catelul si iepurasii sunt OK. Catelul a crescut tare mult, dar e tot jucaus si mi-e cam frica cand se repede spre mine in joaca [:D] . Criss [mamica] de [bebic] Alessia si [zana] Andrada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata! Criss, ce matinala esti! Multumim pentru cafea, eu o beau doar cu zaharina, ca-s la dieta..[:D] Ce mai faceti? Ce planuri de week-end aveti??? S-ar parea ca vremea nu tine cu noi, ca iar e de ploaie... Va doresc o zi cat mai frumoasa! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza si de la mine! Acum fac si eu cafeaua! Am venit un pic la serviciu si am zis sa va salut. Lora, mari planuri de wk nu prea am. Azi mergem la o cumatrie si maine sunt singurica, al meu sot are treaba, Stefan e la tara, cred ca am sa stau in pat toata ziua si am sa citesc. Adriana, nastere usoara! [pup] Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salve! Laura daca stiam de concert, veneam si eu ca-l iubesc tare pe Goran [il]Si cred ca venea si Marani cu noi ca e si ea fan declarat. Criss pai daca eu dau 20lei si sotul la fel, plus alte cheltuieli...mai bine merg la un gratar decat la meci.Daca aveam si noi partide palpitante, ca cele din alte campionate, merita sa cheltui atatia bani.Si apoi nu mai sunt bilete, doar daca se reusesc ceva aranjamente la poarta [;)] Cristina si noi mergem la o nunta.De fapt ne mai gandim daca mergem [:-/] Lora multumim.Si iti dorim si noi o zi frumoasa, desi timpul nu e deloc favorabil.Tu ce ai in plan? [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Intru si eu sa va dau vestea cea mare. Aseara pe la 10 mi s-a rupt apa, am plecat cu masina la spital si la 12:26 noaptea a venit pe lume cea de-a doua printesa: Annika, 3350gr, 49 cm, natural. Nasterea a decurs super, vroiam si o epidurala, insa n-au mai apucat sa mi-o faca, in fine, durerile sunt uitate deja. Suntem bine, deja acasa de la pranz, ca am cerut externare si in cazul asta vine zilnic o asistenta la noi acasa, sa controleze bebele. va mai povestesc maine cum evoluam va pupam pe toate o duminica frumoasa Adriana, mamica de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, bravo, felicitari mamico de doua printese!!! Sa-ti traiasca minunea, sa fie sanatoasa, mancacioasa, neplangacioasa si cu noroc!!! [bis][bis][bis][pup][pup][pup] Va pupam pe toate trei si bun venit micutei Annika!!!![bis] Cum a reactionat Lara la vederea surioarei? Asteptam primele poze! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ADRIANA FELICITARI!!!!!!!!SA-TI TRAIASCA FETITA,SA FIE SANATOASA SI FRUMOASA SI MULT IUBITA,PUPICI MULTI DE LA NOI,asteptam poze,cand se poate.[bum][bis][cheers][floare3][floare3][floare3][flo][flo] Laura,cum a fost la concert ?????si acu esti la meci???? Ana,te-am zarit din masin a,erai in bucatarie...vezi ce ochi am[B)][olala] [pup][pup]pupici fetele mele,va salut pe toate,astept sa ne vedem[papica][pup] carmen si stefi[grasa][grasa]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...