Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (51)


Recommended Posts

neata fetele!!!!!! dau o cefea mareeeeeeee,cu lapte si ce ce vreti voi!!!ce faceti???sa aveti o zi frumoasa si saptamana cat mai bune,asa cu soare cum e acu,noi ne preg de iesit afara ,mai pe la 11,poate ne zarim prin oras,ana??carmen?si cine mai poate??? va pup ca fug acu sa papam,noi fetele si sa ne facem program. pupici multi!!! carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

olaaaaa,dar ce faceti???nu vine nimeni la cafea?????[:(!] atunci sa va zic ,ce am facut noi in wek??am fost la ziua lui ache,pretenul ei favorit,am papat tort si frigarui,adica invers,sau jucat,am fost si prin strand si am alergat cu rolele si cu mingile,prin vizite si gataaaa a trecut wek. adriana ,ce faceti???ce fac fetele???ma bucur enorm pt voi si va asteptam cu multe noutati. aurorra,iti doresc o zii frumoasa si fi fericita,ca ai de ce,gandestete la ceva frumos si totul va trece usor,incerc si eu va fac ziua frumoasa .....si va pup pe toate dulce!!!!!! carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Iaca vin si eu [|)] la apel.Sambata am stat in casa.Ieri am fost la mama ca am avut ceva musafiri de la Tg.Neamt.Pe la 18 ne-am dus pe carlomanu cu vecinii (dar fara Edi ) la un gratar si-o berica in asteptarea concertului [disco] Pe la 21 ne-am postat in cortul PD-L si am mai plecat de-acolo pe la 12.Am stat chiar langa masa Primarului pe unde s-au perindat toate vedetele si n-am avut aparat la noi sa facem poze [bang]A fost tare fain si sper ca saptamana viitoare sa fie cald sa-l putem lua si pe Edi. Lora imi pare rau ca nu ti-am raspuns la timp.Da, fasolea e verde la S (vezi lista si sfaturile la subiectul cu acelasi nume) Laura eu inca ma dau cu capul de pereti c-am ratat concertul lui Goran [bang] (si sotul la fel) Aurorra, Carmen daca mai sunteti prin zona, va fac eu companie la [cafea] Carmen in parc nu pot veni, ca am de rezolvat niste chestiuni pe la lic.de chimie si-apoi Edi e la gradinita.Dar va doresc mult soare si plimbare placuta. [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare, vad ca avem de sarbatorit! Adriana, felicitari, sa-ti traiasca fetitele. Ce tare sa vii asa repede acasa. Aurora, chiar ma intrebam ce face bebe. Ma bucur ca e bine si ca deja incepe sa semene cu tati[;)] Laura, ma bucur mult ca te-ai distrat la Goran. niste prieteni de-ai mei care au fost au zis ca nu le-a placut sonorizarea, dar poate stateau ei intr-un loc prost. Eu in week-end am avut musafiri, mi-au venit niste prieteni f buni din belgia, si am avut un week-end pe cinste. ne-am plimbat cu telegondola, am fost pana la agapia si cea mai tare chestie a fost ca am avut sesiune de pozat. sotul prietenei mele e inebunit dupa facut poze si vrea sa devina un adevarat artist. are tot felul de aparate si am improvizat la mine in living un adevarat studio foto.si ne-am distrat f tare, cel mai bun fotomodel fiind catelul meu. din pacate nu am cum sa va arat pozeleca sunt intr-un format mai ciudat, dar peste ceva timp o sa mi le trimita el inntr-un format normal si o sa vi le arat. eu saptamana asta tin cura... cu pastile[bang].am de luat un tratament pt anexita si trebuie sa fac injectii si sa iau antibiotice. asa ca sapatamana asta ma ocup cu luatul tratamentului, ca de altceva nu mai am timp[bang] va pup si va doresc o saptamana buna! http://tt.lilypie.com/ASf6p3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pe fuga, am intrat sa vad ce faceti, munciti cu spor dupa cum se vede, ca e cam slaba activiatea ... se cunoaste ca e luni! Va doresc o saptamana excelenta! Adriana, cum e sa fii din nou mamica de bebe mic? Va adaptati din mers probabil. Aveti grija de voi! [pup] Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna,ce mai ziceti? deja ma simt mai bine, nu ma mai doare capul, dar tot nu am scapat de somn[nani], ma bucur insa ca a iesit soarele si s-a mai incalzit! Andreutza, buna si tie, chiar ca bebe o sa semene cu tati, cel puin la greutate,mi-a zis si dr ca are o greutate un pic mai mare decat se presupune ca ar trebui,ei important e sa fie sanatos! Zi buna!! Aurora [gravi]18+ mamica de viitor delfinas[baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele. Abia acum reusesc si eu sa intru. Fetele dorm si mai stau si eu putin. Adriana asteptam cu nerabdare impresii decum a reactionat Lara. Lora da' voi ce mai faceti? Dana tu cum stai cu munca? Carmen nu cred ca ne vedem azi, din pacate.Dar ati avut activitate in weekend. Casandra, azi ca niciodata, a plecat la gradi plangand ca nu vrea sa mearga. Bineinteles ca i-a trecut repede si era fff fericita cand a venit acasa. [bang] 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [ispita]Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120185&whichpage=1"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Eu vin la cafea ca mi-e somn rau...deja o beau pe-a doua... Ana, suntem prin zona, dar n-am mai avut timp sa intru pe forum, aseara am avut o petrecere si-am ajuns tarziu acasa. Mai are si Iustina zile din astea cand n-are chef de mers la gradi, dar cand ajunge acolo ii revine cheful. O zi cat mai frumoasa va doresc! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...