Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (51)


Recommended Posts

Dana, vad ca Iustina rezista, asa ca noi vom pleca peste vreun sfert de ora la biserica...pare f. interesata de lumanarea aprinsa, e entuziasmata. Si noi o sa plecam maine pe la Roman, pe la tara...luni inca nu stim ce facem, poate mergem la nasi. Noapte buna, somn usor! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hristos a inviat! Mamaaaa...ce liniste pe-aici!!![:-/][:-/][:-/]? Unde ati fugit toate? Nici noi n-am ajuns de multa vreme acasa, am fost pe la bunici, am stat afara, ne-am jucat, am facut gratar, am admirat floricelele de pe dealuri si copacii infloriti, a fost frumos. A cam batut vantul, din pacate, dar n-a fost f. frig...ne-am imbracat bine si-am rezistat. Sa speram ca maine va fi vreme buna in Piatra, ca vrem sa ne plimbam cu telegondola. In seara asta am vrut sa mergem pe intuneric, insa am ajuns acolo pe la 9.30 si deja inchisesera, adica mai circulau, insa nu mai dadeau voie altora sa se aseze la rand. Pupici la toata lumea si noapte buna! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat a inviat ! Si noi am fost ieri pe la parinti si o bunica.Azi comtinuam cu bunicii si incepem cu prietenii apropiati. Mai nasol e ca am racit[bang] NU stiu cum si unde, dar asta e. Dana as fi vrut sa ne vedem, dar daca sunt racita, ramane cu alta ocazie. Ceilalti nasi sunt plecati din localitate, asa ca va ramane sa ne vedem cand se intorc. 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [ispita]Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113599&whichpage=2"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna, lumeee!!!! Ce faceti? Iar ma lasati sa bantui singura pe forum? [:D] Pe unde ati umblat azi, pe-o asa vreme??? Noi am fost cu telegondola, apoi ne-am plimbat cu masina pana la baraj si inapoi si cam atat..altceva n-am avut ce face pe asa ploaie...dar ploaia e semn de bunastare, nu?! [:D] Daca ploua a doua zi de Paste o sa ne mearga bine toata viata...asta acum am produs-o, da-i adevarata, nu?! Asa-i ca am dreptate???!!! Hai ca va las, ca altfel va fac capul cat..."banitza", cum se zice pe la noi si nu se cade. Poze noi, de ieri: http://good-times.webshots.com/photo/2252109670099413604MBLFJI Noapte buna, somn usor! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Ce liniste pe aici! Se vede ca au fost sarbatori. Noi am sarbatorit cuminti acasa, in cerc restrans, soacra a fost doar la masa (ca Moritz vine abia miercuri acum) insa a fost bine s-asa. Lara e bolnavioara, asteptam sa vedem daca e varicela, insa se pare ca e o infectie a urechii (otita sau ceva) ca seara face febra mare mare. Doarme totusi bine noaptea si e potolita tinand cont de cat de mare febra are (dim: 40,5 in popo); azi mergem la doctor si sa vedem ce medicament primim pt. ureche sau ce-o fi. pupici tuturor fetelor Adriana, AMR 1 sapt si 3 zile
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Lora super pozele.Sa-ti traiasca fetita!Cred ca Iustina se bucura mult cand mergeti la tara Ana am vazut cozonacii in poze,si fetele au ajutat la facut cozonacii nu?cred ca au fost si foarte gustosi Elinia am facut salata ta si a iesit super,e o reteta usoara,rapida si foarte buna Adriana imi pare rau sa aud ca Lara e bolnava,Multa sanatate si insanatosire grabnica Larei.M-ai ai un pic si o sa vina si bb2 Tati de azi s-a intors la servici si noi suntem iar singurei.De astazi am zis ca o sa trecem pe legume,ciorbe Noi in zilele de Paste ne-am plimbat si am mancat,am fost pe la prieteni si iar am mancat asa ca suntem grasiii Am pus poze noi din plimbarile noastre! Salutari la toate fetele!Va astept la runda 2 de cafea O saptamana cat mai frumoasa sa aveti![pup] http://corinaandrei.shutterfly.com/action/ corina[floare3] si nicolas[copil] (18.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...